Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kullananlardan Alarm Hakkında Bilgi ve Tavsiye bekliyorum...

Motovento
    REKLAM ALANI
    mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Nihayet aylardır süren hasret bugün sona erdi ve dylan'ıma kavuştum.Şimdi sizlerden alarm tavsiyesi istiyorum arkadaşlar.Alarmsızlık ve kilitsizlikten korkuma motoru eve getiremedim
    Bu alarmı taktırdığımızda etkisi nasıl oluyor arkadaşlar?Bunun çok fonksiyonlusu az fonksiyonlusu varmış.Azcık titreşimle çalıyor mu?Sitelere bakıyorum 50-60 ytl arası fiyatları var.Bugün Honda bayiinde tam 160 ytl fiyat verdiler.Immobiliserlı motorlarda şifre girilmeden çalışmıyomuş vs. Bunlardan kullananlardan, taktıranlardan, memnun olandan olmayandan ben dahil herkese faydalı olması amaçlı bilgi istiyorum arkadaşlar.Fiyatı, özellikleri, marka!! , memnuniyet olursa sevinirim..
    Teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Piaggio, (Beverly 300i.e alma aşamasında)
    Baska hiçbir seye bakma direk, tek gecerim bu aletleri gozun kapali alabilecegin en iyi urundur piyasadaki. Asagida kendinden alarmlı disk kilidi xena'yi inceledigim link'e bir goz at kesinlikle tatmin olacaksin

http://www.motosiklet.net/forum/moto...incelemem.html

cycle27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KINALI KUZU
    kardeş hırsız kafasına bir şeyi çalmayı koyduysa ne eder ne yapar çalar zaten. Minareyi çalan kılıfını hazırlar misali. Teknoloji giderek ilerliyor ama; Hırsızların kulandığı teknolojide. Alarm malarm fayda etmiyor kafasına koyduktan sonra ama caydırmıyorda değil.
    [B][I][COLOR="Red"]GAZİANTEP [COLOR="Black"]MT[/COLOR][/COLOR][/I][/B]
    [COLOR="Red"]ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAM[/COLOR][COLOR="Black"]OMUZUMDA MAVZER BİR YÜK[/COLOR][COLOR="Red"]DÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM[/COLOR]
    [COLOR="Black"]YUMRUKLARIM MEMLEKET KADAR BÜYÜK. [/COLOR]

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı cycle27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş hırsız kafasına bir şeyi çalmayı koyduysa ne eder ne yapar çalar zaten. Minareyi çalan kılıfını hazırlar misali. Teknoloji giderek ilerliyor ama; Hırsızların kulandığı teknolojide. Alarm malarm fayda etmiyor kafasına koyduktan sonra ama caydırmıyorda değil.
    Bu kadar karamsar olma.Ben zaten büyük bir ihtimalle apartmanımın içine alırım motoru ama dışarıya bağlasam bile bir alarmın çalması yeter.Hemen duyar kalkarım.Allah ne verdiyse yukarıdan kafalarına bocalarım.Aslında bir de kuru sıkı silah mı alsak yaa

uwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf-150
    Alıntı mhyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .Aslında bir de kuru sıkı silah mı alsak yaa
    Akıllı bir yaklaşım... Alarmdan boşver direk kuru sıkı al..
    Asla Birilerinin Umudunu Kırma,
    Belki Sahip Olduğu Tek Şey O'dur

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı pininfarina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baska hiçbir seye bakma direk, tek gecerim bu aletleri gozun kapali alabilecegin en iyi urundur piyasadaki. Asagida kendinden alarmlı disk kilidi xena'yi inceledigim link'e bir goz at kesinlikle tatmin olacaksin

http://www.motosiklet.net/forum/moto...incelemem.html
    Çok güzel bir inceleme olmuş hocam çok teşekkür ederim.Anadolu yakasında bunu temin edebileceğim bir yer biliyor musunuz?Villa Levent çok uzak bana.Acemi motorcuyum daha 30 km'lik bir tecrübem var

Alıntı uwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akıllı bir yaklaşım... Alarmdan boşver direk kuru sıkı al..
    Bu bayağı tehlikeli olur.İşin şakasındayım ben

Arkadaşlar dün bir motosiklet aksesuarları satan bir mağazaya sorduğumda alarmlı disk kilidi kullanmamamı, bunların hemen bozulduğunu ve yağmurdan etkilendiğini söylediler de.Pininfarina hocam bu konuda görüşlerini alabilir miyim?

Motosikleti
    YOK
    evt arkadaslar dogru bu sistemi kurabilen varmı yardımcı olsun bende alıp kendim montu etmek istiyorumm

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Arkadasim ben senelerdir buyuk motorlara biniyorum ve tum guvenlik ekipmanlari haricinde muhakak alarm takarim motoruma. Daha dun yeni motoruma taktim. Alarm kesin guvenlik degildir ama cikardigi ses sebebi ile o anlik dikkatleri ustune ceker bir caydiricilik yaratir. Yoksa alarmi fark eden hirsizin onu sokmesi 1 dk .

Sana verilen fiyatlar cok pahali ben sahibinden.com dan aldim 32 YTL isimi goruyor. Yanliz tek onemli nokta iyi bir elektrikcide bagla ve kesinlikle uzaktan calistirmayi devre disi birak. Yoksa beyne zarar verirsin.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

tronic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer
    Alıntı mhyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Arkadaşlar dün bir motosiklet aksesuarları satan bir mağazaya sorduğumda alarmlı disk kilidi kullanmamamı, bunların hemen bozulduğunu ve yağmurdan etkilendiğini söylediler de.
    Ben 2 senedir kullanıyorum sadece bir kere pil değiştirdim.Bozulma falan yok.
    [I][B]Öldüğünde beyin yoktu demiyorlar da kask yoktu diyorlar ya işte bu anlayış farkı bizi bu hale getiren..[/B][/I]

Geçen ışıklarda karşıdan karşıya geçicektim.Araçlara kırmızı yanınca yaklaşan bir scooter durdu ışıkta... ve bir daha çalışmadı alarm taktırmış adam alarm ötüyordu bip bip ama marş basmadı motor.Aküyü etkiliyor bayağı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)