Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

memleketindeki motorcuyu bul

Motovento
    REKLAM ALANI
    deryac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    site yöneticisinden mi yardım istesek naapsak bilmem ki.. hoş ben istanbuldayım ama diğer illerdekiler için gerçekten güzel fikirmiş bu yahu!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    gülüm harika bir fikir ama....siteye SALDIM ÇAYIRA MEVLAM KAYIRA...formatı hakim olduğundan yapılabilecek birşey yok...

skullhunterım erhanım kızma ama abi fikirlerimizle ilgilenmiyorsun..
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    abi her taşıda skulla atıyonuz ha birazda kendimiz çabalasak diyorum madem fikir var uygulamak için proje yapın
    ERASER WİLL COME BACK

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    aydınım inşalla manisa kırkağaçlardan ısparta dağ komando okullarından cudi dağlarına hakkarilere düşer askerliğin emi....

aşkım boruda erhanda soruda erhanda......
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

fausten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya bu platform açılır.İsteyen katılır isteyen katılmaz.Yane isteyenin katılacağı opsiyonel bir platform olur kan bankası gibi yani.İstemeyen kendi kaos ortamında takılmaya devam eder düzen isteyenlerce sağlanır

proje!! hmm... ????

en iyisi yine sağa sola forward edin diye mail göndermek. Forum listesinde il il başlıklar olur, gelen ilini seçer forum araştırmadani girer, takılır!! tabi yönlerdirmek lazım insanları şunu bunu yap diye..

Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    altalta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood oldugu için yasaktır. Aklınıza sonradan bir şey gelirse postunuzun altında cevap yoksa önceki mesajınızda DEĞİŞTİR butonuna tıklayarak o mesajına ekleme yapınız... Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklastırılır...
    - Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    - Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    - Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    - FLOOD= Arka arkaya atılan mesaj arada başka bir cevap olmadan aynı üyenin birden fazla mesaj atması
    ********************I**********************

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Sonuna kadar destek. Ama önce Adana açılsın İlk plakaya o bakımdan

Görüşmek üzere.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    Bence de çok iyi olur.Adanalı arkadaşlarla tanışmak isterim

burik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojin as125t yaza inşallah ybr olacak
    ewet arkadaşlar balıkesirde warsa motorcular buluşalım merkezdeyim ben iyi olur arkdaşlar güzel olur topluluk severim warsa msn adresimi kaydetsin benim msn den konuşalım buluşalım

oley bbaşlıyo muyuz neyiz.. hey adanalı!!(makine yani) hadi adana diye bi başlıkla bi forum aç, bişiler yaz ,işte adanalı motorcular bakın buraya, nerdesiniz kimsiniz, etrafınızdakileri toplayın gelin, motosiklet.net teki ilk lokal grup oluyoruz, çabuk falan de!! ) hadi biz bekliyoruz

burik!!! aman ne iyi ettinde geldin.. hadi balıkesirin öncüsüde sen ol... ihiiiii çok iyi!!!

Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    altalta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood oldugu için yasaktır. Aklınıza sonradan bir şey gelirse postunuzun altında cevap yoksa önceki mesajınızda DEĞİŞTİR butonuna tıklayarak o mesajına ekleme yapınız... Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklastırılır...
    - Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    - Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    - Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    - FLOOD= Arka arkaya atılan mesaj arada başka bir cevap olmadan aynı üyenin birden fazla mesaj atması
    ********************I**********************

Donald_Duck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS Adventure
    Iyi de arkadaslar "Kim neye biniyor" u onun icin kurduk zaten... Sirf benim degil pek cok arkadasimizin katkisi ile yapildi.

Kaydinizi yapin, tabii ki ucretsiz, "Illere gore sirala" deyin, sorunuzun cevabini yarim saniyede alin.

http://www.kimneyebiniyor.com

Isterseniz motor makalarina, modellerine, surucunun kan grubuna vs gore de siralayabilir, email ile istediginiz kisiye ulasabilirisiniz. Hic bir ticari amaci olmayan bir "amme hizmeti" dir.

Su anda 1024 kayitli motosikletci var. Alttaki imzamda vardi zaten, hic merak etmediniz mi bu gune kadar, askolsun vallahi... i:

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Donald_Duck, ben kaydolucaktım, hatta butun bilgileri doldurdum da, baktım benim motor ordaki listede yok.. Ben de kayıt olamadım tabi.. Bilgine yani..
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

motig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    f 650
    Alıntı Donald_Duck adlı üyeden alıntı
    Iyi de arkadaslar "Kim neye biniyor" u onun icin kurduk zaten... Sirf benim degil pek cok arkadasimizin katkisi ile yapildi.

Kaydinizi yapin, tabii ki ucretsiz, "Illere gore sirala" deyin, sorunuzun cevabini yarim saniyede alin.

http://www.kimneyebiniyor.com

Isterseniz motor makalarina, modellerine, surucunun kan grubuna vs gore de siralayabilir, email ile istediginiz kisiye ulasabilirisiniz. Hic bir ticari amaci olmayan bir "amme hizmeti" dir.

Su anda 1024 kayitli motosikletci var. Alttaki imzamda vardi zaten, hic merak etmediniz mi bu gune kadar, askolsun vallahi... i:
    bilmiyordum gerçekten. hmen bakıyorum
    matrix

Donald_Duck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS Adventure
    cenkmenderes, bu tur durumlarda bana email atmaniz lazim, ki sizin de corbada tuzunuz bulunsun.

O sitede senin gibi pek cok arkadasimin yardimiyla binlerce motosiklet marka ve modeli girdik. Sadece Honda da 6000 in ustunde model var. (ilk uretimden bu yana)

Ve site tabii ki profesyonel bir yer degil, basinda bir memur oturup surekli guncelleyemiyor. Ancak biz yeni modeller ciktikca iki uc ayda bir guncelliyoruz. Ayrica TR deki ozel modeller, Cin mallari vs. de ancak sizlerin yardimiyla guncellemek mumkun olabiliyor.

Herneyse,
    Motorunuzun markasini bulamazsaniz kaydinizi pilyon - yolcu olarak yapin (yolcular - motoru olmayan motosiklet sevdalilari da bu yolla kayit olabilir) ve motorunuzun markasini-modelini notlar kismina yazip bana email atin lutfen.

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    Mete abi güzel duaların için teşşekkürler
    canımsın abim
    ERASER WİLL COME BACK

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler