Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Motosiklet Tarzı Nasıl Seçilir ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    erdincpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    nedir bu ss hayranlıgı anlamadım ki arkadaşlar
    ya sırf havamıdır motor, bu nasıl mantıkdır.
    anlamadım gittiii

herkesin bir tarzı olmalı bence

harley efsanesini unutmayalım
    DRİFT RELİGİON
    4 teker benenimi, 2 teker ruhumu taşır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Y-A-M-A-H-A (B)İG (W)HELEE (S)COOTER
    Al bir tane YAMAHA XTZ 750 TENERE yada KTM 990 ADVENTURE hız desen var , yol tutuşu desen var , dağ bayır desen istersen çöl bitir banamısın demez :D:D Sen ENDURO seç ;)
    KARABÜĞÜN YOLLARI TAŞAN BWS NİN MOTORU KAYADAN :queen::queen::bounce:

Marv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f
    benim bildiğim kişi bunu kendisi seçer,seçerkende zevklerinden ve duyduğu ilgiden yolar çıkar.sende böyle yaparsan bir problem çıkmaz.
    Drift Religion

fazerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxxx
    bnde senın gbi aynı celıskıyı yasıyorum sneın dedın gıbı suan bızde fazer var tanıdktada fazer var two brother egzoz var dıyorum bu motor manyak gezıye gıdıyoruz ss aklıma takılıyo..bnce motoru tekmı bınecen baskasylanmı rahat edım hemde gazı actımmı gıtsın surusu rahat dıyorsan naked ama hava atacam flan dıyorsan ss ama surus pozısyonu cok rahatsız ınletıyo soyleyım mali k bakma senın laflarını alı koydum

biker_boyz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XR 600 R
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne diosunnnnnn, otobanda cayenne turbo tokatlamışlığımız var . yaaaaaaa , kalkışta da makasta da duruşta da SS
    Belki kalkışta falan arayı açmışınızdır

Peki O kasa agır kalır belki Ferrari Enzo yada bir Mustang gelseydi o zaman görürdün
    üssü var,üstü yok

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    baba al bir honda hornet 2008 hepsinin tadını burdan çıkar. ne deyim sana...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    ee motor dediğinin biraz görselliğide olmalı canım.En mantıklısı gene NAKet motorlar gibi.SS gibi oturuş pozisyonu yok SSında arkasından kovalarsın
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

arkadaşlar yorumlarınız için tşkler sitede bir kaçımızdada bu durum varmış
    ne güzzel
    hornet 2008 nasıl acaba motoron dergisinde hornet in karşılaştırmalarında mükemmel sonuç gösteriorrr

Motosikleti
    Kymco Agility
    her konuda olduğu gibi motosiklet seçiminde de önce GÖSTERiŞ diyoruz.
    en çok tercih edilen makineler SS'ler! Kimse itiraf edemesede aslında işin özünde SS'lerin gösterişi var! Hatunların hayranlık dolu bakışları bel ağrısından yada kilometrede 30-40 kuruş yakıttan çok daha önemli! Yada mahalledeki arkadaşların gelip "uuv! olm naptın?! kaç yapio bu makine" demesi elinizin altındaki 125> hp güce kontrol edebilme iradesinden çok daha keyifli..

---

Gün geçtikçe benim için en uygun makinelerin cross'a daha yakın endurolar olduğunu görüyorum. Yani DL650 değilde XT660R gibi makineler. Yada KTM 640 gibi makineler... Çünkü kafam bozulduğunda basıp gitmek ve beni sınırlayan tek şeyin ülke sınırları dahilinde pasaport olması önemli benim için! Asfaltın bittiği yerde "Yeni başlıyoruz!" diyebilmek önemli.. Uzun yolda göğüs uçlarımı depoya yapıştırmadan, son derece rahat pozisyonda oturarak seyahat edebilmek önemli! O yüzden benim tercihim OFF-ROAD!.. Hem asfaltın hem toprağın hemde Tanrı'nın bize bahşettiği tüm karasal ortamların KRALLARI!!
    ::139:: [I][B][COLOR="DarkRed"]Burak Murat[/COLOR][/B][/I]

Alıntı B.m.O adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her konuda olduğu gibi motosiklet seçiminde de önce GÖSTERiŞ diyoruz.
    en çok tercih edilen makineler SS'ler! Kimse itiraf edemesede aslında işin özünde SS'lerin gösterişi var! Hatunların hayranlık dolu bakışları bel ağrısından yada kilometrede 30-40 kuruş yakıttan çok daha önemli! Yada mahalledeki arkadaşların gelip "uuv! olm naptın?! kaç yapio bu makine" demesi elinizin altındaki 125> hp güce kontrol edebilme iradesinden çok daha keyifli..

---

Gün geçtikçe benim için en uygun makinelerin cross'a daha yakın endurolar olduğunu görüyorum. Yani DL650 değilde XT660R gibi makineler. Yada KTM 640 gibi makineler... Çünkü kafam bozulduğunda basıp gitmek ve beni sınırlayan tek şeyin ülke sınırları dahilinde pasaport olması önemli benim için! Asfaltın bittiği yerde "Yeni başlıyoruz!" diyebilmek önemli.. Uzun yolda göğüs uçlarımı depoya yapıştırmadan, son derece rahat pozisyonda oturarak seyahat edebilmek önemli! O yüzden benim tercihim OFF-ROAD!.. Hem asfaltın hem toprağın hemde Tanrı'nın bize bahşettiği tüm karasal ortamların KRALLARI!!
    çok güzel bir yorum ellerine sağlık

bundan sonra haylim ss olmayabilir ama hemen dönebilirim BMW R1200 GS ADVENTURE çok güzel bence tam bu anlattığın motorsiklettt

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    SS ve cruiser olmasında ne olursa olsun. Tabi enduro öncelikli. Mesela R6N den hoşlanıyorum aynı zamanda da. Ama diğer ikisi..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

yaws r6n yi de ilk defa duyuyorum r6s tmm da

mesut51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok!!
    ikinici eli olan bi motosiklet al tarzı sevmezsen değiştirmen kolay olsun ....

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    Alıntı biker_boyz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte orda dur derim bence 4 tekerlekli araca hiç bir motorsiklet kafa tutamaz.En basit örneği motorsiklete istediğin kadar yüklenemiyosun mesela kalkışta fazla yüklenirsen ön teker havalanır,yada virajda gazı fazla açarsan makina altından kaçar gider.O yüzen güçlü ama harbi güçlü bir arabanın peşine SS gidemez.
    dalga mı geçiyon yoksa espiri mi yapıyon.
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

Motosikleti
    Kymco Agility
    İşte orda dur derim bence 4 tekerlekli araca hiç bir motorsiklet kafa tutamaz.En basit örneği motorsiklete istediğin kadar yüklenemiyosun mesela kalkışta fazla yüklenirsen ön teker havalanır,yada virajda gazı fazla açarsan makina altından kaçar gider.O yüzen güçlü ama harbi güçlü bir arabanın peşine SS gidemez.

Şakacı arkadaşları forumumuzda görmek çok keyifli.
    Sayılarının artmasını diliyoruz..

::139:: [I][B][COLOR="DarkRed"]Burak Murat[/COLOR][/B][/I]

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam sana xt 660r yeine 125r vermiş olmasınlar

yani smdye kadar 250lik bi motora daha binmemiş olsanız anlarım ama szde 660cc bisey var ve sınıfının en ii motorlarından birisi

sunu unutmayalım bi motor arabadan daha hızlı kalkar, daha hızlı viraj alabilir, ve daha hızlı durabilir. yeterki siz kullanmasını bilin
    true love..

Drift Religion

Forumdan Uzaklaştırıldı
    SS'çi gençlik nasıl da horttt diye çıktı ortaya ahanda görün. SS bu canım ya . 2.4 saniyede 100 kilometre hıza çıkan bir motoya piyasadaki hangi 4 teker kafa tutacak ? ( bugatti derler şimdide )

maGma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SS'çi gençlik nasıl da horttt diye çıktı ortaya ahanda görün. SS bu canım ya . 2.4 saniyede 100 kilometre hıza çıkan bir motoya piyasadaki hangi 4 teker kafa tutacak ? ( bugatti derler şimdide )
    1 buçuk milyon € verip 9 ay bekledikten sonra evet 2.5 saniyede 100 km Bugatti Veyron ile mümkün ama o kadar süre beklerseniz Veyron yerine ıngaa diyen bişeye de sahip olabillirsiniz.

Bugatti Veyron

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    scooter al......

biker_boyz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XR 600 R
    Alıntı mhrrmkpnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam sana xt 660r yeine 125r vermiş olmasınlar

yani smdye kadar 250lik bi motora daha binmemiş olsanız anlarım ama szde 660cc bisey var ve sınıfının en ii motorlarından birisi

sunu unutmayalım bi motor arabadan daha hızlı kalkar, daha hızlı viraj alabilir, ve daha hızlı durabilir. yeterki siz kullanmasını bilin

Benım kullandığım makina xt 660 degıl xr 600 r dır.

Sen demekki güçlü araba görmemişin devam et sen SS ci gençlik

Heryerde avantaj sağlayacak makina farklıdır , ama şunun bilinmesi gerekirki dünyadaki en hızlı araçlar motosikletler değil arabalardır , çünkü motosikletlerin hafif ve güçlü olmasının bir avantajı yoktur , o sınırlarda önemli olan kuvvetin yere aktrılmasıdır , motosikletler ise kuvveti 1 kariştan az bir alanda kuvveti yere aktardıklarndan otomobiller kadar hızlı değillerdir .
    Eşit degerde güç oldumu o zaman kımın daha hızlı oldugu ortaya cıkar
    Alttakı vıdeo ya dıkatlı bakın bugattı r1 ın yanından nası gecıyor kımse yanlıs anlamasın ben motorsıkletlerı kotulemıyorum ama gerçekde ortada kısa ve dar alanlarda sadece supermotodur en hızlısı ..

http://www.youtube.com/results?searc...&search=Search
    üssü var,üstü yok

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)