Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

kadıköyde kask bakabileceğim yer varmı??

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    suzuki an125
    arkadaşlar kadıköyde kask bakabileceğim yer varmı yardım lütfen...sabah kadıköye gidecem işim gereği gün içinde çok gezemiyorum gitmişken kask bakmak istiyorum.şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    kızıltoprakta istemedigin kadar kask bulabilirsin .. kime sordan gösterirler
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

erdincpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    fenerbahçe stadının karşısı hemen bagdat caddesinin bitişi
    DRİFT RELİGİON
    4 teker benenimi, 2 teker ruhumu taşır

Motosikleti
    Suzuki GS 500
    Alıntı HAZER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kadıköyde kask bakabileceğim yer varmı yardım lütfen...sabah kadıköye gidecem işim gereği gün içinde çok gezemiyorum gitmişken kask bakmak istiyorum.şimdiden teşekkürler
    Kadıköy, Evlendirme dairesinin hemen karşısında %100alman malı, sahibide alman oğlu alman Mağazanın ismi Hein Gericke, ordan aldım tüm ekipmanlarımı 3,5 senedir kullanıyorum sapasağlam, ama kask alırken SHARK kask alma, hızı seviyorsan veya hız yapan arkadaşının arkasındayken kaskın vizörü 280 den sonra uçuyor

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    280 den sonra uçan vizör istemiyoruz kınıyorum SHARK ı

Motosikleti
    suzuki an125
    Alıntı butterfly_80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadıköy, Evlendirme dairesinin hemen karşısında %100alman malı, sahibide alman oğlu alman Mağazanın ismi Hein Gericke, ordan aldım tüm ekipmanlarımı 3,5 senedir kullanıyorum sapasağlam, ama kask alırken SHARK kask alma, hızı seviyorsan veya hız yapan arkadaşının arkasındayken kaskın vizörü 280 den sonra uçuyor
    zaten hız yapmama annem kızıyo :D...saolun arkadaşlar

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    istersen marushin mikuma kask var valla alınalı 1 ay olmamıştır .. mavi "S" beden düşünürsen uygun fiyata verebilirim
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    Suzuki GS 500
    En iyi kask Schuberth, varmı acaba Türkiyede bayisi?
    http://www.schuberth.com/

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    var mototaş satıoyordu sanırım..
    ama hein gericke de de var..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hein Gericke'de var bayadır bakmadın herhlde, feyizoglundada bulabilirsin
    true love..

Drift Religion

Motosikleti
    Piaggio, (Beverly 300i.e alma aşamasında)
    Bu arada gecen gun bir hayranın senden bahsediyordu buralarda yoldamı gormus ne olmuş bişiler-bişiler anlatıyordu heyecanla! Simdi gorunce rumuzunu animsadim birden. Gereksiz bir topicti kilitlendi (E bencede iyi oldu) En iyi kask ARAI ;)

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Malesef bilmiyorum. Benim bu soruya cevap vermem için önce Kadıköy'ün yolunu bilmem lazım.

Sema alemsin yeminle. Vizör 280'e kadar dayandıysa daha ne işte.

Şaka bir yana belki kenarından biryerinden falan açılmıştırda ondan çıkmıştır. Yoksa hiçbir kaskın vizörü kolay kolay fırlamaz.

Bırak Schuberth'i falan'ı filanı sen Marushin modellerine baktınmı hiç. Bakmadıysan ilk görüşmemizde iki modelini görmüş olursun. Fayda / maliyet dengesine göre gerçekten güzel ve kullanışlı kasklar.
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Motosikleti
    Suzuki GS 500
    Alıntı Syriana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malesef bilmiyorum. Benim bu soruya cevap vermem için önce Kadıköy'ün yolunu bilmem lazım.

Sema alemsin yeminle. Vizör 280'e kadar dayandıysa daha ne işte.

Şaka bir yana belki kenarından biryerinden falan açılmıştırda ondan çıkmıştır. Yoksa hiçbir kaskın vizörü kolay kolay fırlamaz.

Bırak Schuberth'i falan'ı filanı sen Marushin modellerine baktınmı hiç. Bakmadıysan ilk görüşmemizde iki modelini görmüş olursun. Fayda / maliyet dengesine göre gerçekten güzel ve kullanışlı kasklar.
    Valla ben bu aralar aptal gibiyim zaten, kaskın vizörü tık tık tık basamak basamak açıldı bende kafamı kaldırdım ne oluyoruz diye ahanda yok vizör uçmuş sonra yüzümün halini görmeliydiniz sakızı balon yapar gibi ve yüz gerdirmeme gerek kalmadı hala boğazım ağırıyor hala felç vaziyeteyim, evet evet sanırım ben yaşlandım.

Bülent bu kask nerde? allahını seversen açık adres ver gidip bir bakıyım, hem kaskıma renkli vizör taktırıyım bu sefer, ama sağlam olmalı 310 u görmek niyetindeyim

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Valla ben bu aralar aptal gibiyim zaten, kaskın vizörü tık tık tık basamak basamak açıldı bende kafamı kaldırdım ne oluyoruz diye ahanda yok vizör uçmuş sonra yüzümün halini görmeliydiniz sakızı balon yapar gibi ve yüz gerdirmeme gerek kalmadı hala boğazım ağırıyor hala felç vaziyeteyim, evet evet sanırım ben yaşlandım.

Bülent bu kask nerde? allahını seversen açık adres ver gidip bir bakıyım, hem kaskıma renkli vizör taktırıyım bu sefer, ama sağlam olmalı 310 u görmek niyetindeyim
    Çok geçmiş olsun o vizörü uçan kişi senmiydin. Hangi motorla ne ara 280'e çıktın kız. Hızlı koşup çabuk yorulma bak. Dikkat et kendine üzme Arzu'yu seni sever biliyosun.

Kask ile ilgili bilgileri sana özelden yolluyorum.
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Motosikleti
    Suzuki GS 500
    Alıntı Syriana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun o vizörü uçan kişi senmiydin. Hangi motorla ne ara 280'e çıktın kız. Hızlı koşup çabuk yorulma bak. Dikkat et kendine üzme Arzu'yu seni sever biliyosun.

Kask ile ilgili bilgileri sana özelden yolluyorum.
    Ben kullandım r1 şaka gibi

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Kızıltoprak'ta hemen hemen her marka kask bulabilirsin.. Marushın'i Korlas satıyor Kızıltoprak'ta bakmanı tavsiye ederim ben kaskımı fuardan aldım çünkü size yoktu bana göre ayıptır söylemesi çocuk kaskının en xxxs lunu kullanıyorum Neyse önce tereddüt ettim çocuk kaskı olduğu için ama korktuğum gibi değil gayet memnunum Bir de bilen bilir Korlastan hiçbirşey alma taraftarı biri değilimdir ama Kızıltoprak Korlastaki arkadaşların Göztepedekilerle alakası olmadığından ve onlar da yakında değişik bir konsepte gireceklerinden ötürü oradan alışveriş yapabiliyorum Ayrıntıya girmeyelim ortalığı karıştırmayalım

Geçmiş olsun Sema Dikkat et kendine sen lazımsın bize daha Minik Rossi'yi istemeye gelicez daha sana

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Aprilia Atlantic 500 Sprint Scooter'ların Atası
    280 den sonra uçan vizörü ne yapayım ben istemem 685 km hıza bile dayanmalıVermem ona o parayı.

Motosikleti
    Suzuki GS 500
    Alıntı yeschim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kızıltoprak'ta hemen hemen her marka kask bulabilirsin.. Marushın'i Korlas satıyor Kızıltoprak'ta bakmanı tavsiye ederim ben kaskımı fuardan aldım çünkü size yoktu bana göre ayıptır söylemesi çocuk kaskının en xxxs lunu kullanıyorum Neyse önce tereddüt ettim çocuk kaskı olduğu için ama korktuğum gibi değil gayet memnunum Bir de bilen bilir Korlastan hiçbirşey alma taraftarı biri değilimdir ama Kızıltoprak Korlastaki arkadaşların Göztepedekilerle alakası olmadığından ve onlar da yakında değişik bir konspte gireceklerinden ötürü oradan alışveriş yapabiliyorum Ayrıntıya girmeyelim ortalığı karıştırmayalım

Geçmiş olsun Sema Dikkat et kendine sen lazımsın bize daha Minik Rossi'yi istemeye gelicez daha sana
    Canım rossi anası gibi deli değildir ama bir delilik daha yapma niyetindeyim bu haftasonu, yeni bir ekiple tanıştım hepsi maşallah 1000 cc den aşağısı yok ve bu haftasonu hem gezelim diyoruz hemde piste gidelim diyoruz, orda kask muhabeti ve gazlama olayı geniş kapsamlı hocalarımdan alacağım kesin.

Alıntı SAKİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    280 den sonra uçan vizörü ne yapayım ben istemem 685 km hıza bile dayanmalıVermem ona o parayı.
    Aynen öyle, bende onu düşünüyorum şimdi, bunlar bunu bize kakalıyorlar, testten falan geçmiyor mu bunlar? seri imalat mı yahu? umarım öyle değildir.

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    oooo cıstak cıstak süper yaaa hadi bakalım keyfini çıkart benim yerime de o zaman

Motosikleti
    Suzuki GS 500
    Alıntı yeschim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oooo cıstak cıstak süper yaaa hadi bakalım keyfini çıkart benim yerime de o zaman

Sende gel ben o kadar geniş insan değilim herkezin yerine eğlenemem sen gel tadını çıkar, hem tanışmış oluruz, fenamı gız

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)