Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yine Ben Ve Yine Benzin :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı thaii_vtec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o 0.15 ytl lık benzınle ne yol gıderım ben sen bılıomusun
    senmi ne yol gidersin, elinde tutup yürüyecekmisin, içecekmisin
    May The Force Be With You

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı thaii_vtec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o 0.15 ytl lık benzınle ne yol gıderım ben sen bılıomusun
    o zaman biraz daha buyuu resit ol once
    insallah ilerde kim bilir belkim bi benzinligin olur anlarsin

artofdeath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hysoung GT250 Aramakta:)
    Tüp taktırmak en qüseli:D
    Hiçbir şey olmaz diyen sürücüden uzak dur
    http://yilmazugur.tr.gg/Motorsikletlerim.htm

Alıntı artofdeath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüp taktırmak en qüseli:D
    tüp derken

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    yha cidden nedir bu hergün hergün zam yapıyorlar 6 ay önce çinli motorumun deposunu 17 ytl ye dolduruyordum şimdi ise depo 22-23 ytl ye doluyor artık dur demek lazım birşeyler yapmak lazım
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı karmacoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önemli diil benim için, ben her zaman 5 milyonluk alıyom .
    sabahın bombası öldürdün beni
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    as t1
    Alıntı LTF06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tüp derken
    piknik tüpü

benzinin fiyatı nekadar oldu bayağadır almıyorumda depo büyük olunca haliyle en son nezaman yakıt aldığımı unutuyorum
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    daha neki bu fiyat zam geliyo 4 liraya çıkıcak yakında az kaldı alın bi innova kurtulun ben öle yaptım kokluyo yakıtı...

Motosikleti
    bir zamanlar 2 tane vardı..
    yaww arkadaşlar ne takıyosunuz çok normal bizim milletimizi için sorun yok benzin kullanmasın olsun bitsin.. araba motor kullanacağına birilerine oy versin nasıl olsa onlar işini bilirr...
    prinçe zam gelir ne dedense enn büyük pirinç tüccarları bazı bakanların oğlu olur..
    gübreye zam gelir ne dense en büyük gübre tüccarları bazı bakanların oğlu olur..
    ona buna zman gelirr nasıl olsa birilerinin akrabaları bu işin içinde olurrr...

Aman sakın haaaaa siz bu dediklerime inanmayın siz dünyadaki petrol fiyatları, prinç fiyatları, gübre fiyatlarının artmasınına bağlayın bu zamları çünkü böyle düşündükçe herşey çok iyi gidiyorr..

canavar_hk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok YaKıNDa GeliYooo !!!
    Alıntı iskenderunlu26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence bu topik kapatılır
    neden kapatılcak...
    En başta dediğim gibi bu durumdan şikayetçi olan duşuncesini yazsın buraya...senın cok paran varsa ve benzine 3.45 ytl vermekten mutluysan kimseye söylicek sozum yok...
    kimse sesini çıkarmazsa hergun haberlerde zam zam zam hep zam duyarız
    bi söz var: "KARANLIĞA ŞİKAYET EDECEĞİNE,KALKTA BİR MUM YAK
    [B][COLOR="Red"]ENEZ'de 2 Katlı Yazlık Satılıktır..İlgilenenlere Acil Duyrulur..Çok Ucuza Gidicek (Alıcaklı Olan Hemen Msj Atsın Çunkü Yazlık Satılınca MOTOSİKLET Alcam :))[/COLOR][/B]

Allah belalarını versin diyorum. hangi hükümet gelirse gelsin herkesin ne olduğunu gördük ve görüyoruz

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    Alıntı crayzboyone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En ıyısı Motora LPG takmak
    lpg yede zam geliyo kanka geçen yaz 1.50 idi simdi 1.80 e kadar çıktı
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

bu hükümete oy verenler bir daha düşünüyormu acaba yoksa biyere varamayız

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    bu ne abi yaa benzine 2 haftada bir zam geliyo yaza kadar 5 yetale olur heralde
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

North_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cf Moto CLX-700 sport
    bunların olacağı en başından belliydi olay siyasete dönüo ama başımızdakilere oy werip o noktaya getirenler utansın !!!

diicek fazla bişe yok!!!

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    dünyada benzin pahalandı diyorlar. %300den fazla vergi veriyoruz benzine standart fiyatrı üzerinden.ilk geliş fiyatı arttığı için dolayısıyle vergi de artıyor yani vergi geliri artıyor.halbuki iyi niyetli bir hükümet vergi oranını indirerek benzinin eski fiyatı üzerinden kazandığı vergiyi yine alır ve benzin fiyatları bize bu kadar pahalı yansımaz.
    2.zamanlı motor yağı yaklaşık 4ytl ye satılıyor 3 senedir.madem dünyada petrole zam geldi başka petrol türevi ürünler neden benzin kadar aşırı pahalanmıyor?
    ya da benzin atıyorum oranı %20 zamlanıyorsa mazot neden bunun 2 katı zamlanıp 3 ytl sınırına geliyor? tüm bunlar dünyada ham petrole zam gelirken yurdumuzda fırsattan istifade vergilere ince ayar çekildiğinin göstergesi.

North_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cf Moto CLX-700 sport
    Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dünyada benzin pahalandı diyorlar. %300den fazla vergi veriyoruz benzine standart fiyatrı üzerinden.ilk geliş fiyatı arttığı için dolayısıyle vergi de artıyor yani vergi geliri artıyor.halbuki iyi niyetli bir hükümet vergi oranını indirerek benzinin eski fiyatı üzerinden kazandığı vergiyi yine alır ve benzin fiyatları bize bu kadar pahalı yansımaz.
    2.zamanlı motor yağı yaklaşık 4ytl ye satılıyor 3 senedir.madem dünyada petrole zam geldi başka petrol türevi ürünler neden benzin kadar aşırı pahalanmıyor?
    ya da benzin atıyorum oranı %20 zamlanıyorsa mazot neden bunun 2 katı zamlanıp 3 ytl sınırına geliyor? tüm bunlar dünyada ham petrole zam gelirken yurdumuzda fırsattan istifade vergilere ince ayar çekildiğinin göstergesi.

keşke bu dediklerimiz yazmak kadar kolay olsaydı :D
    bide olaya dier taraftan bakalım eğer benzin ucuz olursa dewletimizin içindeki akbabalar nasıl benzin kaçırıp ceplerini dolduracaklar!!

wergiler düzgün olsa nasıl yolsuzluk yapacaklar !!!

adamlar oturtmuşlar düzeni sen motor kullanıosun araba kullanıosun kimin umrunda!

Sedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws50
    ne motoru ya ben diyorum size alın benim gibi full otomatik el arabası bakın neler oluyo :D ne benzin ne bakım hiç

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    canavar_hk
    Arkadaşım çok ama çok haklısın burdada benzin 3,5 YTL oldu hemen hemen bune ya...Acaip bir durum...

ferrari_gani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4 ruhlu karakaçan enduro&touring&race GETZZZ
    ben geçen sene şu sıralar arabamı almıştım. ozamanlar 20 ytl lik benzin koyduğumda ibre çeyrek depoyu gösteriyodu. şimdi bırakın çeyrek depoyu ibre oynamıyo bile.

bilmiorum nasıl çözeriz ama bildiğim şey türkiyeyi yaşanılmaz bir yer yapmaya çalışıyorlar

////edit::::

ben olayı çözdüm artık arkadaşlar

size gizli formülümü söylüyorum. en kısa yoldan camiye gidip hocaya bi dua yada muska yazdırıyoruz. onu benzin depomuza atıyoruz. ve benzin hiç bitmiyo.

ben başka çözüm bulamadım warsa bulan söylesin. benim gördüğüm işimiz allaha kalmış.

bu arada eğer benimle beraber gelecek warsa =) beraber gidelim toplu duadan indirim yaptırırız belki =)
    dünyada her erkeğe 4 kadın düşüyor. benim hakkımı her kim yiyosa haram zıkkım olsun elinde patlasın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)