Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Yamaha Bws 100 Hakkında!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    celıl ybr
    Olabilir .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    beyler bw's ile teker stunt fotosu yada vidyosu olan varmı..

Motosikleti
    Var!!
    Bws hakketende çok atak ve kaliteli motosiklet.Düşünenlere tavsiye ederim..
    Bwstürk ün dediği gibi normal kulanımda 200 km civarı kullanırsın...
    Ama basarsan biraz daha fazla yakar ve bu rakam 150 km ye düşer..
    Ama hakkını verir..2 kişi dağ yoluna sürdüm resmen yolu yırtıyo..Hala patinaj yapıyo kerata
    Bende de var bi bws. 2004 model..Zaten bu yaz sonu yeni motosiklet alacam ama bu dursun..Maddiyata sıkışmazsam satmayı düşünmüyorum.Elimde dursun..Çok bakımlıdır aaa 4 yıldır hala tertemiz..Kışlar çamurda işim olmadıkça asla çıkarmadım..
    Sizlere de bişiy sorcam bws kullanan arkadaşlar;
    Ben bu zmana kadar tüm servislerini yaptırdım aksatmadım da bu kayışı hiç değiştirmedim .Şu anda 30.000 KM de..Vakti geldi de geçti galiba.Bunların fiyatları ne kadardır bilen varsa yazarsa sevinirm..Veya değiştiren varsa...
    Bunlar da FOTOLARII..

Я £ ﮎ ﮎ Λ ∑

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    kevlar 60 ytl diye duydum..
    bws için olanı..

Motosikleti
    new apache rtr black
    abi agality bws geçmiş kusura bakmayın ve yanlış anlamayın açıklıyorum

kullanıcısı kötü bi bws ye denk gelmişsindir geçersin ancak bemimki yada tarık(bwsturk) daki bws lerle kaldıralım sen yarıladığında ben biitiririm zevk için bilen işten anlayan bi bws denk gelirsen durumun vahim ayrıca iki kişi durmadan uzun yol yaparım 95 100 gider dinlendirme bile motoru bas git ama bakımlı ve max km su son benzin fiatlarından sonra yardırarak kullanırsan 11 krs yakar max saygılar
    sağlığa en zararlı şeyse yaşamak
    ApAcHe istemdışı teker yapan tek motor
    bws aşkı bitmerz 16000 km mazii unutulmaz nazilli 09

sedatss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Pcx 125
    Alıntı burak09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kullanıcısı kötü bi bws ye denk gelmişsindir geçersin ancak bemimki yada tarık(bwsturk) daki bws lerle kaldıralım sen yarıladığında ben biitiririm zevk için bilen işten anlayan bi bws denk gelirsen durumun vahim ayrıca iki kişi durmadan uzun yol yaparım 95 100 gider dinlendirme bile motoru bas git ama bakımlı ve max km su son benzin fiatlarından sonra yardırarak kullanırsan 11 krs yakar max saygılar
    Abi sizle her türlü kısa mesafe yarış yapmaya hazırım..Y

Dediğiniz doğru olabilir bws nin kullanıcısı da kötü olabilir.Ama agility'i hafife almayın..Size soruyorum siz hiç agility ile yarış yapma gafletinde bulundunuz mu?

Sizin motosikletleriniz modifiyelidir vs. bilemem ama ben sizinle yarışmak ve sonucunu buraya yazmayı çok isterim..Cbfleri zorlayan yer yer tokatlayan bir motosiklettir agility,kalkışta beni yersiniz ama ben kaptırdıgımda 115 120 yi bulurum sizse 100 ü geçemezsiniz bws ile

Not:İstanbulda değilmişsiniz yazıyı yazdıktan sonra farkettim :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    arkadas amac birbirimizi rencide etmek değil bilgi paylaşımı mademki yarışmak istiyosun antalyaya gel benim stock yamaha ile kapışalım
    fabrikasyon herşeyi orjinal yamaha aerox 100cc 2 zamanlı..

Motosikleti
    Daelim s2 250,125 lik scooter
    bws son hızına füze gibi tırmanır çoğu muadili 4 zamanlı hatta 1.6 arabalar bile egzozundan çıkan beyaz dumanın tadına bakar,sonuçta 100cc son süratide biyere kadar motorun suçune 100kmh dan sonra geçen geçsin.bakın benim daelimin 0=100 hızlanması 7 saniye civarı(inanmayan youtubede var,benim motor deyil)bws ilk kalkışta 40 ,50 kmh da altta kalmaz bws deli bişey tam eylence aracı ,onun zevki bambaşka yani demek istediğim eyer başka motorlarla 400 metre drag yapmııycak sanıız şehir için de veya virajlı düzlü karışık yollarda hız ve tork istiyorsanız bws derim (kimseyi gaza getirmiyim herkez dikkatli sürsün lütfen)

BWSTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Bws
    yok arkadaşım bizler gaza gelmeyen bwscileriz değilmi kardeşim burak (burak09) ama biz motorumuzun yapabileceklerini söylüyoruz arkadaşlar bizi yanlış anlamasın bizler sadece bws kullanıcıları olarak konuşuyoruz ve hiçbir zaman 4 zamanlı ile 2 zamanlı kıyaslanamaz ;) agility e lafımız yok ama belliki kendilerini bayağı yükseltmeye çalışıyorlar belkide motorlarını yamaha gi,bi bir marka ile kıyaslamak içindir neyse kısacası BURADA AGİLİTY VS BWS YAPMIYORUZ SADECE YAMAHA BWS yi tartışıyoruz ve 100 üzerinden 100000000000000 veriyoruz tüm agilty cilere duyurulur ;)
    Yamahaşk 😍

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    hayırlısı bende 1 haftaya kadar aerox a kavusuyorum..

BWSTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Bws
    owww hayırlısı olsun bakalım ne renk ? kaça aldın?
    Yamahaşk 😍

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    sağolasın 2002 model mavi 2000ytl

herşeyi orjinal ve çok temiz..

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    06bluedragger
    hacı fotolarını koysan da baksak yaw topic falanda açmamışsın
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    le haftaya alıyorum almadan gelin güvey olmayım dedim..

Motosikleti
    YAMAHA BWS
    selamlar arkadaşlar ben frmda yeniyim
    scooterların babasıdır bws.
    2. el aldım
    sağına soluna baktırmak ayarlarını bakımını yaptırmak için 2 kere servise gittim ikisindede usta beni geri çevirdi.
    al yağını benzinini koy devam.biraz yakar ama arızası olamadığı için
    en ekonomik motor bws...

Motosikleti
    HONDA Pcx 125
    Alıntı BWSTÜRK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok arkadaşım bizler gaza gelmeyen bwscileriz değilmi kardeşim burak (burak09) ama biz motorumuzun yapabileceklerini söylüyoruz arkadaşlar bizi yanlış anlamasın bizler sadece bws kullanıcıları olarak konuşuyoruz ve hiçbir zaman 4 zamanlı ile 2 zamanlı kıyaslanamaz ;) agility e lafımız yok ama belliki kendilerini bayağı yükseltmeye çalışıyorlar belkide motorlarını yamaha gi,bi bir marka ile kıyaslamak içindir neyse kısacası BURADA AGİLİTY VS BWS YAPMIYORUZ SADECE YAMAHA BWS yi tartışıyoruz ve 100 üzerinden 100000000000000 veriyoruz tüm agilty cilere duyurulur ;)
    Selam arkadaşlar,

Motorunuz gerçektende harika bizimde size lafımız yok..Ama dün akşam ortaköyde 2 elemana rastladım birinde agility birinde bws vardı.. Yanlarına gittim ve sordum hangisi daha hızlı diye? Eleman abi kymco tabiki dedi ve 140 gittiğini söyledi(oha dedim bende benimki max 115*120).Bws si olanda kymco daha hızlı dedi ve bws 2007 modelmiş..

Şunu söylemek isterim hız konusunda bizi geçemezsiniz bunu biliniz

NOT:Aşağıdaki cevaba istinaden bunları yazıyorum yoksa hiçbir motorla motorumu kıyaslamak ya da s..dik yarıştırmak niyetinde değilim.

burak09´isimli üyeden Alıntı

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    sedatss,Dostum yeminle araba ile 140 ile gidiyorum agility yanımda gidiyor şok oldum.

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    mondializzet100
    sen nediyosun abi yaa 160 a çıksaydın hemen oda yanına yaklaşırdı arabanın sağına soluna baksaydın mıknatıs falan yapıştırmışmı
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

Motosikleti
    HONDA Pcx 125
    Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sedatss,Dostum yeminle araba ile 140 ile gidiyorum agility yanımda gidiyor şok oldum.
    Doğrudur dostum artık iyice inanmaya başladım bende bu hızları yaptıgına 1-2 kuryeci arkadaş da 130 135 yaptığını söylemişti

Neyse bwsCi arkadaşları kızdırmayalım biz..

İyi forumlar..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin arabanın km sinde sapma vardır..

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler