Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

23-24 Mayıs tarihlerinde İzmir'deyiz : California Superbike School Eğitimi

Motovento
    REKLAM ALANI
    boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Merhaba arkadaşlar; ben (boy), Erdem (edy), Barış (dinmeyen) ve Hasan (Bambam) hep beraber 23-24 Mayıs tarihlerinde İzmir'de gerçekleşecek olan California Superbike School pist eğitimine katılmaktayız. İzlemek, fotoğraf çekmek, aralarda da muhabbet etmek isteyen arkadaşları bekleriz. İzmir'in yabancısı olduğumuz için bize önereceğiniz ucuz ama temiz, piste yakın bir otel, motel, pansiyon tavsiyesine ihtiyacımız var. Tabi bizi evinde ağırlamak isteyen olursa ona da hayır demeyiz
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Şanslı arkadaşlarsınız. Aynı kursun Izmit körfez pistindeki derslerine gidecektim ama iptal oldu son gelişmelerden sonra, o da izmire alındı, benim için yalan oldu.
    İyi eğitimler...
    Metin Koca
    Istanbul
    R1200GS ADV '08

Motosikleti
    YZF-M1(el emegi maketi)
    misafir etmek isterdim ama evim biraz uzak kalıyor oraya
    ama imkanım olursa izleimeya gelirim
    Söz Konusu [B][COLOR="Red"]GALATASARAY[/COLOR][/B]'sa Gerisi Teferruattır...

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar; ben (boy), Erdem (edy), Barış (dinmeyen) ve Hasan (Bambam) hep beraber 23-24 Mayıs tarihlerinde İzmir'de gerçekleşecek olan California Superbike School pist eğitimine katılmaktayız. İzlemek, fotoğraf çekmek, aralarda da muhabbet etmek isteyen arkadaşları bekleriz. İzmir'in yabancısı olduğumuz için bize önereceğiniz ucuz ama temiz, piste yakın bir otel, motel, pansiyon tavsiyesine ihtiyacımız var. Tabi bizi evinde ağırlamak isteyen olursa ona da hayır demeyiz

umarım o tarihte burda olurum, olmasam bile kalacak yeri simdiden ayarlamaya calisacagim samimi bi arkadasta... zaten izmir yani biz sizi burda rahat bırakmayız....

özellikle burda olursam bam bam Hasan benimdir deli mavili ve ikisi yle tanısmıstım ve misafirperverliklerini unutamam
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hoşgeliyorsunuz bekliyoruz
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @metinkoca
    Şanslı arkadaşlarsınız. Aynı kursun Izmit körfez pistindeki derslerine gidecektim ama iptal oldu son gelişmelerden sonra, o da izmire alındı, benim için yalan oldu.
    Haziran'daki eğitimin İzmit Körfez Pistinden İzmir Pınarbaşı Pistine alınmasının nedenini biliyorsunuzdur. Ehh adamlar haklı tabi, hayati tehlike olan bir pistte kim eğitim vermek ister ki?

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    arkadaşlar konaklama konusunda belki size uygun misafirhane ya da pansiyon ayarlayabilirim. kesin olmamakla beraber. siz bana özelden bi ulaşın lütfen izmirde ilk çaylarınız benden. mutlaka görüşelim

edy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    22 temmuzda izmirdeyiz, izmirli arkadaşları bekleriz. izmirli arkadaşlar pansiyon bulma konusunda yardımcı olabilirlerse çok sevinirim ,piste en yakın semtler nereler. internetten araştırıp yer ayırtmak istiyorum ama semtleri bilmiyorum. hangi semtlre bakmalıyız. piste yakın olursa ıyı olur cunku her sabah 7 hazır bir şekilde piste olmamız gerekiyor.
    If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoş gelirsiniz safalar getirirsiniz, Eğitim esnasında bende kalamazsınız, Çünki evim piste göre, İzmirin tam aksi yönünde ve çok uzak . Ama eğitimden sonra yada eğitim esnasında sizleri ağırlamak isterim.
    Size kalacak yer hususunda WALLECE Murat arkadaşımla özelden temasa geçmenizi öneririm Mutlaka size yardımcı olacaktır. Ve sizleri görmeye geleceğiz
    sevgiyle kalın .

Alıntı gureli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoş gelirsiniz safalar getirirsiniz, Eğitim esnasında bende kalamazsınız, Çünki evim piste göre, İzmirin tam aksi yönünde ve çok uzak . Ama eğitimden sonra yada eğitim esnasında sizleri ağırlamak isterim.
    Size kalacak yer hususunda WALLECE Murat arkadaşımla özelden temasa geçmenizi öneririm Mutlaka size yardımcı olacaktır. Ve sizleri görmeye geleceğiz
    sevgiyle kalın .
    ilgin için teşekkürler gureli, her ihtimale karşı yanımızda cadır getirecez ama koskoca izmir'de yer buluruz gibi geliyor bana. bizim tek derdimiz piste yakın olması. piste yakın hangi semtler var?. bir iki semt isim verirseniz ben internetten pansiyon araştırmak istiyorum.
    If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

pist pınarbaşında, bornova en yakın semtdir

http://www.izmiryarispisti.com/tr/otel.html

şu linki incelemeni tavsiye ederim edy telefonudA Tel : +90.232.478 5010

Marlboro Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    Kalacak yer konusunu bilmem ama Bornova Pınarbaşında gazino ve gidilecek yerleri isteyene bildireyim.
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pist pınarbaşında, bornova en yakın semtdir

http://www.izmiryarispisti.com/tr/otel.html

şu linki incelemeni tavsiye ederim edy telefonudA Tel : +90.232.478 5010
    o siteye girmiştim zaten oradan baktım ama bornovada pansiyon bulamadım. pansiyon bulma olasılığı en yüksek ve en yakın semtler nereler?

Alıntı Marlboro Man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kalacak yer konusunu bilmem ama Bornova Pınarbaşında gazino ve gidilecek yerleri isteyene bildireyim.
    onları sormaya gerek yok, koklayarak buluruz öyle yerleri

basmahane ve çankayada en yaygın pansiyonların otellerin bulunduğu yerdir, fakat size uzak kalıcak piste uzak, ama Wallece Bornovalı özelden ulaşın size yardımcı olacakdır, bornova çok büyük ayrı bir şehir gibi

basmahane ve çankayada en yaygın pansiyonların otellerin bulunduğu yerdir, fakat size uzak kalıcak piste uzak, ama Wallece Bornovalı özelden ulaşın size yardımcı olacakdır, bornova çok büyük ayrı bir şehir gibi
    teşekkürler, wallece'ye özelden mesaj atarı.

tifosi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 X
    basmahane ve çankayada en yaygın pansiyonların otellerin bulunduğu yerdir, fakat size uzak kalıcak piste uzak,
    uzak kalacağını pek zannetmiyorum.. İstanbul gibi değildir İzmir. Arabayla yarım saati geçmez, Eğer ki motosikletle gidip gelecekseniz daha da kısalır.. Uygun otel ve pansiyonlar için Basmane ,Çankaya dan başka yere bakmaya gerek yok.. Bornova Ege Sağlık Oteli (Ege Üniversitesi Hastanesi içinde) 4 yıldızlı olup piste en yakın ve en iyi oteldir ama fiyat araştırılmalıdır.
    İZMİR

ennginn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    Yer bulabildinizmi. ben de seyretmeye gelmek istiyorum

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Engin abi, İzmir gibi bir yerde boş otel, pansiyon, v.s.. bulmak konusunda sorun yaşayacağımızı sanmıyorum. Bir şekilde hallederiz, sen de gel

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Arkadaslar biz biseyler ayarlamaya calısıyoruz, suan bi arkadaş evini size bırakmayı teklif etti bize ama annesi geldi, eger annesini yolcu ederse onun evde kalacaksınız;)

olmadı zaten wallace size cok uygun bi yer ayarlar...
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

ennginn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    Eğitim sonuçlarını kimse yazmadı, yoksa gidilmemesi gereken bir eğitimmi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler