Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Benzine Zam!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    arkadaşlar aramızda halen yunanistan'ın ya da bir başka ülkenin yerel para biriminden olan benzin fiyatlarını alıp, onu da tl'ye çevirip bizden pahalı falan diyenler var, ben artık bir şey demek istemiyorum, altına bir iki kelam etse anlarım dümdüz yazmış!

neden ötv'ye zam yapılıyor,hani ötv'den karşılanıyordu, hep yalan hep dolan bunlar, hep aynı taktik, suyu yavaş yavaş ısıtıp kaynar suda bizleri haşlıyorlar, gerizekalıya bile hakaret bu toplum, adam şimdi ötv kesesini genişletti artık daha da yüksek vergi alacak, resmen hepimize embesiller diyorlar, daha durun bunlar ne ki neler gelecek, bazı yaratıklar var halen aramızda onlar dolar 6 lira ya da altına biraz düştü diye sevinecek, düşünün bu yılın tahmini 1.97 TL idi, hangi koşul olursa olsun bu kadar fark olamaz zaten bu farkın olması bu hükumeti tarihten silmelidir adamlar daha da azdılar, neticede onlar gibiler yüzünden her geçen gün fakirleşeceğiz, bu zeka kıtları, cahillikleri ile buldukları yobaz çevreden nemalanıyorlar ama o da bitecek yakın zamanda, o zaman sıçtıklarını da anlayacaklar, şimdilik oturup bekleyip maalesef fakirliğimizin artışını maalesef her geçen gün göreceğiz, abd yaptırımı öyle apple ürünleri gibi osuruktan kalemlere yapılmaz, incirlik kapatılarak yapılır, natoya rest çekilerek yapılır ama o zaman da dostunuz bol olması gerekir, dört bir yanımızı 16 yılda düşman yapanlar bakalım şimdi nasıl dost kazanacaklar göreceğiz, bunlar hep iç politikaya yönelik işler, benim artık ne bu topluma ne bu millete güvenim var, akılsız işlere asla güvenim olmaz.
    kulspruta bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Hakediyoruz hakediyoruz..
    harleybaba bunu beğendi.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Alıntı Metela adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar aramızda halen yunanistan'ın ya da bir başka ülkenin yerel para biriminden olan benzin fiyatlarını alıp, onu da tl'ye çevirip bizden pahalı falan diyenler var, ben artık bir şey demek istemiyorum, altına bir iki kelam etse anlarım dümdüz yazmış!

neden ötv'ye zam yapılıyor,hani ötv'den karşılanıyordu, hep yalan hep dolan bunlar, hep aynı taktik, suyu yavaş yavaş ısıtıp kaynar suda bizleri haşlıyorlar, gerizekalıya bile hakaret bu toplum, adam şimdi ötv kesesini genişletti artık daha da yüksek vergi alacak, resmen hepimize embesiller diyorlar, daha durun bunlar ne ki neler gelecek, bazı yaratıklar var halen aramızda onlar dolar 6 lira ya da altına biraz düştü diye sevinecek, düşünün bu yılın tahmini 1.97 TL idi, hangi koşul olursa olsun bu kadar fark olamaz zaten bu farkın olması bu hükumeti tarihten silmelidir adamlar daha da azdılar, neticede onlar gibiler yüzünden her geçen gün fakirleşeceğiz, bu zeka kıtları, cahillikleri ile buldukları yobaz çevreden nemalanıyorlar ama o da bitecek yakın zamanda, o zaman sıçtıklarını da anlayacaklar, şimdilik oturup bekleyip maalesef fakirliğimizin artışını maalesef her geçen gün göreceğiz, abd yaptırımı öyle apple ürünleri gibi osuruktan kalemlere yapılmaz, incirlik kapatılarak yapılır, natoya rest çekilerek yapılır ama o zaman da dostunuz bol olması gerekir, dört bir yanımızı 16 yılda düşman yapanlar bakalım şimdi nasıl dost kazanacaklar göreceğiz, bunlar hep iç politikaya yönelik işler, benim artık ne bu topluma ne bu millete güvenim var, akılsız işlere asla güvenim olmaz.
    Yunanistan örneğini ben verdim. Yanlış anlaşılacağımı düşünmedim. Oradaki para birimiyle bile bizim şu anki TL fiyatı devleti kurtarmıyor, bunu anlatmaya çalışmıştım. Yani yakıt daha da zamlanır. Ötvyi arttırmak da ilginç bir yöntem ama bu fiyatlar kalmaz. Bu kur ile 10TLye çıkması gerek zaten. Ben bunu benzini ucuz alıyoruz anlamında söylemiyorum. Yunanistandan iyi durumdayız anlamı da çıkmamalı. Asgari ücret gibi bir gerçeği zaten sonraki mesajlarda yazdılar. Avrupa bizi kıskanıyor gerçi ama neyimizi kıskanıyor onu bilmiyorum.

Velhasıl yunanistan örneği yanlış anlaşıldı. Ben yakıtın TL fiyatının daha da artacağını, alım gücümüzün daha da düşeceğini düşünüyorum. Ötvyi 9 arttırmak tek seferde 59 kuruş zam vs küçük oyunlardan öteye geçemez.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Tahminim benzinin devlete gelişi 2-2.5 tl den fazla değildir. Yunanistan örneği yanlış olmuş. Akaryakıt alınırken 100.000 bin liralık alınmıyor milyonlarca liralık alındığı için ciddi ucuza geliyor.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Alıntı gerivites adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yunanistan örneğini ben verdim. Yanlış anlaşılacağımı düşünmedim. Oradaki para birimiyle bile bizim şu anki TL fiyatı devleti kurtarmıyor, bunu anlatmaya çalışmıştım. Yani yakıt daha da zamlanır. Ötvyi arttırmak da ilginç bir yöntem ama bu fiyatlar kalmaz. Bu kur ile 10TLye çıkması gerek zaten. Ben bunu benzini ucuz alıyoruz anlamında söylemiyorum. Yunanistandan iyi durumdayız anlamı da çıkmamalı. Asgari ücret gibi bir gerçeği zaten sonraki mesajlarda yazdılar. Avrupa bizi kıskanıyor gerçi ama neyimizi kıskanıyor onu bilmiyorum.

Velhasıl yunanistan örneği yanlış anlaşıldı. Ben yakıtın TL fiyatının daha da artacağını, alım gücümüzün daha da düşeceğini düşünüyorum. Ötvyi 9 arttırmak tek seferde 59 kuruş zam vs küçük oyunlardan öteye geçemez.
    kusura bakma öyle bir yazmışsın ki sen bir oku aynı şeyi anlarsın, neyse sonuçta demek istediğini ben şimdi anladım keşke bir editleyip devamına ekleseydin yanlış anlamazdım. Durumun farkında olman beni sevindirdi ama işte anlamayan benim çok yakınım olan kişiler de dahil o kadar çok ki, ülkenin bu halinin sebeplerinin, vatan millet sakarya edebiyatı ile resmen kendilerini kurtarmak için ülkemizin cahillerini ve tarih bilgisizlerini aldattığını bu tarih gösterecek ancak hayatımızın en verimli zamanlarını bu hayat şartları ile yok ediyoruz, ben sırf bu hükümet yüzünden eğitimci kimliğimi yok ettim, eğitimi kanser sardıktan sonra hangi koldan savaşabilirsin, amaçları zaten buydu, şimdi bomboş bir toplum yaratıldı, ekonomik kalkınma bakalım imam hatip mezunları ile nasıl olacak, anlamak mümkün değil! işimiz çok zor ve umarım yanılırım çünkü açıkça aydın, vizyonu olan insanların sıkıntı çekmesi beni üzüyor, diğerlerinin zaten dünya algıları sıfıra yakın onlara ne olsa umurlarında değil!
    gerivites bunu beğendi.

nigdeli48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Yetmez bence 10 TL olsun. Zaten olacak. 3 yıl önce Arabami aldığımda ilk mazotu alisim 3 TL den di. İyi hatırlıyorum. Şimdi litresi 6 TL yi geçti. 3 yılda 100 de yüz zamlandi. Daha bugunlerimiz yine iyi.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı nigdeli48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yetmez bence 10 TL olsun. Zaten olacak. 3 yıl önce Arabami aldığımda ilk mazotu alisim 3 TL den di. İyi hatırlıyorum. Şimdi litresi 6 TL yi geçti. 3 yılda 100 de yüz zamlandi. Daha bugunlerimiz yine iyi.
    aman öyle demeyin şimdi size terorist derler...

15 kuruş

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    randevu almış,
    11 martta gelecekmiş,
    bir gece ansızın ...

"Belki de hayata yeni başlarım
    İçimde küllenen kor alevlenir"
    The Dude bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hachiko bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA R6 2015
    12 TL Olsa yine alırım , akpye oy verenler düşünsün
    kalidor bunu beğendi.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Konuya bak, Kurşunsuz diyor yanında 1.888 felan yazıyor

2 lira bile değil ulan
    Lan 1.88 lan
    Bir sarkı sözü çınlar kulağımda;

"Akli dengemi kaybettim, çünkü tüm sorunları fark ettim..."
    cenkito bunu beğendi.

"15 kuruş zam geliyor. Artışın, bu gece pompa fiyatlarına yansıtılması bekleniyor"
    kalidor bunu beğendi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Sonu gelmez umarım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    bence 10 tl düz olsun ama zam gelmesin daha 10 tl iyi

altı üstü xmax biniyoruz fiyatlara bak

tugrulbora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R
    Dijjjj gujjlerin ulkemize yaptigi ekonomik operasyonun sonucudur bu.Aksini iddia eden bolucudur, vatan hainidir.Zam degil guncellemedir o.
    Bu arada yol yabdi; en azindan alni secde goruyor.Caliyor ama calisiyor.Gotunun de giliyik.

Erkan Can: "Igrencsiniz ibneler!"
    harleybaba bunu beğendi.

kulspruta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 / 2019
    Hızına yetişmiyoruz zamların yine 7 lere çıkıyoruz anlaşılan :D

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    konuya bak 2004 den buraya 1,80 den 7 tl lere ....

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Dıj güçler olamaz. Her gün onların kafasını eziyor başkan. Güncelleme bunlar.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler