Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benzine Zam!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Halkın duble yolunu kullanıyor demesinler diye uçak veya helikopterle seyahat ediyor cumhurbaşkanımız. Başka hangi ülkede devleti yönetenler yolları tamamen halka bırakıyor? Nankör olmayın.
    TempesTr ve stubborn bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Hayırlı olsun arkadaşlar benzine 19 kuruş kitlemişler.. İstanbulda bu geceden itibaren 6.90dan satılacak benzin..

https://www.sozcu.com.tr/2019/ekonom...QbT8s4tJgo5TiM

burakrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme max 200
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun arkadaşlar benzine 19 kuruş kitlemişler.. İstanbulda bu geceden itibaren 6.90dan satılacak benzin..

https://www.sozcu.com.tr/2019/ekonom...QbT8s4tJgo5TiM
    O kadar masrafı bir yerden çıkaracaklar tabi elektriğe de zam yapılmış diye okudum.
    ABONE OLMAK İÇİN >>> youtube.com/channel/UC2pNC9t3HM5t01YezVcCwzw

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Daha 2 gün önce 6.81 TL ye aldım. Şimdi 19 kuruş zam ile 7 TL oldu desene. Tabi tanzim satışta ki zararları bir yerden çıkarmak lazım

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    an itibari ile 6,98 tl olarak gördüm.

Motosikleti
    Artık Yok...
    7 Tl psikolojik sınırını aşmamaya özen gösterip ellerinden geldiğince 6.98 gibi rakamlarda tutmaya çalışıcaklardır ama siz kendinizi ve psikolojinizi artık 7 tl ye hatta yaz sonuna doğru orta vadede 7.5 tl ye yıl sonuna doğru 8 tl gibi yakın rakamlara artk hazırlayın bence..

2006 yılında benzinin litresi 2.75tl iken 2.0 motorlu bir arabanın yaktığı yakıtı 2019 yılında şu anda 400-500cc lik motor yakıyor.. olaya bak ...

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7 Tl psikolojik sınırını aşmamaya özen gösterip ellerinden geldiğince 6.98 gibi rakamlarda tutmaya çalışıcaklardır ama siz kendinizi ve psikolojinizi artık 7 tl ye hatta yaz sonuna doğru orta vadede 7.5 tl ye yıl sonuna doğru 8 tl gibi yakın rakamlara artk hazırlayın bence..

2006 yılında benzinin litresi 2.75tl iken 2.0 motorlu bir arabanın yaktığı yakıtı 2019 yılında şu anda 400-500cc lik motor yakıyor.. olaya bak ...
    Ben 10 tl sınırı koydum psikolojik :D 10 tl yi geçerse meclis önünde motoru yakmayı planlıyorum :D

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yok be hocam ne psikolojik sınırı. Aşarsa ne olacak? Bazı şeyler devletin pek elinde değil. Seçim de bitti. 2-3 hafta içinde 7 yi görürüz. Her hafta zam var. Eşel mobil de zor. Para kalmadı. Yaz sonuna hele 9-10

kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Biz de böyle kavgacı, uzlaşmaktan ve hakkın adaletinden yoksun koltuk sevdalıları olduğu sürece 7 tl değil litresini 70 Tl'den de alırız bu benzini.
    tugrulbora bunu beğendi.

Motosikleti
    speederbike
    Bence 10.71'de sabitlesinler. Anlamlı sayı olur. Sonra 20.23 de iyi olur.

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    litresi 20 tlde olsa,istanbul trafiğine zerre farketmez,arabası olan yinede alır çıkar yollara,bizim millet kadar keyfine düşkün bir millet daha yoktur,,çişini tutamayanın arabası var

ben şahsen arabam olduğu halde mecbur kalmadıkça aracımı kullanmıyorum,scooterim her işimi görüyor
    DENİZKIYISI bunu beğendi.

Motosikleti
    Kuba Superlight200
    Alıntı YERUÇAĞI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    litresi 20 tlde olsa,istanbul trafiğine zerre farketmez,arabası olan yinede alır çıkar yollara,bizim millet kadar keyfine düşkün bir millet daha yoktur,,çişini tutamayanın arabası var

ben şahsen arabam olduğu halde mecbur kalmadıkça aracımı kullanmıyorum,scooterim her işimi görüyor
    Reis motosikleti de bırakta otobüse bin madem? Herkesin tabi arabası olacak binecek, bunu şehir planlamasını ve nüfus dengesini ayarlayamayanlar düşünsün. Sonuç olarak kimse motosiklet binme gerekliliği, cesareti veya motosiklete güvenme duygusu taşımak zorunda değil. Zaten motosiklet araba kadar da güvenli değil.

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    Alıntı Kutluay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Reis motosikleti de bırakta otobüse bin madem? Herkesin tabi arabası olacak binecek, bunu şehir planlamasını ve nüfus dengesini ayarlayamayanlar düşünsün. Sonuç olarak kimse motosiklet binme gerekliliği, cesareti veya motosiklete güvenme duygusu taşımak zorunda değil. Zaten motosiklet araba kadar da güvenli değil.
    ne alaka şimdi
    motorumla 1 saatte gördüğüm bir işi otobüsle 1 günde halledemem,kaldıki aracım var otobüse ne gerek var,
    ayrıca dünyada büyük şehirlerde trafik sorunu olmayan ülke varmıki burda olsun

benim anlatmak istediğim şu
    adam sırf keyfinden ödün vermemek için okadar trafiği çekmeyi ve okadar yakıt masrafını göze alıyor yinede toplu taşımaya binmiyor,,birde her araç tek kişi
    ben sırf trafikte sinir harbi geçirmemek,özgür olup istediğim an istediğim yere gidebilmek ve her işimi görebilmek için,yaz kış motor kullanıyorum

melez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS WİNNER 200
    13 kuruş itelediler yine.

Motosikleti
    Kuba Superlight200
    Alıntı YERUÇAĞI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sırf trafikte sinir harbi geçirmemek,özgür olup istediğim an istediğim yere gidebilmek ve her işimi görebilmek için,yaz kış motor kullanıyorum
    Reis kendi ağzınla diyorsun bak. Senin yaptığın olayda keyfe giriyor. Adam otobüse binmek istemiyor, motosiklete güvenmiyor ve tek kişilikte araba olmayacağı için ne yapıyor? Arabasıyla işini görüyor, basit.

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Bugün sattım 10 yapsınlar 10 oohh :D :D

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Pompaya yansıyor mu arkadaşlar ..Mazota da 6 kuruş kitlemişler..Lan gelde sövme..

Motosikleti
    speederbike
    Toplu taşıma altyapısı hala yetersiz. Bu altyapıyla zorda kalmadıkça ben de binmem.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    sabah tabelası:
    1 litre benzin 7,11 tl .

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    shell v-power 7.13
    tanzim çadırları da kalktı, herşey köprüyü geçene kadar ve hala bazı dangalaklar hiç birşeyin farkında değil.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler