Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011

LS2 Cartoon Kask Modeli Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı starblazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya şu grafiksiz düz rengi yok mu , o kız resmini tutmadım , daha doğrusu eşim pek tutmadı
    feyizoglunda mat siyah rengi var. ama yazın o kaskın içinde nasıl durursun orasını bilemicem

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    On7_li - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yakın çevremden bu kaskı (LS2 Cartoon) kullanan iki kişi ciddi bir şekilde kaza yaptı.
    Biri virajı alamayıp yol kenarındaki mucurlara kaptırmış ve düşmüş, sürüklenerek bariyerlere çarpmış. Sonucunda bacağı kırıldı ama kaskta sadece çizikler oluşmuş.
    Diğeride otomobile çarptı ve kafası aracın camınını kırıp içeri girmiş ama kaskta belirli belirsiz çizikler oluşmuş.

Aynı kasktan bende kullandım. Tek şikayetim siyah vizör takınca vizör kenarlarından rüzgar almasıydı. Rengi uymayınca satmıştım.
    [CENTER][B]Çarp tamponuma kır farımı, Bedenime zarar verebilirsin ama RUHUMA ASLA...[/B][/CENTER]
    [CENTER]:bounce:[/CENTER]

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün aldım ve 2 gündür deneme turlarına çıktım. aslında biraz mecburiyetten alır gibi oldum, satarım hemen diye düşünüyodum ama vazgeçtim kullanınca. şimdiye kadar hep açık kask kullanmıştım onunda etkisi olabilir tabi
    soğuk havada bi sıkıntı yaşamadım
    ses yalıtımı olarakta bi sıkıntım yok
    içeri su filanda girmedi
    cam çizilmez deniyo ama nereye deydi bilmiyorum çizilmiş hemen
    buğu da yapıyo hemde çok çabuk

görüşlerim bunlardır ama 100liralık kasktan 100 liralık performans-kalite beklemez gerek
    ben beklerim abi sanırım 1000 lira demek istedin

bu arada bende bugun aldım 2 gün sonra elimde olur..hiç kullanılmamış dedi arkadaş 80 liraya 2.el aldım.. gelince yazarım izlenimlerimi... kız olanını yazın kulanıyordum (2008 mod ) bence parasının hakkını fazlasıyla veriyor.. bu kadar olumsuz yorumu anlayamadım.. tabi racing kaskı değil
    Yeni yine yeniden

muratdirik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XVS 650 Dragstar
    Arkadaşlar bana LS2 FF350.5 'in siyah vizörü lazım. Buna uygun hangi vizörleri önerirsiniz? özel mesajdan ulaşırsanız sevinirim. Saygılar.
    Murat DİRİK

Pozitif Kurye & Dağıtım & Reklam

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    bu kaskın upside modeli bende var araçla giderken kafınızı sağa sola çevirdiğinizden yandan hava aldığı için bi ıslık sesi geliyo.ilk zamanlarda o ne laaa dedim korktuğumu hatırlarım :D
    bütceye göre en iyi kask diyebilirm
    Mustafa Kemal Atatürk

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler