Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Muğladan İstanbula motor nasıl gelir..

Motovento
    REKLAM ALANI
    excavator_zx6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki zx-6r
    geçenlerde 403 otobüsün altına zx-10 bağladık çokta sağlam oldu.üstünede bi örtü örttük bursaya kadar gitti..ve yolda da bi problem olduğunu sanmıyorum.çok sıkı bağladık..bunuda bi düşün istersen..
    zx-6r namı diğer 636...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    headquarters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...................
    Cevap yazma zahmetinde bulunan arkadaşların hepsine teşekkür ediyorum bilgiler için sağolun sanırım en mantıklı iki seçenek

sökeden tren (hergün oldugunu varsayıyorum)
    bide 403 ün bagajı zx-10r sığdıgına göre sorun yok...

Bodrum da yada yakınlarında bizden kimse varmı önemli bi konuda danışıcam..
    Hasan..

Motosikleti
    Honda Shadow VT750 C
    Öncelikle hayırlı olsun, kazasız belasız günler. Yukarıdaki alternatifleri deneyebilirsin ama bir alternatif de ben sunayım. Denizcilik işletmeleri geçen sene İst. - Bodrum - İstanbul feribot seferi başlatmıştı. 30 saat falan sürüyor ama hem motorun sağlam olur hem de istersen senin için 15 saat tren yolculuğundan daha keyifli olabilir. Yalnız kışın kaldırmış olablirler ama bu ara gene başlar heralde. Olmadı Söke'den tren'e vereceğine İzmir'den gene feribotla gelebilirsin. Bunun dışında 2 sene önce ben BMW F 650 motorumu ambarla istanbula yollamıştım. Yalnız motor yüklenirken başında durdum ve İzmir'de başka kamyona nakliyesi olmasın direk İstanbul'a giden bi kamyon olsun diye 2 gün geç yolladım. Bir de motor kamyona bindikten sonra 10metre ip, 2 koli bandı ve yaklaşık 30metrekare pat pat naylonla işimi sağlama aldım ve adamların da kafasını (aman abi dikkat edin diye) bayağı bi şişirdim ve hiçbirşey olmadan geldi. Ben de milas'tayım, hiçbirşey bulamazsan benim navaranın arkasına atar götürürüz ama mazot sana pahalıya patlar (tahmini 500)

headquarters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...................
    Alıntı wozzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayırlı olsun, kazasız belasız günler. Yukarıdaki alternatifleri deneyebilirsin ama bir alternatif de ben sunayım. Denizcilik işletmeleri geçen sene İst. - Bodrum - İstanbul feribot seferi başlatmıştı. 30 saat falan sürüyor ama hem motorun sağlam olur hem de istersen senin için 15 saat tren yolculuğundan daha keyifli olabilir. Yalnız kışın kaldırmış olablirler ama bu ara gene başlar heralde. Olmadı Söke'den tren'e vereceğine İzmir'den gene feribotla gelebilirsin. Bunun dışında 2 sene önce ben BMW F 650 motorumu ambarla istanbula yollamıştım. Yalnız motor yüklenirken başında durdum ve İzmir'de başka kamyona nakliyesi olmasın direk İstanbul'a giden bi kamyon olsun diye 2 gün geç yolladım. Bir de motor kamyona bindikten sonra 10metre ip, 2 koli bandı ve yaklaşık 30metrekare pat pat naylonla işimi sağlama aldım ve adamların da kafasını (aman abi dikkat edin diye) bayağı bi şişirdim ve hiçbirşey olmadan geldi. Ben de milas'tayım, hiçbirşey bulamazsan benim navaranın arkasına atar götürürüz ama mazot sana pahalıya patlar (tahmini 500)

Usta teklıfın ve bılgıler ıcın sagol motor için daha düşünmekteyiz satıcıyla konustuk pek iç açıcı konusmadı... Hayırlı olsun dıleklerın ıcın sagol az kaldı ınsallah
    Hasan..

bodrumdan haftanın belirli günleri istanbula feribotlar kalkıyor motorunu aşağı koyuyorsun sen güverteye çıkıyosun 24 saatte istanbula varıyosun gemide uyuyosun yiyiyosun içiyosun misler gibi istanbula geliyosun temiz temiz

bu siteden detayları okuyabilirsin http://www.geziciyak.net/gemi.html

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)