Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yedek parçasız markalar motosiklete darbe vurdu

Motovento
    REKLAM ALANI
    istburak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motosiklet ithalatçısı olan 200 şirket kapandığını söyleyen mondial yetkilileri bu nedenle tüketicilerin yedek parçası olmayanürünlerle baş başa kaldığını dikkat çekti.satıcı firmaların yasa gereği 10 yıl süreyle yedek parça bulundurmakla yükümlü olmalarına rağmen buna uymadıklarını ve haksız olduklarını açıkladı.binlerce kişinin mağdur olduğunu söyleyen yetkililer tüketicilere motosiklet almadan önce firmalarında daha dikkatli bir şekilde araştırılmasını ve incelenmesini istedi.ve sağlam olmayan firmalardan motosiklet alınmamasını önerdi.(posta gaztesi)evet arkadaşlar her markadan motosiklet alınmamasını ve belli başlı markaların alınmasını öneririm dahada önce belli başlı bir araştırma yapmalarını ve servis ağının bir çok ilde olmasına dikkat edilmesini öneririm.eğer bu tarz motosiklet almış arkadaşlarda var haklarını tüketici mahkemelerinde aramasını isterim sakın aaa mahkemelerdemi sürüncem demeyin inanın artık herşey daha iyi işliyo tek bir örnekle anlatim markasını vermedeğim bir ayakkabı kuruluşu haksız olmalarına rağmen ayakkabımı değiştirmediler ben tüketici haklarına baş vurmamla birlikte ayakkabımın değişmesi pek zaman almadı size tavsiyem herşeyi iyi araştırın böyle kuruşuşlar için tüketici mahkemelerinin adı bile yeter teşekkürler.
    Drift Religion
    fatih şubesi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çinliler için sorun yok hepsinin parçalar birbirine uyuyo diyebilirim.
    Zaten birçoğunun sadece markası değişik geri kalan herşeyi aynı
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çinliler için sorun yok hepsinin parçalar birbirine uyuyo diyebilirim.
    Zaten birçoğunun sadece markası değişik geri kalan herşeyi aynı
    kalite farkı var ama.bunu benim sevisim söyledi bir mondi 151rs ile benim motorum aynı değilmiş.

uydurma markalardan (junlin, skygo vs..) alacaklarına gidip bilinen marka alsınlar kardeşim. ben üzülmüyorum o "baş başa kalanlara"

teşekkürler burak kardeşim

istburak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet öyle olabilir ama sence nekadar mantıklı yani tüketici yine binbir zahmet bekliyo kardeşim ayrıca hiçbir parçanın garantisi olmamış oluyo markalar farklı olduğu için ben ce yanlış
    Drift Religion
    fatih şubesi

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nerde bisikletçi var mondialde servis yapmış be bilader !! sinir oluyorum
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kalite farkı var ama.bunu benim sevisim söyledi bir mondi 151rs ile benim motorum aynı değilmiş.

uydurma markalardan (junlin, skygo vs..) alacaklarına gidip bilinen marka alsınlar kardeşim. ben üzülmüyorum o "baş başa kalanlara"

Asıl senin servis sana yalan atmış
    Her hafta parçacılar gelir dükkana hepside marka olarak söylemez gelen parçaları
    Mesela krank alacağızdır 150 scooter krank deriz adam çıkarır yada konjektör gerekir 5 girişli konjektör deriz adam verir bikaçtane
    Yani bütün parçalar aynıdır arkadaşım kalite farkı falanda yok arada hepsi aynı yerden çıkma
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Asıl senin servis sana yalan atmış
    Her hafta parçacılar gelir dükkana hepside marka olarak söylemez gelen parçaları
    Mesela krank alacağızdır 150 scooter krank deriz adam çıkarır yada konjektör gerekir 5 girişli konjektör deriz adam verir bikaçtane
    Yani bütün parçalar aynıdır arkadaşım kalite farkı falanda yok arada hepsi aynı yerden çıkma
    kanuni rokko kafa grenajı hariç diğerleriyle herşeyi aynı..

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Hepsi aynı bunların bı fark yok Evet bır suru marka var hepsı cın malı ama en azından arkasında saglam fırmalar olan markaları secmek lazım dıye dusunuyorum...
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler