Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Rahatına Düşkün Kedilere Kesin Çözüm!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Piaggio, (Beverly 300i.e alma aşamasında)
    Motosiklet kullanan hemen herkes bi-şekilde kedilerden yana muzdarip olmustur. Olmayanlarda yaz yaklastıkca kısa zamanda olacaklarına emin olabilirler! Sagolsunlar yaradılışları itibari ile ehl-i keyf olan bu hayvanlar sele ve dosemeye tırmıkları ile ciddi zarar verebilecek potansiyele sahipler. Son 3- 5 gundur bunlardan bi tanesi benim motora musallat oldu arkadaslar! Ne zaman gitsem bu besili, kabadayı sarman beyefendi hazretlerini selenin ustunde yan gelip yatarken goruyorum! Hayır birde o kadar kendinden eminki piişt, hiişştt vs bilmem ne diyorum herif banamısın demiyor, sallamıyor bile!

O kadar öz-guvenli, ali kıran-baş kesen yani! Neyse bugun biraz hava almaya çıkayım dedim bi baktım bizim beyefendi yine her zamanki yerinde padişah gibi kurulmuş bana yan yan bakıyor! O an tepem attı el'mi yaman, bey mi yaman bakalım dedim ve gittim martketten bilenler bilir wc'lere asılan pis kokuyu bastırmak icin kullanılan cok guclu ve sert bir koku yayan iki adet "ernet" aldım. Sonra Ernet'in ustundeki jelatini biraz yırttım ve selenin sofor ve artcı yerine olmak uzere iki adet yerlestirerek bantladım. Sonra ustunu kendi koruma brandasıyla kapattım ve eve geldim.

Biliyorum bizim sarman normalde ben eve gelir-gelmez hemen saklandıgı yerden cıkıp cokeleklenirdi konforlu yerine! Ancak sabahtan beridir pencereden kesiyorum bizimkisinin golgesi dahi yok ortalarda! Hatta bırakın selenin ustune oturmayı motorun 3mt yanından dahi herhangi bir kedi geçmiyor artık

Yalnız motora ernet kokusu sinerse işte o zaman iş kötü!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    roadstar 250 (cok guzel ya)
    iyi yapmışın abi ya bizim dukkanda bir kedi var utanmasa elimdeki yarım doneri alip gidicek bukadar yuzsüz hayvan bunlar. bide duygu somurusu yapiyo serefsiz dayanamıyorum ne olcak bu işin sonu kedi sayemde obez oldu kalpden gidicek

Önce Topraktım Simdi Agaç OLdum.
    Derya DenizLer Gibi DaLgaLandım Simdi DuruLdum.

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250
    Sormaya ya benim motoru koydugum otoparktada var hemde 1 tanede deyil kaç kez bende suç üstü yakaladım o deyil bide motoru paylaşamıyorlar sanırım bitanesi kokusunu bırakıp sahiplenmek adına kalkmış işemiş utanmadan direksiyonun alt tarafına geçen farkettim kıbrıs haritası gibi iz var diyorum bune bune anladım sonunda

sumensko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mobilet 80cc arora ks 200-8
    bikedide bende var garaja girip motorun koltunda yatmaya bayılıyor geçen baktım bide tırmalamış koltu bende örtuyorum üstünü artık
    özgür adam:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    abi sormayın yaa aynı dert bendede var namussuz kurulmuş seleye 2 metre dibinde köpek var banamısın demiyo hişşşt pisssstt felan fayda etmiyo tas atıyom herif geri gelip kuruluyo en son bi kova su döktümde hıyar sabaha kadar rahat bıraktı..

poyraz06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BULURSAK UYGUN BİŞEY ALACAZ
    bendede var öyle bi kedi bırak bağırıp çağırmayı herifi gidip dürtüyorum oralı bile diil bende deneyim bu ernet olayını
    ÖMÜR DEDİĞİN BİR GÜNDÜR ODA BUGÜNDÜR

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pratik bir çözüm olmuş kanımca...

İnşallah başarılı olursun ve bu kedi fobisinden kurtulursunuz..
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Kedi de işini biliyo
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Aprilia Atlantic 500 Sprint Scooter'ların Atası
    Valla motora sinerse o koku yandın ama bi iyi tarafı var trafikte herkes sana yok verir gibime geliyor

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    GPR'ın selesi o kadar rahatsız ki kediler hiç rağbet etmiyor. yanında scooter var 'Mio', onun selesine iki kişi sıkışıyorlar ama GPR'a dokunmuyorlar.

Alıntı SAKİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla motora sinerse o koku yandın ama bi iyi tarafı var trafikte herkes sana yok verir gibime geliyor
    abi valla kedi idrarının kokusundan iyidir. "kedi uyuduğu yere yapmaz" falan derler ama hikaye. burgman'ın selesine hem çişini hem kakasını yapmış bu namussuzlar. ben de okula gidicem acelem var, elimde de parmaksız eldiven.. aceleyle kedi tüylerini atmak için elimle fıtfıt diye sildim seleyi. yahu giderken bile burnuma bir koku geliyor kafayı yicem. kampüse girdim insanlar uyardı (rezillik) elimde parça tesirli bir dışkı ve pantolonum da batmış tabi..nasıl farketmemişim sabah sabah hiç anlamadım. neyse, ernet'in kokusu kırk kere daha iyidir =)

jonturq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cosa 200
    benim icin bu olay cok siradan bi hal aldi , cihangir'de ikamet ediyorum adim basi sarman var iri iri insan gibi yani firuz aga'da tavla oynuyan tip'de kedi bunlar arabalarin uzerlerinde kapiciya ekmek aldirmak icin asagi indirilmis sepetlerin icinde apartman merdivenlerinde ve tabiki motosikletlerimizin uzerlerinde ben alistim artik valla benim motosikletin uzerindeki kediler gercektende kendilerinden emin zaten kedilerin mantigi onlarin gozunde kendileri "sahip" bizlerde "kole"yiz bu sekilde dusunursek kedilerin rahatligini anlariz ayakligi kapatip mars a basmadan inmedikleri oluyor bazen

Ama ben Cihangir'i ve icerinde bulunan tum hayvanlari seviyorum

Saygilar.
    First Day Of My Life

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Aprilia Atlantic 500 Sprint Scooter'ların Atası
    Alıntı ketchup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GPR'ın selesi o kadar rahatsız ki kediler hiç rağbet etmiyor. yanında scooter var 'Mio', onun selesine iki kişi sıkışıyorlar ama GPR'a dokunmuyorlar.

abi valla kedi idrarının kokusundan iyidir. "kedi uyuduğu yere yapmaz" falan derler ama hikaye. burgman'ın selesine hem çişini hem kakasını yapmış bu namussuzlar. ben de okula gidicem acelem var, elimde de parmaksız eldiven.. aceleyle kedi tüylerini atmak için elimle fıtfıt diye sildim seleyi. yahu giderken bile burnuma bir koku geliyor kafayı yicem. kampüse girdim insanlar uyardı (rezillik) elimde parça tesirli bir dışkı ve pantolonum da batmış tabi..nasıl farketmemişim sabah sabah hiç anlamadım. neyse, ernet'in kokusu kırk kere daha iyidir =)
    Doğru diyosun.Bu fırlamalar benimde Apriliaya çıkıp çantaya işiyolar hemde 3 sıra ne zaman bi yere gidip çantayı üzerinde bıraksam hiç boş yok.Şimdi çantayı her gittiğim yerde çıkarıyorum.20 dk siliyorum cifle daha sonra kokulu camsille ama genede çıkmıyor ne esanslı çişleri var yawİşemesi bi tarafa koltuğa tırnakları batıyor yırtacak canım deri koltuğu ondan sonra uğraş döşemeciye git bayıl paraları valla bu keratalarla başımız belada.

xeros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    iyi Yapmıssın, gelip otursalar bişey demiyeceğimde işeyip duruyorlar hınzırlar, okadarda keskin kokusu varki cok fena bende branda aldım hep kapatıyorum ama hınzır onun uzerinede işemekten geri kalmıyor, brandayı cıkarırkende eldiven kullanıyorum yoksa eline koku bulasırsa ne kadar yıkasanda fena siniyor gecmiyor ))

kalyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS ADV ( Flagello di Dio )
    wALLA ernetLe vs. iLe uğraşmayın uzun süreLer kediiLer iLe arası hoş oLAn bi insan oLarak tavsiyem petshopLarda satıLan evde kediLeri yataktan uzak tutmak adına üretiLmiş 1 kaç değişik kedi kokusu var sürüyorsunuz ve kedi 1 - 2 metre yakınına girmiyor miss gibi de kokusu var fiyatı da 5 ila 30 Lira arasında kaLitesine göre değişiyor tavsiyemdir
    Kafa FLY
    Görüntü FLU
    Hayat FREE

Motosikleti
    Salcano Chopper SM-250
    bizim apartmandada var bu kedilerden. yaşlı kadınlar etle besliyo onları. onlarda benim motorun üstünde soda içiyorlar. o bişey değil sodayı içtikten sonra tuvalete gitme ihtiyacı bile duymamışlar geçen. bıranda örtüyorum onada pisliyorlar. artık bende gördüğüm yerde en keskin nişancılığımla avlıyorum onları ama 9 canlıymışlar. 8 tane olduklarına göre işim zor anlıcanız.

maxx75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PIAGGIO X9 250 EVO'06
    ben son bi kaç aydır yakalayamıyorum serefsizi ama pati izleri her sabah selenin üstünde...acaba bizim duman mı yatıyo yaa
    2 W H E E L S R I D E R

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Koku sinmezse iyi çözüm, tebrikler

ulkumuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS 151

Dalından Kopan Yaprağın Akibetini Rüzgar Tayin Eder

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    nefret nefret nefret ediyorum . ...

heyvanları severim ama söz konusu motosikletim olunca korksunlar benden ..

bikaç tevsiyede benden

1- biber gazı ..
    sevgili kedimiz her zmanki gibi sele üzerinde yada motosiklet çevresinde görülür. derhal çok ılımlı yaklaşılır sanki o selenizde oturan bir kedi degilde bir huri ((: yavaş yavaş yaklaşılır o mahmurlukla gıdısı okşanır ve pıısssstttttttttt . biber gazı fora ( 1 hafta garantii çözüm )

2- kuyruga torpil bağlama

bir kedi için başına gelecek en kötü şeylerden biridir fakat motorunuzdaki pati izi çizik ve idrar kokusu sizin canınıza tak etiştir .. biraz beceri ve el çabukluğu isteyen bu sistem için ii adet torpil ve paket lastiği gerekmemtedir .. günlerdir takib ettiğiniz sinsi mahlukatı bir puntoya getirip köşeye sıkıştırınız gövdesini bacaklarınızın arasına sıkıştırın kuyruguna paket lastiği sayesinde hızlıca torpili bağlayın ..

ve son konuşmalarınızı yapın ...( jack nicholson tarzı ) sen hiç ay işiginda kurtlarla dans ettin mi ... ve fitili ateşleyip bırakın ( 1.5 ay garanti çözüm)

ve 3-havalı tabanca

çogumuz sahil gezintisinde enizde duran balonlara ateş etmişizdir .. kutu kola bile delen bu havalı oyuncaklar çogu av malzemesi satan yerlerde bulunmaktadır . aldıktan sonra sıkı bir işancı olmanız için zaman geçmesi gerekir .. ama alıştıkça avlayacagınız kediler bir bir gözünüzün önüne gelmeye başlar sonrası malüm pavv pav pavv gravv ((((: tam onikiden dediğiniz an sizde bir kedi avcısı olmuşsunuzdur ( full garantili cözüm )

ama yok arkadaş ben bunlarla ugraşamam beni aşar ben melek yüzlü bir insanım tavuk bile kesemem diyorsanız .. kapalı garaj da derdinize derman olabilir ((((((:

not: bu yukarda yazılan önerileri evde denemeyin sevgiler başarılar hayırlı muhaffakiyetler (((((((((((((: jesse
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    Suzuki GS 500
    Çamurlu pati izlerinden başka bir şey değil bazen irkiliyorum ne bu felan ama sonra tamam diyorum bu bizim sokak kedisi, ama bizim apartmanda bir sürü motosiklet var illaki benimkisine geliyorlar, kedileri sevdiğimi anlıyorlar demek.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)