Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

eyy!! veletler (çocuklar)

Motovento
    REKLAM ALANI
    kenny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte bu ya bu adam işten anlıyor ağzına sağlık meto....
    son olarak 0 km olarak aldığım ybr nin siyah renginin üzerine kırık seramikle kalp çizdiklerinden bu yana önüme geleni pataklıyorum laftan sözden anlamaz bu velet camiası......

herşey affedilir ama bu yapılan affedilemez gerçekten savaş boyalarını sürseydin sende

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Unutmaki sen zamanında onların yaşındaydın, onun için tedbirini al Brandayla ört gitsin
    dostum biz aile terbiyesi aldık ALLAHA bin şükür böle şeyler hiçbizaman yapmadık yapmaya kalksak cezalandırılırdık kimsenin malına kastetmedik ama bunlar ne ailede terbiye ne görgü aynen metehanında dediği gibi dogurup doğurup sallıyolar....

Alıntı kenny adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herşey affedilir ama bu yapılan affedilemez gerçekten savaş boyalarını sürseydin sende
    geçti artık sattık gitti sırf bu yüzden boyandı komple sağ taraf ondan sonrada hoş durmadı sattım.....ve boyanın parasınıda yapan veledin ailesinden aldım...

Motosikleti
    YbR125
    cok hırslıymdır ben doverım cocukalrı dayanamam motoruma dokunurlarsa ii felan geçnmek ne bilim ben doverım
    avatarda en saadaki benm ilk konserim:bounce::P

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    biz küçükken milletin malına bakmaya korkardık anamız babamız öyle yetiştirdi mahalledi öyle arsız insanlar varki çocuk motoru yaksa niye motoru oraya koyuyorsun diyecekler var olayın püh noktası burda böyle aileden nasıl çocuk yetişir
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    motor yok sorun yok.....
    MT ANTALYA

Marlboro Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    Oturak yerine shelltox sık gelmezler.Yoksa bu başka bişey içinmiydi ya?
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Bızım apartmanda gırınce ara bı yer var sonra bı kapı daha var o araya koyuyorum motorumu gayet musaıt kımseyı rahatsız etmıyor genıs bı yer...Ancak apartmandakı veletler kapı acma kapama bısıklet cıkartma yontemlerı ıle Stop ve Frımı catlattılar baya on far kırıldıda dıyebılırız.....
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    Geçenlerde 3-5 motor toplandık. Bahçede oturuyoruz.
    3 tane çocuk top oynuyorlar motorları koydugumuz yerde.
    Epi topu 8-9 yasındadırlar.
    Bizim arkadas cocuklar korksun diye motorun alarmını öttürüp duruyodu.
    Çocuklar merak içinde nerden yapıyolar bunu diye böyle ordan oraya kosusturuyorlar.
    Sonra biz güle güle çıktık. Biz yapıyoruz diye.
    Neyse sonra oturduk tekrar yerlerimize. Çocuklardan bi tanesi motorun üstüne çıkmasın mı?
    Gaz elciğini sıkarak voonnn voonnn diye ses çıkarıyor.
    Tam o sırada motoru düşürdü. Biz motorun çizilen grenajlarına mı yanalım,Çocugun motorun altında kalmasına mı yanalım bilemedik. Çektik kulaklarını.
    Yani bu çocuklardan hepimiz çekiyoruz. Bugün de staj yaptıgım okulda benim motoru 1 sn. geç gitmiş olsam düşüreceklerdi. Allah'tan vaktinde yetiştim.
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    ankaranın çocuklarında mı yoksa bende mi bişi var acaba

biraz paylaşımcı olmak lazım, yada biraz anlayışlı mı demeliydim

doğruyu söylemenin yada göstermenin mutlaka bir yolu olur
    senin de uygun bir çözüm bulacağına eminim.

Motosikleti
    Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ankaranın çocuklarında mı yoksa bende mi bişi var acaba

biraz paylaşımcı olmak lazım, yada biraz anlayışlı mı demeliydim

doğruyu söylemenin yada göstermenin mutlaka bir yolu olur
    senin de uygun bir çözüm bulacağına eminim.
    tamamiyle oturduğun yerle alakalı çok şanslısın
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

tatarx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar hepimiz çocuktuk zamanında hepimizin motorla olmasada bir çok nesneyle ilgili yaramazlıklarımız olmuştur.Bazı arkadaşlarımız milletin anasını babasını koymamış.Sanki kendileri marslı yada mutantmış gibi bizim dünyamızdaki bizim toprağımızdaki çoğumuzun komuşusu,akrabası hatta kardeşi olabilecek insanları yerden yere vurmuşlar.Çocuk bu arkadaşım nerede oynayacak.Boşaltmak zorunda oldukları bir enerjileri var ve bunu ancak sokakta boşaltıyorlar.
    Bu arada 4.5 mm havalı tüfekle 7 yaşından büyük çocuğa ateş etme fikrinin sadece şaka olduğunu ümit ediyorum.Eğer şaka değilse bu zihniyete yazıklar olsun derim.

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    oyle deme be abii yasım 15 bizim burda ne kadar motosiklet varsa ustune binip sanki 300km'h ile gidermıscesıne ss ciler gibi yapıyorum agzımlada vuuuvvvv diyorum sanki sürüyorumm...meraktır abi kızma cocuklara hem bn artık pek cocukta sayılmam yaanii ...!

Motosikleti
    Alıntı tatarx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hepimiz çocuktuk zamanında hepimizin motorla olmasada bir çok nesneyle ilgili yaramazlıklarımız olmuştur.Bazı arkadaşlarımız milletin anasını babasını koymamış.Sanki kendileri marslı yada mutantmış gibi bizim dünyamızdaki bizim toprağımızdaki çoğumuzun komuşusu,akrabası hatta kardeşi olabilecek insanları yerden yere vurmuşlar.Çocuk bu arkadaşım nerede oynayacak.Boşaltmak zorunda oldukları bir enerjileri var ve bunu ancak sokakta boşaltıyorlar.
    Bu arada 4.5 mm havalı tüfekle 7 yaşından büyük çocuğa ateş etme fikrinin sadece şaka olduğunu ümit ediyorum.Eğer şaka değilse bu zihniyete yazıklar olsun derim.
    burda yaşasan hiç öyle düşünmezsin burdakiler senin bildiğin çocuklardan değil

Motosikleti
    Artçı takılıyor
    şşşşşşşş,çocuklara laf yook,kızarım bakk. adı üzerinde "çocuk" işte,yani koca bi adam gibi mi davranmalarını bekliyosunuz,biraz daha anlayışlı olabiliriz.Hanii evet çok çelet olanı var içinde,zarar verebilecek kadar bilinçsiz olanlar var ama bi şekilde islah edilebilir diye düşünüyorum...

çocuk yaramaz,terbiyesiz diye el çekmek yok öyle,onlar küçükse bizde büyüklüğümüzü gösterelim biraz

(tam bi öğretmen yorumu oldu dimi? )

Alıntı seker_md adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şşşşşşşş,çocuklara laf yook,kızarım bakk. adı üzerinde "çocuk" işte,yani koca bi adam gibi mi davranmalarını bekliyosunuz,biraz daha anlayışlı olabiliriz.Hanii evet çok çelet olanı var içinde,zarar verebilecek kadar bilinçsiz olanlar var ama bi şekilde islah edilebilir diye düşünüyorum...

çocuk yaramaz,terbiyesiz diye el çekmek yok öyle,onlar küçükse bizde büyüklüğümüzü gösterelim biraz

abi meslek ne ??

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı ferdagulbenli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birilerini burada kınıyorum
    yok anasıymış yok babasıymış o kendini biliyor
    dostum belki seninde çocuğun bi gün bi yerde birimizin motorunu kurcalayabilir
    ama inanki adı üstünde onlar çocuk yapmayın desende anlamazlar bence tedbirini al ört motorun üstünü kurtul
    bence
    Alıntı tatarx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı seker_md adlı üyeden alıntı Mesajı göster

arkadaşlar ben babayım...içimdeki çocuk sevgisini tahmin edemezsiniz...yaşayan bilir...Bir BABA olarak bunları yazıyorum...abicim bu İstanbulun havasındanı suyundanmı çocuklarıda arsız...küfürbaz...terbiyesiz oluyor...kapı önünde büyüyorlar yemin ediyorum size...benmi çok varoşda oturuyorum sanmıyorum ama...4.Leventde Seyrantepede 20 yıldır yaşıyorum...Öncesi 90 da Polis Lojmanlarındaydım...çok değil şimdi aynı lojmanların karşısındayım...ama birbirlerine bir küfürler ediyorlar ben bilmem veya duymadım...Anadolumun çocuğunun gözünü seveyim...utanma bilirler saygı bilirler küçüklerini sever büyüklerini sayarlar...yok aga bu İstanbulda düzgün olan hiç bir şey yok...nası bir diyardır çözemem...

3-4 aylık bie mevzu anlatayım size...kapı önünde büyüyen çocuklardan biri 2-3 ay önce bisikletle rampa aşağı hızlanıp duramayıp araba altında kaldı öldü...benim sokağımın muhitimin çocuğu...ne diyim bu yaşadıklarıma...bak büyük şehirde çocuk tacizcileri var...sapığı var..tinercisi var balicisi var...deli gibi mahale aralarında beyaz şahinlerle gezen yüksek müziklerle gezen süratli şerefsizler var...beton kamyonu geçer kapı önünden...organ mafyası var..varoğlu var...hangi anne baba bu zamanda çocuğunu kapı önünde oynatabilir...ha bahçen varsa tamam...ama bu yazdıklarım olmasına rağmen anne babaların içi rahat...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

bi ben varımm mete abii...küfür nedir bilmem ciddiyim...( bilirimde kullanmam) büyügümü sayar küçüğümü sewerrim...

ozzy73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda deuville
    ben çocuklara kızmam kızamıyorum çünkü onları anlıyorum çünkü bende çocuktum . apartmanda iki çocuk var motorun hep üstündeler ama bir gün bile kızmadım onlara, gittim branda aldım hiç ihtiyaç yokken şimdi çıkamıyolar üstüne ne zaman sokakta görsem bindiririm onları büyük olanının plastik üç tekerlekli motosiklet şeklinde biskleti var ,değişelim diyorum yok diyo vermiyo kendi bisikletiniyav kirletmeleri kurcalamaları bişey değil de Allah korusun devirler altında kalırlar diye korkuyorum o yüzden alırım orta sehpaya çekerim brandayı oh kafam rahat.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı by_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi ben varımm mete abii...küfür nedir bilmem ciddiyim...( bilirimde kullanmam) büyügümü sayar küçüğümü sewerrim...
    yiğenim kaç kilosun..(konuyla alakalı değil ama)bişdey dicemde..
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Artçı takılıyor
    Alıntı by_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi meslek ne ??***************************************
    abi değil,abla ee dedim ya,öğretmen yorumu oldu bu diye,öğretmenim

mete_han'nın dedikleride doğru şimdi,köyde,küçük şehirde,ksabada yada İstanbul'da yetişen çocukların terbiyesini birbiriyle kıyaslamak saçma olur,olanaklar,arkadaşlar,şans,eğitim,ortam...bu faktörler devreye girince farklılıkler çıkıyo ortaya.yinede küfürbaz,terbiyesiz diye ona aynı şekilde karşılık vermek yanlıştır...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler