Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

çalıstırmalı motorsiklet alarmı aldım servisi takamadı kullanan var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    cyclone full motorsiklet alarmı aldım servis 2 saat ugrastı ama çalıstıramadı alarm ozellıgı çalısıyor bir iki yeri aradık sorduk adamlar motoru yakarsınız vb. seyler soyleyerek beni soguttular elvikleri iptal ettirmek gerekiyormus vs. vs. bu konuda bilgisi olan varsa yorumlarını bilgilerini eksik etmesin tşk.
    saygılar
    gül bahçesine girenler gül olmasalarda gül kokarlar ( SUZUKİ --- KATANA )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Daelim s2 250,125 lik scooter
    geçen serviste başka biri taktırıyodu ustanın söylediğine göre uzaktan çalıştırma özelliğini kullanmadığın sürece motorun hiçbiyerine zararı yokmuş diye duydum

caner22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne gibi zararları olabilir?bir de ben bu alarm a elektrik versem bir yere sabitlesem çalışırmı?

Eger HErsey HaLa KOntroLündeYse YAVAS GidYoRRsUn

Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    Alıntı Trnitron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen serviste başka biri taktırıyodu ustanın söylediğine göre uzaktan çalıştırma özelliğini kullanmadığın sürece motorun hiçbiyerine zararı yokmuş diye duydum
    ben ozellıkle uzaktan çalıstırmalı aldım asagı ınmeden basacagım marşa indigimde motor çalısıyor olacak diye hayaller kuruyordum aldıgım alarmda bu ozellık var ama bu ozellıgı kullanamıyorum buda hevesimi kırıyor

Alıntı caner22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne gibi zararları olabilir?bir de ben bu alarm a elektrik versem bir yere sabitlesem çalışırmı?
    takan servıs ıkı yeri aradı sordu motoru yakarsınız demişler bildiklerinden mı yoksa sallıyorlarmı bilemiyorum ahh bilsem yorum yaparım ama bilmiyorum daha dogrusu sorunuda tam anlamadım

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    ata06 ben eski zealsun 125 gy ye(cross) taktırmıştım yaklaşık 1 yıl kullandım hiç de motorum yanmadı motoru koyduğum yer garaj olduğu için çalıştırıyorum ben aşağı inene kadar ısınıyordu bazen de vitesde unutuyordum kapıyla arası 5 cm olduğu için hafif bir toslamayla stop ediyordu.Senin ustada iş yok yanlış bağlarsa sorun yaratabilir bilen birisine danış yoksa motorundan olursun

Motosikleti
    Daelim s2 250,125 lik scooter
    Alıntı ata_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben ozellıkle uzaktan çalıstırmalı aldım asagı ınmeden basacagım marşa indigimde motor çalısıyor olacak diye hayaller kuruyordum aldıgım alarmda bu ozellık var ama bu ozellıgı kullanamıyorum buda hevesimi kırıyor

takan servıs ıkı yeri aradı sordu motoru yakarsınız demişler bildiklerinden mı yoksa sallıyorlarmı bilemiyorum ahh bilsem yorum yaparım ama bilmiyorum daha dogrusu sorunuda tam anlamadım
    konuya direk ben vakıf olmadım olsaydım eğer ,herşeyini sorardım ancak şunu söyleye bilirimki ustaya güveniyorum.sanki beyin problemi olur diye duymuştum

blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    tam 2 yıldır kullanıyorum cbr 125 te bu tarz sistemi.Hiç bir zararını görmedim..
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ata06 ben eski zealsun 125 gy ye(cross) taktırmıştım yaklaşık 1 yıl kullandım hiç de motorum yanmadı motoru koyduğum yer garaj olduğu için çalıştırıyorum ben aşağı inene kadar ısınıyordu bazen de vitesde unutuyordum kapıyla arası 5 cm olduğu için hafif bir toslamayla stop ediyordu.Senin ustada iş yok yanlış bağlarsa sorun yaratabilir bilen birisine danış yoksa motorundan olursun
    abi alet debriyaja basmadan çalısmıyor adamlar bagladıklarında marj basıyor kontak acmıyor onlarda cıkamadı işin içinden senın motorun sistemi ile benımki arasında ne fark olabilir ki?

Alıntı blackhawk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tam 2 yıldır kullanıyorum cbr 125 te bu tarz sistemi.Hiç bir zararını görmedim..
    seni tanıdım cbr 125 ıle vana felan gitmiştin oncelıkle cesaretınden dolayı tebrik ederim. benımkini yapamadılar cbr 125 karbiratörlümü ?

caner22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alarm ın sadece motor u haraket ettirince uyarı vermesini ses çıkarmasını istiyorum.

bunun için sadece elektrik çeksem ve bir yere sabitlemem yeterli değilmi?

Eger HErsey HaLa KOntroLündeYse YAVAS GidYoRRsUn

Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    Alıntı caner22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alarm ın sadece motor u haraket ettirince uyarı vermesini ses çıkarmasını istiyorum.

bunun için sadece elektrik çeksem ve bir yere sabitlemem yeterli değilmi?
    bilmiyorum kardeş..........

rafel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeşım Ben Iş Yerınde Kullanıyorum Motorun Vıteslımı Yoksa Otomotikmi
    Eger Otomotıkse Yap Ama Vıteslıyse Sakın Deneme Sadece Alarm Olsun Eger Calıştrmalı ıstıyorsan Marş Dınomanı Bırde Sıgortanı Yakar Sadece Alrmsa Sınyenlerın Oldugu Bölumde Boş Bır Kafa Var Oraya Takıyorlar Koltugun Altında

Motosikleti
    keeway sl 150
    bizim motorların üzerinde orjinal geliyor
    bi sorun yaşatmadı bana sadece alarmlar dandik olduğu için 1 yılda bozuluyor ya ses çıkmıyor ya uzaktan çekmiyor hazır kurulu tesisat olduğu için sadece fişlerini söküp taktım yenisini kendim hiç bir zararı yok motoruda sehpaya kaldırısan isterse viteste olsun bi sorun çıkmıyo zaten viteste çalışmıyo motorların çoğu boş lambasına bağlamışlar sigara paketi kadar bir kutu her yere gizlenebilir içinesuda girmiyo endişe edilecek bi durum yok

unutmadan söyleyeyim bazı alarmlar uzaktan çalışınca marşı takılı kalıyo bi müddet ben 3 4 çeşit alarm içinden secip te aldım en kısa marş süresi olanı yoksa marş kovanını dağatır zamanla çok sık kullanmamanı tavsiye ederim zaten meraklıları ...... belliyor
    hayatta ya tozu dumana katarsın ya da tozu dumanı yutarsın...

KID333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    bende çalıştırmalıdan taktırdım ustaya ama bırakın çalıştırmayı alarm sadece ses olarak işe yarıyor diyelim alarmdayken birisi motoru çalıştırdı ve gitti sadece ses çıkartıyor ne motorun çalışmamasını sağlıyor ne de çalışmasını

Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    Alıntı rafel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşım Ben Iş Yerınde Kullanıyorum Motorun Vıteslımı Yoksa Otomotikmi
    Eger Otomotıkse Yap Ama Vıteslıyse Sakın Deneme Sadece Alarm Olsun Eger Calıştrmalı ıstıyorsan Marş Dınomanı Bırde Sıgortanı Yakar Sadece Alrmsa Sınyenlerın Oldugu Bölumde Boş Bır Kafa Var Oraya Takıyorlar Koltugun Altında
    kardesim 6 vitesli taktırmak ıcın motorun orjinalligini bozmak gerkıyormus ayaklık müşürü ve elcik müşürünü iptal ettirmek gerekli imiş onuda yaptırmam

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    ne alakası var ye benim eski motorda debriyaja basmadan çalışmazdı ama ustam bağladı hatta ayaklığıda iptal etmedi,eğer usta bilmiyorsa ellettirme makineyi bozar

Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    arada kaldım taktırsammı taktırmasammı bilmiyorum

mstf_gnc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya motor elegant 150
    arkadaşlar ben aldım kendi motoruma taktım alarm özelliği çok hassas nasıl ayarlıyacağım bilmiyorum bi şu uzaktan çalıştırma olayı süper bişi de biri bana bi yardım etse çok memnun olurum
    kumandasından basıyorum marş yapıyo fakat sanırım bujiye elektrik gitmiyo bu yüzden motor çalışmıyo onu nasıl halledebiliriz alarmdan çıkan ayrıyetten bi siyah kablo var onu demire bağlayın demişler bende aynını bağladım o galiba şase onu akünün siyah kablosuna direk bağlasam ne olur acaba

Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    vallaah bilmiyorum aynı sıkıntı bendede var mars basıyor ama kontak acmadıgı ıcın çalısmıyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)