Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kymco Activ 125 alıyorum ne dersiniz ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Merhabalar,

Motosikletimi satalı 1 yıldan fazla zaman oldu ve yeni bir motor almak istiyorum. Bütçem çok kısıtlı olduğundan (2500 YTL) ve ilerde daha büyük düz vites bir motosiklete geçişin daha kolay olacağını düşündüğümden ve de Cup modellerin sürekli övülmesinden etkilenerek Cup motor almaya karar verdim. Birkaç ikinci el Honda Innova ve Yamaha Crypton araştırmasından sonra, ikinci el plaka değişimi ile işin boyutu büyüdüğünden sıfır motorda karar kıldım. Bu noktada kalitesinden emin olduğum Kymco Activ 125'e yöneldim. Fakat bu motor hakkında internette nedense pek kullanıcı yorumu bulamadım. Sanırım büyük çoğunluk Activ 110 kullanıyor.

Motorun pratikte kullanımı hakkında bilgi ve tavsiyelerinizi alabilir miyim ? Sizce tercih doğru mudur ? Daha önceki motorum Çin malıydı bu yüzden Çin'lilere tekrar bulaşmak istemiyorum açıkçası.

Selamlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    ybr 125 lede başlayabilirsin 1 haftada alişirsin merak etme iyi tercih yapmişsin ama vitesli almani öneririm

Motosikleti
    Kymco Agility
    Kymco seni fazlasıyla memnun bırakacaktır, bunu garanti edebilirim.
    Gözün kapalı alabilirsin!
    Burak Murat

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4
    Ben yinede km si az olan 2.el bi innova tavsiye ederim. İlanlarda var biraz pazarlık ile alım satım işleri dahil sana yine 2500ytl bulur.Vitesli motora geçmek istediğinde innova yı daha çabuk elden çıkartırsın.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Aslında 2250 YTL'ye satılan bir Innova var ama 2005 model olduğu için almak istemiyorum. Çünkü alacağım motoru en az 3 sene kullanacağım. 3 sene sonra satmak istersem 6 yıllık bir motoru satmam daha zor olur gibi geliyor. Ayrıca sahibi motorun olduğu yerde bir kez düştüğünü söyledi, buna da biraz huylandım.

Bir de aklıma geldi 125 cc ile 110 arasında 400 YTL gibi bir fark var (+ 125'lik daha güzel) bu farka değer mi sizce ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)