Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kgs Köprü problemi

Motovento
    REKLAM ALANI
    player77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki 2006 DL650 K6 (Satıldı) ,Honda 2011 CBF150
    Arkadaşlar size de oluyordur diye düşünüyorum. Istanbulda KGS kullanan motorcu lar Boğaz köprüsünden geçerken okutup bariyeri açtırmamıza rağmen kaçak geçiş sinyali çalıyor. Buda beni tedirgin edip geçerken hızlanmama yol açıyor. Plakaya mı yazılıyor? Yarın öbürgün ödeme yapılması için devlet baba düşmesin peşime ...
    Sonuçta yasal olmayan bir işlem yapmıyoruz neden bu gerilim. !!!
    Bilgisi olanlar paylaşabilir mi ?
    Teşekkürler...

---Ayrıca Motosiklet.net çıkartmalarından nerede bulabilirim?
    İşlerin yolunda gidiyorsa ,sakın endişenme hemen geçer :!:Morphy :-)
    http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/106287-2012-dogu-karadeniz-gezimiz-3850-km.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Yok yok, bende de aynı sorun var. Sordum onu bankaya, sorun olmaz dediler. Araç küçük olduğu ve makine tanıyamadığı için ötüyormuş sanırım. Ya da öyle bişey tam emin değilim. Sorun olmadığını biliyorum ama.
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

Motosikleti
    Paramız ile rezil oluyoruz desene..Artçıma nasıl anlatacağım durumu? Beleşçi diyerek ilişkimizi zedeliyor bu KGS
    http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/106287-2012-dogu-karadeniz-gezimiz-3850-km.html

sametrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    motor KGS leri 6.sınıf oldgundan buda geçis sistemine tanıtılmadıgından uyarı niteliginde bagrıyormuş bunu bizzat gidip soran birisnden öğrenmiştim ben KGS den bıktım garanti bankası netten OGS veriyo kredi kartına bağlı perşembe internetten aldım bugun geldi ufak küçük bişi artık seri şekilde geçebilcegim
    İki kişinin bindiği motor değildir.

Motosikleti
    Benelli BN251
    Alıntı player77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paramız ile rezil oluyoruz desene..Artçıma nasıl anlatacağım durumu? Beleşçi diyerek ilişkimizi zedeliyor bu KGS
    Ona KGS yi okuttuğun ekranı göstermeyi denedin mi? Her geçişte 2,6YTL mi ne eksiltiyor krediden. En büyük kanıtın budur bence. O da cepten gidiyor sonuçta.

Alıntı sametrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor KGS leri 6.sınıf oldgundan buda geçis sistemine tanıtılmadıgından uyarı niteliginde bagrıyormuş bunu bizzat gidip soran birisnden öğrenmiştim ben KGS den bıktım garanti bankası netten OGS veriyo kredi kartına bağlı perşembe internetten aldım bugun geldi ufak küçük bişi artık seri şekilde geçebilcegim
    Ama OGS lerde 6.sınıf tanıtılamıyor bildiğim kadarıyla? Otomobil ücreti ödeyeceksin sanırım doğru mu?

Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    Alıntı atlantic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ona KGS yi okuttuğun ekranı göstermeyi denedin mi? Her geçişte 2,6YTL mi ne eksiltiyor krediden. En büyük kanıtın budur bence. O da cepten gidiyor sonuçta.

Ama OGS lerde 6.sınıf tanıtılamıyor bildiğim kadarıyla? Otomobil ücreti ödeyeceksin sanırım doğru mu?
    evet motosiklet % 30 OGS % 20 indirimli bence değer ayrıca kredi kartından otomatik çekmeside çok konfolru banka banka KGS doldurmak için gezmiceksin ve özlelikle fatih köprüsünde tırların arasında geçmek zorunda kalmıcaksın

Motosikleti
    Benelli BN251
    Evet o açıdan güzel gerçekten. Özellikle tır meselesinde çok haklısın.

Motosikleti
    evet motosiklet % 30 OGS % 20 indirimli bence değer ayrıca kredi kartından otomatik çekmeside çok konfolru banka banka KGS doldurmak için gezmiceksin ve özlelikle fatih köprüsünde tırların arasında geçmek zorunda kalmıcaksın
    İyi de ben sadece ziraat ile işbankası yapabiliyor diye biliyor ve motosiklet için Ogs alınamıyor diye biliyordum.:( Bende karta bağlattım KGS mi ! Bundan sonra geçerken artçıma böyle diyeceğim ."Bu kapı ,bu da sapı!"

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    ben boğaz köprüsünden 1 yıldır geçiyorum, okutturup bariyeri açtırmama rağmen her seferinde ötüyor kgs.. ceza meza gelmedi.

Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    İyi de ben sadece ziraat ile işbankası yapabiliyor diye biliyor ve motosiklet için Ogs alınamıyor diye biliyordum.:( Bende karta bağlattım KGS mi ! Bundan sonra geçerken artçıma böyle diyeceğim ."Bu kapı ,bu da sapı!"
    bende oyle biliyordum fakat araştırdım alınabilyormuş fakat memurlar motosikleti hiç bir sınıfa sokamadıgı için ogs vermiyolarmış ben internetten plakamı yazdım başvurdum ogs plakama kayıtlı geldi ayrıca garanti 5 geçiş bedava hediye ediyo(reklam gibi oldu ama güzel bişi)

Motosikleti
    fakat memurlar motosikleti hiç bir sınıfa sokamadıgı için
    Çok manidar konuşuyorsun

Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    daha once internette bi kaç yerde okudum bu KGS ve OGS olayında acayip bir becerikszlik durumu var ne demek motosiklete OGS yok biz araç değilmiyiz hadi araç yerine koymadın bide kaçak muamelesi yapıyon gelde manidar konuşma memurlara dimi ?

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    ben bankaya gittim 20 ytl param vardı doldurmadılar kgs mi.bende kaçak geçiyorum mis gibi kafamda rahat zaten boşuna para veriyoruz onuda beğenmiyor ............ ler
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    geçen boğaz köprüsünden kaçak geçen kuryenin peşine polis takıldı, ilerde durdurdu, cezayı kesti.. keşke durup sorsaydım ne kadar cezası olduğunu, burada sana da söylerdim.
    gişelerin ilerisinde sağda motorlu polisler mutlaka var, göze batanın peşine takılıyor, racing motorla uğraşmıyolar.

Sergeant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    bende yapıldıgından beri bikac kez gectim ondada arabalara yanasıp beraber geciyorum desem ayıp olurmu
    Now the world is gone. Im just one.

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    ben senin avatarı sanki hatırlıyorum bi yerden
    GKN MOTORS

abı nedır bu ıstanbul dun geldık ıstanbuldan 4 kere ogs den gectık kacak 3 ottu bırınıde tırın arkasından gectık para gıselerı kalkmıs

Gelişim Sürücü Kursu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    ---Ayrıca Motosiklet.net çıkartmalarından nerede bulabilirim?
    Sticker lar için bize uğrayabilirsiniz...
    Gelişim Sürücü Kursu
    0216 330 54 44
    0216 336 62 77
    www.gelisimsurucu.com
    msn: ehliyet@msn.com

Motosikleti
    -
    walla abim 1 senediR kacak geciyo plakası falanda yok, Bişeyde olmadı şuana kadar.. Tavsiye ederim..

Alıntı s3ns4t10n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla abim 1 senediR kacak geciyo plakası falanda yok, Bişeyde olmadı şuana kadar.. Tavsiye ederim..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler