Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

eyy!! veletler (çocuklar)

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı ozzy73 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben çocuklara kızmam kızamıyorum çünkü onları anlıyorum çünkü bende çocuktum . apartmanda iki çocuk var motorun hep üstündeler ama bir gün bile kızmadım onlara, gittim branda aldım hiç ihtiyaç yokken şimdi çıkamıyolar üstüne ne zaman sokakta görsem bindiririm onları büyük olanının plastik üç tekerlekli motosiklet şeklinde biskleti var ,değişelim diyorum yok diyo vermiyo kendi bisikletiniyav kirletmeleri kurcalamaları bişey değil de Allah korusun devirler altında kalırlar diye korkuyorum o yüzden alırım orta sehpaya çekerim brandayı oh kafam rahat.
    senin cbf 150 ni napsın bebeler sende he...sankim Hayabusan var...

Alıntı seker_md adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi değil,abla ee dedim ya,öğretmen yorumu oldu bu diye,öğretmenim

mete_han'nın dedikleride doğru şimdi,köyde,küçük şehirde,ksabada yada İstanbul'da yetişen çocukların terbiyesini birbiriyle kıyaslamak saçma olur,olanaklar,arkadaşlar,şans,eğitim,ortam...bu faktörler devreye girince farklılıkler çıkıyo ortaya.yinede küfürbaz,terbiyesiz diye ona aynı şekilde karşılık vermek yanlıştır...
    şeker portakalı senmisin...beni nihayetinde anlayacak yegane kişisin...az buçuk Hanımköy tarafından Entep liyim...inan buraya atansan falan bu çocukları zaptedmek çok zor...bu kapı önü çocuklarının abi ve ablalarıda okulda öğretmenlerine saldırıyor...ben biliyorum şahidim...en azından Anadoluda öğretmene saygı vardır...burda yok...inan buna...saygılarımla...ha bu çocukların anası babasıda cahil...çocuğun günahı nedir oda ayrı mesele...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozzy73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda deuville
    doğrusun valla herif plastik bisikleti değişmiyo cbf yle
    şşşşşş mete bizim dizi başlamış

Motosikleti
    Artçı takılıyor
    mete_han evet benim,soru çocuk olunca bende yorum yazdım dayanamayıp tabi.burada cidden saygı var,hiç yoktan "öğretmen" kelimesinin anlamını ve önemini bilip öyle davranıyolar.burada da zorlandığımız zamanlar oluyor ama yinede saygısızlık etmezler,zor olsada öğretmen baş etmek zorunda,hiçbirine "yok ben bunla uğraşamam,terbiyesiz,saygısız bu" diye bi sebep göstermeden köşeye çekilemez,neysee,ordaki meslektaşlarımın işi daha zor tabii

en iyi çocuk,motora zarar vermeyen çocuktur diyeyimde konuyla alakalı olsun.

Motosikleti
    doğrusun valla herif plastik bisikleti değişmiyo cbf yle
    şşşşşş mete bizim dizi başlamış

kanka Atiker sıralı gaz sistemlerinin sunduğu Kurtlar Vadisinde reklam var derken başladı...bu arada dün bizim BAŞKAN ı gördüm aynı asansöre bindik iyimi...MURO değilde...üstü olan sakallı var ya...

Alıntı seker_md adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete_han evet benim,soru çocuk olunca bende yorum yazdım dayanamayıp tabi.burada cidden saygı var,hiç yoktan "öğretmen" kelimesinin anlamını ve önemini bilip öyle davranıyolar.burada da zorlandığımız zamanlar oluyor ama yinede saygısızlık etmezler,zor olsada öğretmen baş etmek zorunda,hiçbirine "yok ben bunla uğraşamam,terbiyesiz,saygısız bu" diye bi sebep göstermeden köşeye çekilemez,neysee,ordaki meslektaşlarımın işi daha zor tabii

en iyi çocuk,motora zarar vermeyen çocuktur diyeyimde konuyla alakalı olsun.

Allah size sabır versin diyorum başkada bişey demiyorum...zor zanaat bu öğretmenlik...hangi yaş grubu olursa olsun çok zor meslek...

örtmenim Kurtlar Vadisi başladı...biz kaçar...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    metehan o tarif ettiğin çocukların daha beteri burda düşün yenibosn abi bura seyrantepeye benzemez zafer mahallesi alim allah 6 yaşındaki velet bende dha iy küfür biliyo
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metehan o tarif ettiğin çocukların daha beteri burda düşün yenibosn abi bura seyrantepeye benzemez zafer mahallesi alim allah 6 yaşındaki velet bende dha iy küfür biliyo
    Sen bi Kurtuluş tarafına in...10 yaşındaki çocuk extacy hap satıyor cebinde çakı var...abiside Tarlabşında esrar satıyor...Babası toptancı...

E_M_R_E_sen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 ybr 125 :D
    aynı sorun bendede vardı cocukları tembihledim motora binmek isterseniz beni bekleyin sizi gezdircem diye onlarla anlaşma yaptım motora yanaşmıyorlar akşam veya sabah 1 2 tur attırıyorum hem onlar seviniyo hemben gönül rahatlıgıyla evimde oturuyorum :D
    ANKARA MT

bızım burdakıler saygılılar yada bana ole karsı oleler cunkı sınırlı bı anımda bırını dovmustum sonra kendımı cocuga affettırene kadar kac cıkolata aldıgımın hattı hesabı yok

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ByPaTr10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ben bızım burdakı cocuklarla arkadas gıbıyım en ıısı bole oluyo cunkü hem motoru koruyolar hemde zararları yok
    Alıntı ByPaTr10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bızım burdakıler saygılılar yada bana ole karsı oleler cunkı sınırlı bı anımda bırını dovmustum sonra kendımı cocuga affettırene kadar kac cıkolata aldıgımın hattı hesabı yok

.
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen bi Kurtuluş tarafına in...10 yaşındaki çocuk extacy hap satıyor cebinde çakı var...abiside Tarlabşında esrar satıyor...Babası toptancı...
    1.5 yıl dolapdere kurtuluşta oturdum
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

RoLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6N
    bence hepsini öldür
    Bi ülkede "KÖPEKLER" istedi diye atlar ölmez...!!!

Drift Religion

marwel114 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw G650 Xmoto
    çocuk işte......... +24 karakterrr
    Karşılaştığım herkes en az bir konuda benden daha yetenekli, öyle ki her insandan öğreneceğim bir şey var.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ben çocuklara kızmam kızamıyorum çünkü onları anlıyorum çünkü bende çocuktum .
    kesinlikle haklısın . biz de bir zamanlar çocuktuk . biz hiç mi yaramazlık yapmadık . çocuğun doğasında var bu, yapacak tabi . sen de kızacaksın . ama sadece yaptığı şeyin yanlış olduğunu anlaması için kızacaksın . hırsını çocuktan almayacaksın .

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    Alıntı RoLa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence hepsini öldür
    caniii katilll ireziiil..

yazık len bebelere azarla olmuyosa önlemini alacan bu kadar basit seri katil gibi hemen katlettin bebeleri..

dialog şöle.

kerem: efenim bunlar o cocuklar..
    yusuf: onalrmı bi bakim hımm hepsini öldürün..
    kerem: tamam efenim gelinla buraya veletler pipinizi keserim sizin..

Motosikleti
    HERO HUNK 150
    Aynı dert bendede vardı,motorun kurcalanmadık yerini bırakmıyorlardı.üstüne çıkıp zıplamalar her türlü işlenceye maruz kalan motorum,branda dan sonra rahat etti fakat öyle çocuklara kızmak şiddet kullanmak çözüm değil sen yok ken daha fazla zarar verirler. ben bir gün 12 13 yaşlarında bir çocuğa kızdım, hemde motorumla alakalı değil, komşumun oğlunu sıkıştırmış dövmüyor ama çocuğu rahatsız ediyordu o birazdaha küçük ondan,neyse çocuğu kurtardım ama bir gün sonra motorumun hidrolik gösterge camını kırık buldumhemde 20 km gittikten sonra gördüm.havalı tüfeğe gelince o tüfekler ciddi zararlar verebilen tehlikeli olabilecek türden şeyler.hırsız için bir şey diyemem, ama çocuklara plastik pellet bile atmak doğru olmaz.yerden seken saçmanın verdiği acıyı bacağımda hissettiğimde bunu çok daha iyi anlamıştım.sakın canlıya doğru direk atış yapmayın.kafaya ve göse geldiğinde ölüm tehlikesi oldukça yüksek silahlar.şimdi birinci önlem branda ikincisi çocuklara çikolata dağıtmak çocukların gönlünü fethetmek,ondan sonra motosikletin kurcalanmasının tehlikelerinden bahsediyorum.çok küçüklerede bakın siz bunu ellerseniz bozulur bozulunca ben yolda düşerim.diyorum basit bir şekilde anlatıyorum.
    SUZUKİ BURMAN UH 200

chopper-delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bide 3 çocuk yapacakmışız

yapacaksın tabi ismi lazım değil o sahıs bakıyor ya yavrumuza , bezini masrafını o veriyorya, gelecegini o düşünüyorya , ister tabii doğurup salmak değilki çocuk sahibi olmak, bir kuru ekmek ile bütün bir hayatı geçittirmek değilki,acaba o adamın cocuğu kendisinden birşey istedinde alamadığı oldumu ki bunu rahatca söyleyebiliyor,hani bir laf var ya tok açın halınden anlamaz diye, adamın sırtı pek yedi önünde yemedi arkasında adamlar tüm akrabaları ile bir olmuş güzelim memleketimizi yiyip bitirmeye çalışıyorlar ve biz hala onu baştacı yapmağa çalışıyoruz , onun adını duydum yerde tüylerim kabarıyor midem bulanıyor, yaa arkadaşlar kusura bakmayın burası siyaset meydanı olmadının farkındayım o ş.....z adamı duyunca dayanamadım herkezden özür dilerim

ozzy73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda deuville
    [QUOTE=mete_han;1080331]kanka Atiker sıralı gaz sistemlerinin sunduğu Kurtlar Vadisinde reklam var derken başladı...bu arada dün bizim BAŞKAN ı gördüm aynı asansöre bindik iyimi...MURO değilde...üstü olan sakallı var ya...

sıksaydın kafasınabelkim polatın da gözüne girerdin
    bikerede ben şeyi görmüştüm avcılar sahilde hüsrev ağa vardı ya sağ kolu vardı bitane adını unuttum .....neyse.... ulaaa bu dizi için bi topic açmak şart oldu

Motosikleti
    Daelim s2 250,125 lik scooter
    geçenlerde baktım çocuklar motorun üstüne oturmuşlar ,olum düşersiniz ininlan aşağı dedim;ooo hep biniyoz abi bişey olmaz dedi motorun benim olduğunu anladığı halde.çocuk işte neyapcan

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    çocuk işte demeyin haddini bildirmesseniz neler yaparlar canlı örneği canım cicim kuzum dediğim çocuklar 0 km motorumu kullanılmaz haqle getirmişti o gün bu gün yakalamıyım öyle bir zarar ettimki satarken içim acıdı......

vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    doğru ya biz hiç çocuk olmadık. böyle doğduk anamızdan.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler