Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Sinan Sofuoglunun Cenazesi ve Başsağlığı için AKYAZI'ya - Cumartesi Öğlen

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı dblack adlı üyeden alıntı
    cenazesi yarın akyazıda öğlen namazınla defnedilecek..
    Arkadaşlar cenaze yarın öğle namazıyla kalkacakmış...yani saat 13:00 gibi Akyazıda olmamız gerekecek...

Cumartesi YANİ BU SABAH sabah 10:00 itibariyle KOZYATAĞI CARREFOUR GİRİŞİNDE OLACAĞIM...

Hareket Saati 10.30..........

motorum cbf 150...80-90-100 hızlarda gideriz...hava durumu ne olursa olsun ben orada olacağım...

Arkadaşın tarifine göre otobandan Adapazarını geçtikten hemen sonra AKYAZI ya gireceğiz...Kenanın yetişememesi halinde İkindi namazını bekleriz...bana ulaşan bilgiler şimdilik bunlar...

cebim...537 335 22 33...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    caner22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin.. Mekanı Cennet olsun..

Eger HErsey HaLa KOntroLündeYse YAVAS GidYoRRsUn

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    benzin paramı bulursam bende geliyorum mete abi.. yarım depo benzinim war ayrıca 20 ytl para yeterse bende ordayım...

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    yarın orda olmaya çalışacagım ... çok üzüntülüyüm şuan . titriyorum resmen
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    Alıntı thaii_vtec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benzin paramı bulursam bende geliyorum mete abi.. yarım depo benzinim war ayrıca 20 ytl para yeterse bende ordayım...

Sofuoğlu'nun cenazesi saat 22.00 sıralarında hastaneden alınarak ambulansla Adapazarı'nın Serdiven Semti'ndeki evlerine götürülmek üzere yola çıkarıldı. Sofuoğlu'nun cenazesinin, Akyazı İlçesi'nde yarın kılınacak öğle namazının ardından, buradaki aile kabristanına defnedileceği bildirildi. Cenazeye yurt dışında bulunan kardeşi Kenan Sofuoğlu'nun da katılacağı belirtildi.

tamam teyid edildi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    motordan nefret ediyorum resmen o ailenin ocağı söndü varmı böyle birşey yaa... tiksiniyorum motordan...

istburak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi konuştuğumuz gibi orda olcam avrupa yakasındaki gelen arkadaşlar lütfen belirtin sabah 9.30 da zincirli kuyudaki mezarlığının karşısındaki benzinlikte olun ben ve metehan abide orda olcaz tekrar ediyorum saat 9.30 sakın geçirmeyin bekleme yapılmayacaktır dikkatinize
    Drift Religion
    fatih şubesi

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar cenaze yarın öğle namazıyla kalkacakmış...yani saat 13:00 gibi Akyazıda olmamız gerekecek...

Cumartesi YANİ BU SABAH sabah 10:00 itibariyle KOZYATAĞI CARREFOUR GİRİŞİNDE OLACAĞIM...

Hareket Saati 10.30..........

motorum cbf 150...80-90-100 hızlarda gideriz...hava durumu ne olursa olsun ben orada olacağım...

Arkadaşın tarifine göre otobandan Adapazarını geçtikten hemen sonra AKYAZI ya gireceğiz...Kenanın yetişememesi halinde İkindi namazını bekleriz...bana ulaşan bilgiler şimdilik bunlar...

cebim...537 335 22 33...
    Sabah 10'da oradayım.Sinan Sofuoğlu'nu son yolculuğunda yalnız bırakmayalım arkadaşlar
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Motosikleti
    biraz nakitte, biraz da vakitte problem var.
    allah rahmet eylesin üzüldüm yav
    Dikkat! Motosiklette nikotin vardır, bağımlılık yapar! :bounce:

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    inşallan bnde orda olucam sbh hep brkte gidelim
    true love..

Drift Religion

evet arkadaşlar katılım bekliyoruz motorcu kardeşimizi abimizi son yolculuğuna uğurlamak için
    Drift Religion
    fatih şubesi

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    şuan çok kötüyüm .. konuşmak bile istemiyorum .... yarın kozyatagında olucam .. bu işe gönül vermiş.... bu ruyaya umut sarmış tüm kardeşlerimi yarın sabah kozyatagında görmek isterim .. sinan abimizi egzost sesleriyle ugurlayalım .. bişeylerinm peşine oldugumuzu gösterelim ....

eglenceye gırgıra şamataya ayırdıgımız vaktin 10/ 1 i ni bu abilerimize harcamışız çok mu .. lütfen biraz duyarlı olım .. şimdiden gelenlere çok teşekkür ederim
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

evet arkadaşlar jess arkadaşıma katılıyorum iyi günde dostluk çok olur ama kötü günde can yoldaşlığı azdır abimizi sonyolculuğuna uğurlarken orda olalım özellikle istanbul mt deki arkadaşalar bekliyorum hepinizi
    Drift Religion
    fatih şubesi

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet arkadaslr gec saat olabilr fkt gelecegni dusungunuz insanları arayın haber verin hani yarısa gtck arkadaslar cıksn bu cenazeyede gelsinler
    true love..

Drift Religion

Motosikleti
    motordan nefret ediyorum resmen o ailenin ocağı söndü varmı böyle birşey yaa... tiksiniyorum motordan...
    Alıntı istburak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi konuştuğumuz gibi orda olcam avrupa yakasındaki gelen arkadaşlar lütfen belirtin sabah 9.30 da zincirli kuyudaki mezarlığının karşısındaki benzinlikte olun ben ve metehan abide orda olcaz tekrar ediyorum saat 9.30 sakın geçirmeyin bekleme yapılmayacaktır dikkatinize
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabah 10'da oradayım.Sinan Sofuoğlu'nu son yolculuğunda yalnız bırakmayalım arkadaşlar
    Alıntı COMPACT5555 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah rahmet eylesin üzüldüm yav
    Alıntı mhrrmkpnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inşallan bnde orda olucam sbh hep brkte gidelim
    evet arkadaşlar katılım bekliyoruz motorcu kardeşimizi abimizi son yolculuğuna uğurlamak için
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şuan çok kötüyüm .. konuşmak bile istemiyorum .... yarın kozyatagında olucam .. bu işe gönül vermiş.... bu ruyaya umut sarmış tüm kardeşlerimi yarın sabah kozyatagında görmek isterim .. sinan abimizi egzost sesleriyle ugurlayalım .. bişeylerinm peşine oldugumuzu gösterelim ....

eglenceye gırgıra şamataya ayırdıgımız vaktin 10/ 1 i ni bu abilerimize harcamışız çok mu .. lütfen biraz duyarlı olım .. şimdiden gelenlere çok teşekkür ederim
    evet arkadaşlar jess arkadaşıma katılıyorum iyi günde dostluk çok olur ama kötü günde can yoldaşlığı azdır abimizi sonyolculuğuna uğurlarken orda olalım özellikle istanbul mt deki arkadaşalar bekliyorum hepinizi

duyarlılık için teşekkürler...

bende 9.30 da BP Leventde olayım Burak...abi biz birbirimizi bulamıycaz...en güzeli dediğin gibi BP Levent 09.30...10 da Kozyatağı...

bide Cem millet Cumartesi çalışıyor ya...olur abi...son dakkada topik açtık...

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    söyleyecek hiç bir şey bulamıyorum çok kötüyüm...........
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    yanlıs konusuyorsun o zaman motora bınme arkadasım

sinan abimizin vadesi dolmus motosiklet kazasıda buna bahane oldu motosiklet üzerinde olmayıpta farzet yolda yuruyor olsaydı ayagı takılıp basını yere vurup vefat edecektı belki , allah yerinde dinlerdirsin 2. evlat acısı sofuoğlu ailesine allah sabır versın sinan abimizin mekanı cennet olsun
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

evet abi belki son dakka topiği olabilir ama benim ne durumda nasıl işyerinden izin aldığımı anlattım yani istenirse olur ama tabiki sonuçta ölüm kalım işi olunca iş değişiyo tabiki gelemeyen arkadaşlarda saygımız sonsuz ama nasıl ünlü bi sanatçımız yada nebilim gitmesi gereken bi cenaze olduğunda gidiliyo buda bizim için öyle duyarlılık bekliyorum sonuçta üç beş kişi değiliz onca üyemiz var lütfen duyarlı olalım ve katılım gerçekleştirelim
    Drift Religion
    fatih şubesi

ne dıyeyım dıcek bıse yok zaten ben gelmek ısterdım ama gelemıyorum keske bole bıse olmasaydı

evet şuanda edindiğim bilgiye göre otopsi bittim dilim bile varmıyo söylemeye evine götürülmüş cenaze (haber)Kocaeli'nin Körfez ilçesinde geçirdiği trafik kazası sonrası kaldırıldığı Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde hayatını kaybeden Sinan Sofuoğlu'nun cenazesi memleketi Sakarya'ya gönderildi.
    Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde hayatını kaybeden şampiyon pilot Kenan Sofuoğlu'nun ağabeyi Sinan Sofuoğlu'nun cesedi, yapılan otopsinin ardından ailesine teslim edildi. Cenaze, Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nin cenaze aracıyla ailenin Sakarya'nın Serdivan ilçesindeki evine götürüldü.

Sinan Sofuoğlu'nun cenazesinin yarın Akyazı ilçesinde toprağa verileceği öğrenildi.
    Drift Religion
    fatih şubesi

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler