Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Trafikteki Tehlikeler Listem

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yayalardan da tırsıyorum ..Yav 20 yıl önce böyle tırsak değildim 1100 racer kullanırken.
    Adam motosikleti görüyo önüne atlayamayacak diye aklı çıkıyor sanki.
    Dün Muratlı'da üç beş bin nüfuslu kasabanın kocaman caddesinde önüme iki ayaklı bir mahlukat atladı cadde bana dar geldi.Çarpsam şahit bulamam kendimi aklamak için, o kadar ıssızlık.
    zor geliyor deyyuza iki adım öteye istasyona gitmek.Treni beklese kesin ve kat i sonuç alacak.Sanki beni bekliyor
    adam belkı canından bezmısdır 1100 bıse bana carpsada kalıtelı bı sekılde olsem

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 06bluedragger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    artcı olarak işe bıraktığım yengemide listeye ekleyelim gıcık oluyorum tam evden çıkacam zırt diye bizim kapının önünde bitiveriyo hadi beni işe götür diyo neyse ya sabır diyerek yola cıkıyom arkamda bi sağa bi sola yatıyo dengemi bozuyo bi gün trafiğin yoğun olduğu bi vakit ön tekeri kaldırıp onu arkamdan atacam güle güle yenge..

ahahah ya ben bunu yeni gördüm evet bilinçsiz artçılar da bizi çok fena tehlikeye atıyo

arkada rahat durmayanı ben bir daha motora artçı bindirmiyorum kız arkadaşım da başlarda bir o yana bi bu yana hiperaktif zaten oynayıp duruyo, artık virajlarda kesinlikle dönemiyodum o derece bozuyodu dengeyi. sonunda 2 saatlik bir artçı eğitimi verdim özel uğraşı verip. artık çok rahatım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı ByPaTr10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam belkı canından bezmısdır 1100 bıse bana carpsada kalıtelı bı sekılde olsem
    iYİ DE 1100 20 Sene önceydi şimdi dandirik bi motor var chinaharley 250
    öldürmez ki, adama yapışır kalır

brsyc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 Dakar
    xenon jip ve farlı modifiye araclari de eklemek lazim. trafikte cok acimasiz ve saygisizlar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Syriana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sj's tespitlerin doğru bunlar dahada çoğaltılabilir mesela geçen E5'de en sol şeritle bariyer arasından yani soldaki emniyet şeridinden yoğun trafikte nerdeyse 90 km/hızla giden bir kurye vardıki hem kendininkini hemde bir sürü insanın hayatını tehlikeye atıyordu... listeye bu tarz magandalarıda ekleyebiliriz sanırım...

BU OLAYIN KONUYLA İLGİSİNİ ANLAYAMADIM

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler