Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Serserimiyim,Hırsızmıyım,kanun kaçağımıyım ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    YER : ...... MERKEZ-CUMHURİYET CADDESİ SAAT : 17:00 SIRALARI
    2 trafik polis aracı ,1 sivil ekip,1 asayiş polis aracı ve ellerinde MP5 mak.tabancaları ile önümüzü kestiler.Neden mi? Buyurun
    ..... merkez ilinde ben (cbr 125 ) ve arkadaşım (cbr 600 RR) ile dedik bir tur atalım daha 200'ncü metrede yukarıda bahsettiğim sayıda araç ve resmi üniformalı polis arkadaşlar birden trafik ışıklarında beklediğimiz esnada önümüzden ve arkamızdan bizi sarıverdiler,dedik bormal rutin bir trafik kontrolü ama değilmiş.Bir bekçi memuru bizi durdurdukları yerden 2-3 km daha başka bir bölgede trafiği aksatarak ve plakasız biri mavi biri de sarı-kırmızı renkli (2) motorsikletin ihbarını geçmiş.Tamam normaldir,olabilir takibi yapılır ve illaki bir yerde kıstırılıp yakalanır.
    "AMA ARKADAŞIM 4 ADET POLİS ARACI İLE DE ÖNÜMÜZDEN VE ARKAMIZDAN ELİ SİLAHLI POLİSLER İLE DE ETRAFIMIZ ..... MERKEZ CUMHURİYET CADDESİNİN ORTASINDA " sanki kanun kaçağı,hırsız vs ne bileyim işte böyle bir tutum ve davranış ilede önümüz kesilirse kızarım.Bu ne biçim iştir yahu,utandım ,sıkıldım,yerin dibine geçtim.Bu yüzden artık motorsiklet kullanmayacağım.
    hele birde şuna bak ! İhbar edilen motortsikletlerin rengi birisi mavi diğeri sarı-kırmızı ve plakasız ve kullanıcıları kasksız.
    eeee benim cbr repsol (turuncu-lacivert) arkadaşımınki kırmızı -siyah renkli ,plakalarımız takılı,ve kasklı ve ayrıca motor kıyafetlerimizde üzerimizde.
    Hem önümüzden hem arkamızdan bizi saran memur beylere soruyorum!Elinizde ihbar var ve açık açık motorsikletlerin renkleri ve bazı detaylarıda sizlere telsizden gelmiş ve bu detaylar kesinlikle bizlere uymadığı halde neden böyle tutum ve davranış sergilediniz.Yoksa sizdemi biz motor kullananları serseri veya ne bileyim ne gözle görüyorsunuz.
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    resmen yaptıkları ...... . dağ başımı burası durup dururken ön kesme neymiş ? valla acaip kızdım okuyunca. gidin terörislerle ilgilenin. ne istiyosunuz motosikletlilerden...

hererde aynı sorun....

Motosikleti
    Bulunduğum ili (....) olarak düzelttim belki buradan birinin dikkatini çekip "Gözünün üzerinde kaşın var " diyerek bizi uğraştırmasın nedeni ile.......
    AB RH (+) 506 357 7316

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    Geçmiş olsun hocam, Yaşanan şey üzücü ama yine de motosikleti bırakmak için bir sebep değil herhalde...

Benim ilk trafik kontrolüm de buna benzer birşey olmuştu... Trafik polisi yavaşlatıp ana caddeden sokak içine yönlendirdi, sokağa girer girmez etrafımızı MP5'li ekipler sardı...Arabadaki kasetlere, arabanın içinde bulunan montumun ceplerine kadar aranmıştım, tek suçumuz da gece 12 civarı arabayla tatlı yemek için şehir merkezine inmek... Araçtaki 13 yaşındaki kardeşimizin üzerinde kimlik yok diye neredeyse hepimizi gözaltına alıyorlardı... 13 yaşındaki çocuk gece tatlı yemek istedi diye, hele büyükleri yanındaysa hangi zihniyetin ürünü olarak "şüpheli şahıs" muamelesi görür?!!!

güvenlik paranoyasıdır bu, "kolluk bende kıllık bende" zihniyetinin en zavallı örneklerinden biridir...
    ...Sergerdan...

D C R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kawasaki Versys 650
    Çok geçmiş olsun, ilginç bi durum...
    DoCqueR | D C R | H4LuK... - "Motosiklet Gibisin, Binmek İstiyorum" Drift Religion

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150

Sıkma canını savaş abi
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Motosikleti
    shadow 750
    Malesef kötü bir durum yaşamışsınız. Motorcu olmasanızda sanırım aynı olurdu.Cünki yatmayı sever fırsat buluncada çok çalışırmış gibi abartırlar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    tokat istanbul bingöl denizli mardin ordu van
    Motosikleti
    regalraptor 250e-9
    tekrardan geçmiş olsun.kıskanmışlardır sizi 2 cbr ilgi çekiyo.

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Geçmiş olsun blackhawk. Doğunun bu aralar karışık olması polislerin biraz ( biraz ) paronayak olmasına sebep oldu sanırsam.

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Bugün, 2. kez motosikleti bırakıyorum yazısı okuyorum. Bu sezon kalplerde bir kırıklıktır gidiyor

22 şubatta evim yandı ama yinede motosikletten kopmak istemedim.Şuan motosiklet alacağım gün belli değil. Alabilecekmiyim onuda bilmiyorum...
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Motosikleti
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun blackhawk. Doğunun bu aralar karışık olması polislerin biraz ( biraz ) paronayak olmasına sebep oldu sanırsam.
    Ben paranoyak olmadı isem onların olması imkansız.
    AB RH (+) 506 357 7316

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    saçmalamışlar resmen sadece motosiklete bindiğiniz için böyle uygunsuz bir müdaheleye maruz kalmışsınız, geçmiş olsun, ama bu arabayla giderken de başınıza gelebilirdi motora binmeye devam edin

Alıntı Ö.Z.€.R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün, 2. kez motosikleti bırakıyorum yazısı okuyorum. Bu sezon kalplerde bir kırıklıktır gidiyor

22 şubatta evim yandı ama yinede motosikletten kopmak istemedim.Şuan motosiklet alacağım gün belli değil. Alabilecekmiyim onuda bilmiyorum...
    hocam sanada çok geçmiş olsun, her şey düzelir inşallah.

Abi gecmıs olsun oncelıkle
    Ama cok buyutuyosun gıbıme geldı bana motoru bırakmak ıcın

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    ya bu nasıl ıs ya anlamıorum ben...baska onem verecek baskalıarını bole takıbe alacak o kadar suclu kanun kacagı vergı kacıranı vs sı varkı saslerı vatandasa cıkıor bunların....abı sıkma canını...

Motosikleti
    HONDA 1000RR 2012 honda pcx 2012
    Aslında Ben Polıslerı Ne Anladım Nede Anlayabılecem...ıyı Yıne Elınden Almamıslar Motorunuzu Elınızden.adanana Boyle Oldumu Canımızı Cok Yakıyorlar Gecmıs Olsun

alpibox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER
    arkdaşlar konuyla ilgisi yok ama ben beyoğlunda doğup büyüdüm istiklalde işe giderken yunus ekipler beni yere yatırıp üsütümü aradı istiklalin ortasında ters kelepçe yedim ve bana kimliğini çıkar dedi yaw ellerim bağlı sonra kimliğimi görünce kaldırıp sadece(pardon arkadaşım işgalin birini uyuyordu benzettik)bukadar ne biliyim artık bana ilginç gelmior bu konular...

bu topıcı en ıyı Murat abı cevablar o polıs cunkü

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Yapılan davranışın hatalı olduğunu düşünüyorum..Hareket halindeyken önünüzü kesmediler sanırım ? Sayın gergerli en kısa zamanda sizin değerli görüşlerinizi bekliyoruz..Saygılarımla..
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

tronic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer
    abicim seni asker diye hatırlıyorum yanlış değilse gösterip geçseydin kimliğini.Ya aynı şey bizim başımıza gelse biz ne yapalım.!!!
    [I][B]Öldüğünde beyin yoktu demiyorlar da kask yoktu diyorlar ya işte bu anlayış farkı bizi bu hale getiren..[/B][/I]

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Bence mantıklı. Dört polis arabası değil de tek bir polis olsaydı, siz de gerçekten eşgale uyan insanlar olsaydınız sence o polis sizi yakalayabilir miydi? Caddenin ortasında, kaçan bir motora ateş edecek halleri de yok?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)