Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

abıler mınks alsammı

Motovento
    REKLAM ALANI
    BWSTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Bws
    Dt 125 çinli Cup Modellerini Boşver Sen Temiz Bir Tane Minsk Al Motoru Güçlüdür Kolay Kolay Arıza Yaptıramazsin Jant Tellerinde Sağlam Olsun Heryere Gidersin çok Yakmaz Merak Etme Ya Mz Al Yada Minsk ;)
    Yamahaşk 😍

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden ki ilk defa duydun ben onu anlamadım
    Rx kingin 2 zamanlıolduğunu zaten biliyoruz
    duymadım degılde bu zamanda duymadın yanı bızım burda duymadım

Motosikleti
    azıcık kaldı:)
    köy yolunda kullanmak üzere tavsiye edebileceğim en sağlam ve kuvvetli motor bvs100

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Aman diyim !....Bulaşma minsk'e yokuslarda çekmiyor...Boguluyor..Aman dostum git mobilet al daha iyi..
    Mesaja Ek;
    1000 Liraya Mz'ler var...Onlardan al daha iyi .

Motosikleti
    Honda CBF 250
    bizim burada var birtane 250 ytl 91 model düşünürsen

D3VIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Alıntı tr.davutak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çetmen mobilyada şimdi bir kampanya başladı1999ytl ye capır bi onu incele taksit falan.
    1999 ytl hikayesi altta kocaman kdv ötv dahil değil yazıyor , 3000 i geçiyor o kdv ötv plaka ruhsat dahil olarak

Motosikleti
    Cbf 250
    Honda Titan Tek Gecerim Ucurumdan Asagı At Sonra Calıstır Bin (:
    O Seleye Bindin mi Bir Daha Inemezsin.

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden ki ilk defa duydun ben onu anlamadım
    Rx kingin 2 zamanlıolduğunu zaten biliyoruz
    Sen bilmiyosun bizim burda motorlar rodaj tamamlamıyor. Aldığın gün tek teker yapmazsan motor seni üzerinden atıyor.

Bu arada abiler dediğin için sana bişey yazmıyorum... ;)
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aman diyim !....Bulaşma minsk'e yokuslarda çekmiyor...Boguluyor..Aman dostum git mobilet al daha iyi..
    Mesaja Ek;
    1000 Liraya Mz'ler var...Onlardan al daha iyi .
    Motoru bilmiyorsan boşuna mesaj yazma arkadaşım minsk torklu makinadır ayrıca bayır falan dinlemez gider.. yanlış bilgi vermeyelim....

Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen bilmiyosun bizim burda motorlar rodaj tamamlamıyor. Aldığın gün tek teker yapmazsan motor seni üzerinden atıyor.

Bu arada abiler dediğin için sana bişey yazmıyorum... ;)
    valla orasını bilmemde çok kişi yanlış biliyor hatta çoğu kişi rodaj nedir onu dahi bilmiyor..
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    Aprilia CapoNord ETV 1000
    Alıntı ByPaTr10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    minksler teker yapabılıomu kac kere sordum kımse cevab yazmadı
    ilk motorumdu minsk3 125cc.. tek teker de yapıyordu.. ama 3-5 tek teker olayından sonra debriyaj balatasını yemişti!!! vibrasyonlu ama cengaver makinadır... şanzımanı çok garip ötüryor, benden uyarması...

Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayrıca o minsk olmasın

..benim için çok nostalji oldu...
    ..1991 modelini almıştım; sıfır...

kırmızı, ön çamurluk cross motorlardaki gibi.. bakıyorum da yukarıdaki resme...
    ..ne günlerdi, hey...
    inan çok duygulandım. allah (cc) hatırlatandan, resmini gönderenden razı olsun..

günümüz makinelerine göre sorunsuz bir makine.. iki zamanlı olması da köyde kullananlar için avantaj bence.. sistem çok basit ve 1-2 arıza sonra motoru ezberler herşeyini kendin halledersin.. biz iki arkadaştık, iki minsk'çi.. benim motoru motor-şanzıman tamamen dağıtır, diğer motoru da açıp ona bakarak tekrar toplardık; bir gecede!!! ne günlerdi, heyyy...

bu forumda bahsedilmişti, beyin problemi diye.. ben ilk aldığımda 1 hafta binememiştim, çalışmıyor, çalışınca da 10 metrede stop ediyordu.. ateşleme bobini nemlenmiştir dediler; fön makinesi ile kurutup geceleri bobinle beraber yatardım nemi gitsin diye.. vallahi.. meğer koltuğun altında bulunan beyinin fiş-soketi yerinden oynuyormuş.. bir kibrit çöpü sıkıştırıp kullanmıştım 1 yıl.. çatalca'da bir abiye sattım, hala kullanıyor...
    imacosfx bunu beğendi.

Motosikleti
    Cbf 250
    Alıntı slowly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ..benim için çok nostalji oldu...
    ..1991 modelini almıştım; sıfır...

kırmızı, ön çamurluk cross motorlardaki gibi.. bakıyorum da yukarıdaki resme...
    ..ne günlerdi, hey...
    inan çok duygulandım. allah (cc) hatırlatandan, resmini gönderenden razı olsun..

günümüz makinelerine göre sorunsuz bir makine.. iki zamanlı olması da köyde kullananlar için avantaj bence.. sistem çok basit ve 1-2 arıza sonra motoru ezberler herşeyini kendin halledersin.. biz iki arkadaştık, iki minsk'çi.. benim motoru motor-şanzıman tamamen dağıtır, diğer motoru da açıp ona bakarak tekrar toplardık; bir gecede!!! ne günlerdi, heyyy...

bu forumda bahsedilmişti, beyin problemi diye.. ben ilk aldığımda 1 hafta binememiştim, çalışmıyor, çalışınca da 10 metrede stop ediyordu.. ateşleme bobini nemlenmiştir dediler; fön makinesi ile kurutup geceleri bobinle beraber yatardım nemi gitsin diye.. vallahi.. meğer koltuğun altında bulunan beyinin fiş-soketi yerinden oynuyormuş.. bir kibrit çöpü sıkıştırıp kullanmıştım 1 yıl.. çatalca'da bir abiye sattım, hala kullanıyor...

Ne Günlermis Be Abi (: Adı Simdi Eski Toprak
    O Seleye Bindin mi Bir Daha Inemezsin.

lazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba 165-25
    arkadaşım minsk e hiç bulaşma ben kullandım baya uzun bi süre arıza yapmıyo sağlam bi motor ama en küçük rampada 1. vitese düşer düzde ise fena değildir, yerimde olsam biraz daha zorlar 4 zamanlı bi makinaya bakardım .

chopper-delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti
    Alıntı tr.davutak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çetmen mobilyada şimdi bir kampanya başladı1999ytl ye capır bi onu incele taksit falan.
    yaaaw arkadaşlar şu makinalara capır çaper çopar gibi terimler kullanmayın chopper-cruiser diyelim zoruma gidiyor yaaa

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    bilende konuşuyor bilmeyende,Minsk marka motorun sağlamı 2 adet çinli eskitir 2 zamanlı olabilir PACO marka karburatör takıyorsun benzini kokluyor extrema nın dediği gibi torklu ve kuvvetli makine şu an 4 zamanlılarıda var piyasada 0 km si 1500 ytl idi ben 96 modelini kullandım 2 kişi rampa bayır çamur dinlemiyor halada parçası mevcut ve bir okadar da ucuz arkadaşımızın belki bütçesi minske göredir sonuçta eski model diye rus malı diye motor değilmi

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    Alıntı ByPaTr10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    minksler teker yapabılıomu kac kere sordum kımse cevab yazmadı
    eski den bende vardı cok güzel teker yapıyor ben yüzlerce kez yapmışlıgım var ama uzun süre tekerde gidemiyor yada ben beceremiyodum

ben 6 yıl kullandım ve birgün den birgüne yolda bırakmadı basit saglam ve dayanıklı ben ben direksiyonunu yarasa yaptım önü ve arkayı biraz düşürdüm on çamurlugu da söküp modifiye yapıp kelepcelerle ön lastige yakın bir yere monteledim birazda birkaç ufak tefek degişiklik daha yaptım ve140-150 km sürat bile yapabiliyodum ve 89 modeldi heyyy gidi günler hey halada gözümde olan bir makina tekrardan hobi amaçlı alabilirim onunla oynaması ve gezmesi cok zevkliydi sattıgımda 50.000 km deydi va hala canavar gibiydi parçası hala mevcut ve ucuz tek eksisi biraz fazla akıyor o kadar
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Minsk motosikletlerinin kvvetine göre yakıtı makul seviyede . Ama herşeyin bi devri vardır hesabı artık 2 zamanlıların devri geçti .Sadece special kros makınalarda kullanılıyo ve artık ktm 4 zamanlı cıkararak bunuda değiiştircek sanırım . Minsk dediğim gibi yakıtı düşük , tamiri ve bakımı çok kolay , karışık bi sistemi olmayan motor . genelinde kronik bir debriyaj kaçırma problemi var. ama debriyaja pul takviyesiyle kısmen bu problemden kurtulursun . verdiğin fiyat çok fazla geldi bana , eğer alcaksan sıkı bi pazarlık yap . pazarlıkta kozlar senın elınde çünkü artık o motosikletlere rağbet fazla kalmadı ...
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Abıler ben sımdı bırsey acıklayayım
    RX115 motorunun rodajda oldugunu gormedım dedım cunkı buralarda motorlar genellıkle hemen tamamlarlar rodajı ee tabı modellerıde dusuk olunce gormek pek munkun olmuor tugba abla bılır burdakı motor olaylarını

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda CBR600F,Kanuni Windy S
    abi sen daha almadınmı bu minski ya gözünü sevim al artık herkes rahatlasın...

dunpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9B & IZHPLANET5 350cc-2zamanlı
    Rampada bayılıyora katılamayacağım, çünkü bizzat Minks 125 ile Ordu-Perşembe Yaylası ve Giresun-Kümbet Yaylasına çıkmıştım; bayılsa bende bayılırdı.
    ...dunpa55...Geology Engineer & Profession of Engineering Management
    ...55VATAN41MEKAN...

Motosikleti
    minsk,puch maxi ,hero puch
    ben iki kişi gaz veriyorum minske bizi geriye doğru savuruyor sadece fotoğrafını görenler konuşmasın lütfen sesini dinleyip stop ettiniz mi hiç çiğerli bir motordur

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)