Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ahhh Şu Öss

Motovento
    REKLAM ALANI
    BURNER_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR ?00 RR yada F olaCak İşallAh
    selam arkadaslar berı yaklasık 4-5 aydan beri takıp ettıgım sıteyı hep bu öss sınavı yuzunden unuttum... aslında unutmadım cunku sureklı aklımda acaba ne oldu ne bıttı diye... hepınızı ozledım sıte ıcındekı yazısmaları forumları arkadaslar ısalah oss yı kazanırsam alıcakmısım bı makına babam oyle dıyo.. sımdı kopek gıbı calısıyorum oyuzden hıc fırsat bulamıyorum sıteye gırmeye arada bı matrax (FATİH) kardesımızı arıyorum son durumu ogrenıyorum... bugunde sıteden (bursadan) hakan abımle bulusucam... kac gunden berı bızım dershanenın onunde duruyor makınası resmen yolunu gozlemeye baslamıstım.. en sonunda dun tanıstım...
    bu arada hepınızın ramazan ayı hayırlara vesıle olsun
    kendınıze ıyı bakın
    kazasız belasız gunler dılegıyle
    bır daha nezaman gırebılırım sıteye bılmıyorum
    ogune kadar gorusmek uzere

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    makarna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Liberty 200
    burner, seni cok iyi anliyorum valla, insallah hersey istedigin gibi gider.
    bol sanslar.

BURNER_18, Kardeşim umarım kazanırsın ve en kısa zamanda motoruna kavuşursun şimdiden haıyrlı olsun Allah ziyin açıklığı versin

makarna, senin motorunla aran nasıl Hayırlı Pamazanlar herkeze

Motosikleti
    CBR 600 F
    Hoşgeldin Burner.

Umarım ÖSS sonrası bol bol zamanın olur ve siteyi incelersin.

Şimdiden başarılar.

fausten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BURNER_18, bence hiç kazanma biz kazandıkta noldu Üniversitenin en pis herifleriyle,deli proflarla ve aşağılık komplexi olan doçlarla ömür tüketiyoruz.Bence KAZANMA KARDEŞİM

Forumdan Uzaklaştırıldı conann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni seyhan 301 idi çalındı
    Kardeş sana kolay gelsin.

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    BURNER_18 abicim çalış kazan valla, üniversite fausten' in dediklerinin aksine çok güzel bir ortam. üstelik en zor bölümlerden biri olan makine müh. de okumama rağmen böyle düşünüyorum.
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    burner_18 kardeşim çalış ve kazan oğlumda senin gibi aynı dertten muzdarip çok sıkı çalışmaya girdi benim oğlanda akşamları baba sitede ne var ne yok diye bana sorup duruyor biz oğlana makinayı aldık işallah babanda sana alır
    işallah da sınavlarda başarılı olup istediğiniz bölümleride tutturursunuz
    ondan sonra motorlarla aramıza katılırsınız
    allah tüm üniversite sınavlarına hazırlananlara yardım ettsin zihin açıklığı versin

bu sene sistemde değişti bizde köpekten beter olduk çalışıyoruz hadi gayret bende calısıyorum valla

tahsilli motorcu olacaz ya ondan

Motosikleti
    arkadaslar, abilerim hepiniz saolun tahsilli motorcular geliyor hic bişi için degil ama sonunda alacagım motor için kazanıcam bir de size daha cabuk kavusmak için speedrunner möö lemeye devam kardesim kazanacaz

yahuu birde ben manitaya kavuşmak için çalışıyorum o bilkentte okuyor bizimde yanına gitmemiz gerek orada sapların yanında onu bırakmak olmaz

benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    bunları belki çok söyleyen olmuştur öss çalışanları ve okuyanlar için!!! " aman çalış bak benim halime ve benzeri sözler". ben yıllarca tiyatrocu olmak istedim. hala içimde bitmek binmeyen bi yangın var. ama olmadı. ne torpil bulabildim , nede okuyup başka bi alandan tiyatroya teğet geçebildim. şuanda bi şirkette çalışıyorum. işim kötü değil ama keşke istediğim işi yapabilseydim. olmadı işte ama yılmadım. şuan bi senaryo üstünde çalışıyorum. bitmek üzere ve çocuk esirgeme kurumu yararına oynanacak bu oyun. bağlantılarımda sağlam.
    ama şunu çoook iyi anladım "ben okumamakla sadece kendime kıymadım.gelecekte olacak olan ( şuan bekarım ) çocuklarımın da geleceğiyle oynadım " !!!
    oynamayın...

Motosikleti
    BMW olacak inş.

sıkı çalış

sınava cok iyi hazırlanmalısın. zaman cok hızlı geciyor ve bu gunler de geride kalacak. ilerde iyi bir bolumden mezun olup ise girdiginde, iyi para kazanıp hayat standartların yukseldiginde inan co mutlu olacaksın. o zaman istedigin motoru da almak hayal olmaktan cıkacak ve sana cok kolay gelecek. yani once univ. kazanmalısın, sonra univ. yıllarını cok iyi degerlendirmelisin. kısacası onundeki 5-6 yıllık sureci iyi kullanırsan bir omur boyu rahat edersin...

sana basarılar diliyorum.
    unutma zaman cok hızlı akıyor.
    GSR 600

Motosikleti
    cok saolun destegınız ıcın arkadaslar bende kopek gibi calısıyorum bırde meslek lısesıyım (bolumum dıstıcaret) ısım daha zor calısıcaz calısıcaz ama bu sene motorcu ruhumuzu bıraz kısıtlıyıcaz tek sorun oo

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler