Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Yine Ben Ve Yine Benzin :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    Alıntı ferrari_gani adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben geçen sene şu sıralar arabamı almıştım. ozamanlar 20 ytl lik benzin koyduğumda ibre çeyrek depoyu gösteriyodu. şimdi bırakın çeyrek depoyu ibre oynamıyo bile.

bilmiorum nasıl çözeriz ama bildiğim şey türkiyeyi yaşanılmaz bir yer yapmaya çalışıyorlar

////edit::::

ben olayı çözdüm artık arkadaşlar

size gizli formülümü söylüyorum. en kısa yoldan camiye gidip hocaya bi dua yada muska yazdırıyoruz. onu benzin depomuza atıyoruz. ve benzin hiç bitmiyo.

ben başka çözüm bulamadım warsa bulan söylesin. benim gördüğüm işimiz allaha kalmış.

bu arada eğer benimle beraber gelecek warsa =) beraber gidelim toplu duadan indirim yaptırırız belki =)
    saçma salak konuşmayın yaa
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Alıntı canavar_hk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu duruma bi çare lütfen
    Böyle önemli bir konuda dahi dalga geçmeği uygun bulan arkadaşların, sana pek çare olacağını sanmıyorum.
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ya arkadaslar siyasetle fazla haşır neşir değilim belki ama bu nedir böyle yaa...benzin her geçen gün pahalılaşıyo ve bunun bu durumdan benım gibi gerçekten sıkılmıslardan yorum almak ıstıyorum....
    Bu duruma bi çare lütfen
    o zaman künyene "Motosikleti: Suzuki DR650se ARIYORUM"yazmıycan.
    "hesaplı masrafsız mobylette arıyorum" yazıcan

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Yine zam yine zam diyim ben de bari...
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

gokhan_307 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Ybr 125 (Mavi)
    Alıntı celıl ybr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ferrari_gani senin inancın olmayabilir ama başkalarının inancına da saygı göstermek zorundasın.
    İşimiz Allah'a kaldı nasıl bir cümledir!Ayrıca Allah kelimesindeki a büyük yazılır
    Ayrıca herkes şikayet ediyor hükümeti eleştiriyor.Tamam kabul ama sen hocaya okutalım falan diyorsun konuyla ne alakası var:@
    Böyle espri olmaz

Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    daha çook şey yazıcamda uzaklaştırma alırım diye tırsıyorum mallıkta son nokta böyle şeymi olur ?

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı
    benzin bu yaz 4 liraya ulaşacağına iddaya girerim.
    bu sözümü yinelemek isterim

Motosikleti
    bir zamanlar 2 tane vardı..
    bezin muahbbeti iyice aldı başını gitti..neler söylerim neler ama ahh şu banlanma olayı olmasa..burada neyin kavgasını veriyoruz ki..

Her olayı kabul edelim her zammı sindirelim her lafı yuttalım nasıl olsa seçimde bizi teselli edecek bi şeyler buluruz...

Eskinden de dediğim gibi ne gerek var benzine ete, prince, mercimeğe, (hatta yakında bisiklete bile çünkü ondan bile vergi almayı düşünüyorlar) kullanmayalım olsun bitsin.. dimi

Bu arada benden tavsiye( bu yaşta ne tavsiyesiyse) artık hükümeti karalamayı biraz bırakın çünkü biz konuştukça başkaları inada biniyor... sırf inat ve muhalif gözükmek için benzin zamlarını bile sadece dünyadaki artışa bağlıyorlar.. bide rakam vermezler mi yok 110 doların üstüne çıktı yok 111 dolar oldu 111,5 haydi bastırr 112.... bunu bildiğiniz harika oldu şimdi heryerde konuşabilirsiniz.. off off

ok bizde benzin çıkmıyor ama yunaniıstanda da hiç çıkmıyorr ama nedense onlar dünyadaki artıştan hiç etkilenmiyorrr (haa etkileniyorlardır belki litresi 1.5 dolar olmuştur haa bu arada kişi başına düşen milli gelirlerine söyllemiyorum bile.. )

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008

arkadaşlar facebookta gördüm paylaşmak istedim.

jedimaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T Kanuni GT 250 comet
    Durmak yok yola devaaaaaam!!!!!!!!!!!
    \"Hep denedin, hep yenildin, tekrar dene, tekrar yenil, daha iyi yenil...\"

ferrari_gani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4 ruhlu karakaçan enduro&touring&race GETZZZ

daha çook şey yazıcamda uzaklaştırma alırım diye tırsıyorum mallıkta son nokta böyle şeymi olur ?
    arkadaşım terbiyeni takın yoksa bir dahaki cvpım bu şekilde olmayacak. söylediklerinin hepsini sana iade ediorum. salak ve mal sensin. ayrıca nasıl bi yaran olduğunu bilmiorum ama nedense söylediklerime bi anda çok gocundun. ben burda 3 günlük birisi değilim ayrıca kısaca sözlerine dikkat et o sözlere verecek cvplarım war ama burası yeri değil. bilmem anlatabildim mi?

Alıntı gokhan_307 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ferrari_gani senin inancın olmayabilir ama başkalarının inancına da saygı göstermek zorundasın.
    İşimiz Allah'a kaldı nasıl bir cümledir!Ayrıca Allah kelimesindeki a büyük yazılır
    Ayrıca herkes şikayet ediyor hükümeti eleştiriyor.Tamam kabul ama sen hocaya okutalım falan diyorsun konuyla ne alakası var:@
    Böyle espri olmaz
    inancım olup olmadığını siz bilemezsiniz. bilmediğiniz şeyler hakkında da yorum yapmak sizin haddiniz değil. oyüzden haddinizi aşmayın.

ayrıca size türkçe de geçen atasözlerini ve değimleri öğretmeye çalışmıycam. ama isterseniz atasözleri ve değimler sözlüğünü açıp bakabilirsiniz. küplere binmek teriminde nasıl küplerin üstüne çıkılmıyorsa, Allah'a kalmış da bi deyimdir işin çözümünü Allahtan beklemek anlamına gelmez. ayrıca haklısın A büyük olması gerekir hızlı yazdığım için öyle olmuş ama madem okadar dikkat ediosun Gani esma-ül hüsna da geçio yani Allahın isimlerinden birisi o yüzden ferrari_gani değil ferrari_Gani olarak yaz. madem okadar dinine bağlısın büyük küçük harfe dikkat ediosun buna da et.

insanlara cvp vermeden önce amacınız yıkmak değil yapmak olsun. benden bi tavsiye sadece
    dünyada her erkeğe 4 kadın düşüyor. benim hakkımı her kim yiyosa haram zıkkım olsun elinde patlasın

gokhan_307 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Ybr 125 (Mavi)
    inancım olup olmadığını siz bilemezsiniz. bilmediğiniz şeyler hakkında da yorum yapmak sizin haddiniz değil. oyüzden haddinizi aşmayın.

ayrıca size türkçe de geçen atasözlerini ve değimleri öğretmeye çalışmıycam. ama isterseniz atasözleri ve değimler sözlüğünü açıp bakabilirsiniz. küplere binmek teriminde nasıl küplerin üstüne çıkılmıyorsa, Allah'a kalmış da bi deyimdir işin çözümünü Allahtan beklemek anlamına gelmez. ayrıca haklısın A büyük olması gerekir hızlı yazdığım için öyle olmuş ama madem okadar dikkat ediosun Gani esma-ül hüsna da geçio yani Allahın isimlerinden birisi o yüzden ferrari_gani değil ferrari_Gani olarak yaz. madem okadar dinine bağlısın büyük küçük harfe dikkat ediosun buna da et.

insanlara cvp vermeden önce amacınız yıkmak değil yapmak olsun. benden bi tavsiye sadece
    İnancın yok demedim olmayabilir dedim.
    Bazen deyimler de haddini aşabiliyor.
    Gani kelimesinin anlamını bilmiyordum açıkçası başka anlamda olduğunu düşünüyordum("Bende para gani" cümlesindeki gibi).
    Son olarak sizi kırdıysam, haddimi aştıysam gerçekten özür dilerim.

Motosikleti
    Zongshen GY_A200
    Benzin parasız olsun, kampanyası düzenleyelim. Tarihe geçeriz
    "Motosiklet Özgürlüktür."

zafer80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SaXoFoN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yha cidden nedir bu hergün hergün zam yapıyorlar 6 ay önce çinli motorumun deposunu 17 ytl ye dolduruyordum şimdi ise depo 22-23 ytl ye doluyor artık dur demek lazım birşeyler yapmak lazım

hadi bir oyun oynayalım!! sen bnm duydularımla bende senin hayatınla oynayim !!!!!

yukarıdaki senin imzan

hadi şimdi senle bi oyun oynayalım imzadaki yanlışı bulana kadar okumaya devam edelim

Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    arkadaşım terbiyeni takın yoksa bir dahaki cvpım bu şekilde olmayacak. söylediklerinin hepsini sana iade ediorum. salak ve mal sensin. ayrıca nasıl bi yaran olduğunu bilmiorum ama nedense söylediklerime bi anda çok gocundun. ben burda 3 günlük birisi değilim ayrıca kısaca sözlerine dikkat et o sözlere verecek cvplarım war ama burası yeri değil. bilmem anlatabildim mi?

arkadasım heralde sen mesajının ne kadar saçma olduğunu anlamadın benzin deposuna muska yaptırıp atmak ben hayatımda bu kadar saçma bişey görmedim istersen 10 senelık ol senin heralde bi yaran varki böyle muskayla hacıyla hocayla ugrasıyosun

Motosikleti
    O ŞİMDİ ANILARDA YAŞIYOR...
    Alıntı puma21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harbi yaa ne can sıkıcı bişi bu benzin fiyatları. iran amerikaya taş atsa, amerika ne zaman savaşı gündeme getirse akaryakıta zam gelio ne gariptir ki bizim güzel ülkemizde de türban ne zaman gündeme gelse ardından zamları patlatıyo hükümet (!!!)
    LPG ye geçmek çare deil ki millet ucuz die dizel otomobillere 5 bin lira fazla para werdi 1 yıl içinde benzini yakaladı LPG yede aynı şeyi yaparlar hiç şüpheniz olmasın.

derdimi dinledim, derdimden iğrendim onun derdini gördüm, derdime imrendim Ömür Dediğin Üç Gündür,
    Dün Geldi Geçti, Yarın Meçhuldür,

Ya arkadaslar siyasetle fazla haşır neşir değilim belki ama bu nedir böyle yaa...benzin her geçen gün pahalılaşıyo ve bunun önüne geçip dur diyen yok adamlar benzine 5 milyon fiyat koysa gidip alıcaz yine...
    İtalya'da mazota zam yaptılar diye adamlar traktörlerle şehir meydanına gidip olay çıkarmıslar...biz mi çok duyarsızız
    gerçi amaç olay çıkarmak değil ama buna kim dur diycek
    kimin motoru 100 km'de kaç litre yaktığı önemli değil...
    Elinize yarım litrelik su şişesi alın...bunun içine benzin koysam kaç paraya koyarım ve bukadar benzinle nereye kadar giderim diyin kendi kendinize
    yada yanıtını ben veriyim...
    0,5 lt bi benzinle en fazla normal şartlarda olan bi motorla 6-6,5 km gidilir...ve okadarcık şeye verdiğiniz para 1,75 ytl civarı
    Benim çok param var ben benzini koyar ara gazı çeke çeke giderim diyenlerden değil...bu durumdan benım gibi gerçekten sıkılmıslardan yorum almak ıstıyorum....
    Bu duruma bi çare lütfen

HAHAHA Sene 2013 dediğin yere geldik benzin 5 lira..mecbur yine kullanıcaz..:((((((

muhittinKaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    Hamdolsun.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)