Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

TMF Asbaşkanı'nın Açıklaması : Pistle İlgili Bir Sorun Yok..

Motovento
    REKLAM ALANI
    muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İşte TMF'nin son açıklaması.....

İnanmıyorum be......
    Bu nasıl bir zihniyet...Nasıl bir akıl oyunudur...

Sinan SOFUOĞLU'nun kendi resmi internet sitesi varken niye Müge hanımı arayıpta
    bu konuyu " sen motorcu arkadaşlara söyle" desin ki....
    Alıntıdır..
    .
    Not Mesajı:
    Sevgili Arkadaslar,

Dün akşam Kenan Sofuoğlu beni aradı. İnternette yazılanları okuyamadğını ama arkadaşlarının aktardığını, bir çok yarışcı ve motosikletseverin kendisini aradığını, çok üzgün olduğunu ve söylediklerini yazıp sizlere göndermemi istededi.

" Sinan ne ailevi sorunu ne de başka nedenlerle kaza yaptı. Sinan hızlı bir pilottu. Ben de hızlı bir pilotum ve o pistte ben de yarıştım. Orda yarışan herkes koşulları bilerek yarışıyor. Dünyada bu tür olaylar olmuyor mu. 2004'de benim yarıştığım bir şampiyonada 2 yarışçı yarışta öldü. Dünyada da bu tür pistler çok. Bilmiyorlarsa bana gelsinler, onları götüreyim. Biz ailece yazılanlara, bize gelen telefonlara çok üzülüyoruz. Bugün ben de piste gittim ve kazayı inceledim. Tek neden Sinan hızlı bir pilottu. Sinan pistte olmasaydı aynı zamanda dışarıda başka bir şekilde olacaktı belki. Allahın takdiri, vadesi buraya kadarmış. Yarışçı olmak kolay değil. Ben tek başıma mücaleler vererek buralara geldim. Bu olayda kimsenin günahı yoktur, ailevi sorunları da herkesin olduğu gibidir. Biz ailece bunların konuşulmasını istemiyoruz. Lütfen bunları yazıp iletirmisin."
    dedi.

Daha çok şeyler söyledi ama özü buydu. Ben de kendisinden ve ailesinden defalarca özür diledim. Acılarını yaşayan insanlar bir de bu konulara üzüldüler. Ben acının tazeliğiyle kendimce Sinan'a yakıştıramadığım ölüme bahaneler aradım. Oysa onun özel hayatı kimseyi ilgilendirmezdi.

Çok üzgünüm. Onların acısını dün bir kez daha hissettim. Bunu yaşayanlar bilir.
    Yakınlarına Allahtan sabır, merhuma Allahtan rahmet diliyorum.

.

.

MÜGE POLATKAN
    TMF MERKEZ HAKEM KURULU BAŞKANI

İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tororosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drz 400

kardeşim
    konu için teşekürler ben sofuoğlu ailseni yakın biri olarak hıç bir zaman yazmadım hep hayranı olduğum kenan sofuoğlu ve sinan için bir çok konuda fikrimi bildirdim
    yakın olduğumdan bir çok konuyu herkesten daha iyi bilmeme rağmen acıklma gereği duymadım kımseyıde ilgilendirmez özel hayatı dığer insanların
    bizim hayranlığımız arkadaşların yarışcı kımlığınden
    bunun dişinda kenan ve rahmetli sinan kardeşim yeri çok farlkı
    son bir haftada yaşadığım acıyı tarıf edemem kımsede bunu bilemez
    üç gün önce yenı doğan oğluma hediye gönderen bir kardeşimin ölüm haberini almak nedemektır bilirmisiniz
    federasyondur bilmem kımdır beni bağlamıyor bir takım insanlar cıkıpta caka satmaktan başka bi halt ettiği yok ayrıca bunların yanında cıddı yalakalarda vardır
    Sinankardeşimin ölümü nun verdiği acı hıçbir şeyın önüne gecemez buna sebebiyet veren herkımse cezalandırılmalıdır kesinlikle
    bu adı gecen şahıslar
    hıçbir şekilde kenan ve sinan kardeşimle ilgili değildir federasyon başkanı olması beni hiç başlamıyo enteresede etmıyo bikere adam olan böle bi acıkmala yapmaz adam gibi cıkar acıklamasını üzüntüsünü bildirir araya yalaka takımını sokmaz
    benım acım bana yetiyor sevdiğim bir kardeşimi kaybetmışım kımseyı sallamam
    helde adam olmayan karaqktersizleri yemişim federasyonunu benim karnımımı doyuruyor
    şimdiki ruhhalım çok acayıp delircek gibiyim
    yahu böle kurumların başına nıye adam gibi adam koymazlar ya
    geri kalan sözlerimi bu arkadaşlar la karşılaştığımda yüzüne karşı sölicem
    kenan saRUHAN

Motosikleti
    yamaha jc100
    Arkadaşlar bu konu bence önemli bi konu Sinan kardeşimizin ölüm nedeninin gerçeği açıklanana kadar bu konuyu güncel tutun lütfen yav bu kadarmı değersiz bu adam hadi Sinan olduğu için değil orada kim ölse benim için aynıdır ama arkadaşlar anladım ki fazla önemsenmiyor konu sdadece bire anlık bi sinirmiş sizinkisi azcık önemseyin bu konuyu bu TMF sağlam gerçek bi açıoklama yapana kadar bu konuyu güncel tuttalım lütfen arkadaşlar yada yine körfez pistine her şarta rağmen gidin yarışın

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)