Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Rehini Nasıl Kaldırabilirim?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Pınarr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı murti06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet sadece krediyi veren şubeden alabilirsin yazıyı sonrada şubenin sana söyleyeceği noterden onaylattırıyorsun
    Yess..
    Başka noter onaylayamaz zaten.. Banka yetkililerinin imza sirküleri mevcut anlaşmalı noterde ve onlara uygun olduğu için onaylayabiliyor.. Bu yüzdende başka bi noter onaylayamaz, yetkisi olmaz..
    Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar
    Ben Derdimi Hangi Dağa
    Yüreğimi Hangi Suya Diyemiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak söylediğimi iyi dinle lütfen.. Borcu yoktur belgesini sadece krediyi veren şubeden alabiliyorsun.. Başka şehirdeki hatta başka semtteki şube bile işine yaramaz..

Tecrübeyle sabittir..
    bugün burdaki TEB şubesi ile görüştüm sizin dediklerinizin aynısı sölediler.yardımlarınız için tşk ederim
    Alıntı zafer80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anadolu cetelem'i unut , TEB bank ile birleşti yani TEB cetelem oldu!!!!

arkadaşım
    0212 393 67 60 bu müşteri hizmetleri numarasıdır bu numarayı ara seni yönlendireceklerdir durumu izah edip aracın plakasını söylersen sana borcu olup ,olmadığını ve izlemen gereken adımları tek tek anlatırlar ,umarım bi sorun yaşamazsın

neyse kazasız belasız ....
    ewett arkadaşım dün akşam araştırdım ve bende öğrendim birleştiğini.bugün müşteri hizmetleriyle görüştüm.beni, benim motorsikletin rehininin olduğu dosya
    memuru ile görüştürdüler.memur durumdan haberi olduğunu işlemlerin sürdüğünü ve buakşam işlemlerin biteceğini bildirdi.yarın sabahtan anlaşmalı kargomuza vereceklerini söyledi.cuma cumt balıkesir'e (ilk sahibine) ulaşsa pazt.trafikten temiz kağıdını alsa,salı kargoya verse carş-perş elimde olur herhalde.tşk ederim herkese sonuçlanınca sizi haberdar ederim
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL

Forumdan Uzaklaştırıldı yaşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    Gidip çökelim adama halletsin işi ortak ne üzüyon kendini ;)

Motosikleti
    Alıntı yaşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gidip çökelim adama halletsin işi ortak ne üzüyon kendini ;)
    gerek yok biliyor musun..ben motorsikleti alırken 25 günlük kız çocuğu vardı yoksa......şaka şaka aslında çok iyi birileri ama yoğun dönemegeldi sanıırsam.

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı playboy_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün burdaki TEB şubesi ile görüştüm sizin dediklerinizin aynısı sölediler.yardımlarınız için tşk ederim

ewett arkadaşım dün akşam araştırdım ve bende öğrendim birleştiğini.bugün müşteri hizmetleriyle görüştüm.beni, benim motorsikletin rehininin olduğu dosya
    memuru ile görüştürdüler.memur durumdan haberi olduğunu işlemlerin sürdüğünü ve buakşam işlemlerin biteceğini bildirdi.yarın sabahtan anlaşmalı kargomuza vereceklerini söyledi.cuma cumt balıkesir'e (ilk sahibine) ulaşsa pazt.trafikten temiz kağıdını alsa,salı kargoya verse carş-perş elimde olur herhalde.tşk ederim herkese sonuçlanınca sizi haberdar ederim
    Sevindim iyi haberler almana..

Noterden onaylatıpta mı gönderecekler rehin kalktı begesini, sordun mu??
    Ben Derdimi Hangi Dağa

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Güzel bari iş hallolmuş Herkesde yardımcı olmuş.
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı playboy_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bankanın verdiği borcu yoktur yazısı notere onaylatılır ve o onaylı belge resmilik kazanaır fakat o belgeyi ONAYLANDIĞI GÜN TRAFİĞE VERMEK GEREKLİDİR. ( eskiden böyleydi )

Ertesigün için geçerli saymıyor trafik Sanırım sahteciliğe karşı bir önlem. Seninkinde birde araya hatasonu giriyor işin zor.

Ha birde evakın sana ulaşmasına gerek yok ruhsat sahibi trafiğe işlettikten sonra bilgiler eğer aynı gün bilgisayara girilirse ruhsatını alacağın şube bunu görecektir. Eğer işlemlerinide bir muameleciye vermişsen onlar aralarında halleder bu işi yok sen yapıyorsan sen halletmelisin.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bankanın verdiği borcu yoktur yazısı notere onaylatılır ve o onaylı belge resmilik kazanaır fakat o belgeyi ONAYLANDIĞI GÜN TRAFİĞE VERMEK GEREKLİDİR. ( eskiden böyleydi )

Ertesigün için geçerli saymıyor trafik Sanırım sahteciliğe karşı bir önlem. Seninkinde birde araya hatasonu giriyor işin zor.

Ha birde evakın sana ulaşmasına gerek yok ruhsat sahibi trafiğe işlettikten sonra bilgiler eğer aynı gün bilgisayara girilirse ruhsatını alacağın şube bunu görecektir. Eğer işlemlerinide bir muameleciye vermişsen onlar aralarında halleder bu işi yok sen yapıyorsan sen halletmelisin.
    Eskiden var mıydı bilmiyorum ama şuanda aynı gün trafiğe vermek gibi bi mecburiyet yok.. Benim motoru aldığım kişi trafikten rehin kalktı belgesiyle temiz kağıtı almaya gittiğinde bugün git yarın gel demişlerdi hemde daha saat 2,5 ta..
    Ben Derdimi Hangi Dağa

Motosikleti
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevindim iyi haberler almana..

Noterden onaylatıpta mı gönderecekler rehin kalktı begesini, sordun mu??
    ewet bankayla görüştüm.tüm işlemleri kendileri yapıyormuş.yani notere benim yerime onlar gidiyormuş.yolladıkları evrakla direk trafiğe gidiyormuşum.herhalde şu saatlerde ruhsat sahibine ulaşmıştır.akşam üstü arayıp bilgi alıcam.ruhsatta kendi adım yazana kadar rahat yok bana

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    arkadaşlar merhaba benimde motorumu satıcam satamıyorum rehin yazısından dolayı yaa anadolu cetelem adına şimdi kaldırmak için kaç para veriyoruz nasıl yapıyoruz_? şimdiden allah razı olsun

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)