Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Sonunda motorumu aldım:CBR125 Kırmızı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER
    zeronero, mavisini sirkecide gördüm ve hiç beğenmedim. Siyah düşünüyodum ama aslını hiç göremedim. Sanırım pek tutulan bir renk değil diye fazla getirmiyorlar. Repsol güzel ama belediye dağıtmış gibi herkeste var. Sonuçta ben kırmızıyı beğendim.
    Life is for my own to live my own way - Metallica
    (Yaşam benim için, istediğim gibi yaşamam için)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shadowofspirit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250R SİYAH..
    Hayırlı olsun dostum darısı bizlere

LaCiVerTSaRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    gaffar, Kardeşim hayırlı uğurlu olsun...kazasız belasız binersin insallah
    Akıllı efendi uslu sür motorunu ADAM desinler..
    Kaskını Tak Takmayanları Uyar..!!!
    http://www.setcom.com.tr

gestapo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum çok güsel!!bnde düşünüoorm almayı!!!hayırlı olsun motorun... resmini koyarsan sewinirim kırmısı görmedim pek !!!!!

Motosikleti
    MONDIAL 50 TT
    Hayırlı olsun.
    Asfalta yapışmadan motorcu olunur mu ki?

pirat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM joyride 200
    Gaffar kardeşim yeni motorun hayırlı olsun,iyi günlerde kullan

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    hayırlı olsun hocam.. kazasız belasız güle güle kullan..

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı uğurlu olsun dostum kazasız belasız sürüşler

catdog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DADYW DD250E-9
    Hayırlı olsun. Kazasız, belasız, iyi günlerde kullanman dileğiyle.

zeronero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 250l
    gaffar ben mavi almak için arabamla 400 km yol yapıp sakaryadan istanbula 4 tane bayi dolaştım. kapora verip 1 ay sonra alabildim. sen beğenmedin yani. hayret...tabiki zevk bu. sonuçta ikiside cbr, adı yeter. nasıl gidiyor, tecrübelerini anlatsana, ben cok memnunum, motor etraftan cok ilgi görüyor. her durduğum yerde insanlar yanaşıp soru yağmuruna tutuyor. sadece bizim mahallede 3 kişi satarsam almak için bekliyor. geçen gün adapazarına gittim 2 tane talipde orada çıktı. benim motorda en ufak problem yok,1200 km oldu. seninki nasıl.

Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER
    Zeronero, dostum dediğin gibi zevkler farklı. Onemli olan senin beğenmen o yuzden motorunla mutlu ol. Hepsi CBR 125 sonuçta. benim değerlendirmem de 4 farklı CBR125 arasındaydı zaten. Hepsi çok güzel abi. Bir gün belki buluşuruz bir yerde

Ben CBR125 imi biraz sonra teslim almaya gideceğim. Bana rodaj için tavsiyelerde bulunursan çok sevinirim. Sen bayağı tecrübeli olmuşsun.

Motosikleti
    Yamaha Fazer
    haftasonu riva gezisine gelirsin artık
    ALPAY

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    hayırlı,ugurlu olsun.
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

10_uR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun kardeşim...mont kask ve diğer korumaları ihmal etme...dediğin gibi kazasız belasız ağız tadıyla kullan motorunu

sınavda görüşürüz
    abi napıoruz ya tam koruma fln hani r1 e bise olurda cbr 125 için bişey diyemicem bişim burda adam afedersin ama kıçıyla gülüolar tam koruma binenlere
    DURUŞUNA KIZLAR, GİDİŞİNE YOLLAR HAYRAN !!!!!!!!!!!!!

\"AYAR İYİMİ\"

just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Hayırlı uğurlu olsun bol bol gezilere katılman kafan estiğinde dertsiz tasasız üzerine atlayıp gitmen rüzgarın estiği yöne gitmen dileği ile.

Yolun açık olsun farında
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

Motosikleti
    yok yaw daha ehliyet bile yok:)
    Alıntı 10_uR adlı üyeden alıntı
    hayırlı olsun kardeşim...mont kask ve diğer korumaları ihmal etme...dediğin gibi kazasız belasız ağız tadıyla kullan motorunu

sınavda görüşürüz
    abi napıoruz ya tam koruma fln hani r1 e bise olurda cbr 125 için bişey diyemicem bişim burda adam afedersin ama kıçıyla gülüolar tam koruma binenlere
    o gülenler niyazi olunca da sn kıçınla gülersin millete bişe olmaz
    kaza da hızlı yawaş farketmez bilirsin yani sen en iyisi korumasız çıkmamaya çalış bnce

Buyukbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    10_ur şöyle diyelim, r1 de 100 kmh ile gittiğinde düşmenle, cbr 125 de 100 kmh ile gittiğinde düşmen arasında fark yok denecek kadar azdır. Bu bir güvenlik meselesidir, motor kullanırken kask takmak ve koruma kullanmak medeniyettir. Kıçıyla gülecek olan kendi kıçına gülsün. Kusura bakma lafım sana değil, gülenlere.
    Hayırlı olsun kardeş, sen yine de güvenliği boşlama. kazasız belasız sürüşler dilerim.

Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER
    Sınavda CBR125'li bir arkadaş vardı. (motor delisindenmiş) Bir önceki akşam kaza yapmış. O seferlik dizliklerini takmamış. Diğer korumalar tamam. Kazada dizlikleri takmadığı zamanı bulmuş. Dizleri haliyle epey bir incinmişti arkadaşın. Fakat özelikle sırtlık çok iyi görevini yapmış dediğine göre. Çünkü arkadaş yerde yuvarlanmış biraz. Bence sakat kalmaktansa birilerini güldürmek!!! daha iyidir. Varsın onlar bir yerleriyle gülsün. Benim amacım motora daha uzun süre binmek sonuçta...

Bu arada motorumu teslim aldım. kadıköyden eve geldim motorla. E5den. Hatunda arabayla arkamdan takip etti beni. Biraz heyecean şeyettim tabi. Motorum şu anda 15 kmde. En yakın zamanda gezilere iştirak etmek istiyoruuuuum. Fakat pazar günküne hatun göndermiyo. Biraz motora alış öyle dedi. Ben gelirim yine de evde o ne olur onu bilmem. İlk günden hatunu üzmeyelim...

Herkese kazasız sürüşler dilerim.

Motosikleti
    Yamaha Fazer
    gaffar, sen gel kardeşim bak bir daha gezi falan bulamayabilirsin ona göre zaten yakın yere gidecez, kışın kullanmayı düşünüyorsan o başka
    ALPAY

deamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zat
    Alıntı:

sınavda görüşürüz

kask ve diğer korumaları takmayanlar var, sürüş esnasında sigara içen, cep telefonuyla konuşanlar da var ...kendi hayatlarını düşünmedikleri gibi etraflarındakileri de düşünmüyorlar....

yurtdışında bisiklet süren ve paten kayanlarda bile koruma varken bizde neden komik duruma düşme zihniyeti hakimki ??
    Yeryüzünün sonuna gittim Suların sonuna gittim Gökyüzünün sonuna gittim Dağların sonuna gittim Arkadaşım olmayan birşey bulamadım Navajo Atasözü

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler