Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Sinsi tehlike (beyaz şahin)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    azıcık kaldı:)
    (alıntı)
    TANIM : 92-97 model arası- beyaz renk- CMS 40 jantlı - geniş taban ince yanak lastikli- apış arasında bira şişesi ile kaynaşmış sürücüsü olan- camları siyah filmli-arka camında " Derbeder " " Özenme Harcanırsın " "Hırçın" vebunun gibi yazılar yazan-- sürekli içinde 5 genç! taşıyan -- öten eksozlu-- olmazsa olmazları Sallama (döner bıçağına benzer bişey) Çakal kasa BMW ler zaten bu arkadaşların akarabaları... KAMİKAZE bunlar..

GÖRÜLDÜĞÜ YERLER: Kız meslek liseleri- Kız öğrenci Yurdu önleri-- Üniversite önleri... vb..

Arkadaşlar yukarıda belirttiğim özellikteki arkadaşlardan sağınızda- solunuzda- arkanızda- önünüzde- gördüğünüz zaman sakın yavaşlamayın! HEMEN DURUN.. onlar bayağı bi uzaklaşsın ondan sonra yolunuza devam edin... bu dediğimi kesinlikle yapın gideceğiniz yere daha çabuk gideceğinizi garanti ederim...

Gazi üniversitesinin önünden bahçelievlere gidecem... Sabacı yurdunun önünde karşı yönümde..bi tane KAMİKAZE.. hemen yavaşladım sağa şeride yanaştım... eksoz sesinin ardından bi cayırtı Şahinini kıçı bana doğru geliyor... dondum kaldımmm.. kalbim nasıl atıyor söyleyemem... sıyırdı geçti beni ..OHHH... adamlarla yüzyüze geldim özür dileyecekler sandım... adamlar ne dedi ya!! "KORKMA (ARKADAŞ ) BİLİYOZ DA YAPIYOZ" ..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    North_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cf Moto CLX-700 sport
    aynı olay benım arkadaşımın başına geldi unkapanı(ist) köprüsünden sonra ters bi wiraj war istanbullular bilir !!!

orayı dönerken aynen arkadaşın dedii gibi bi şahin üstünden geçiomus kendini zor kurtarmış bariyerlere wurmuştu motorunu !!!

gerçekten acıorum öle insanlara şahine 5 kişi binip kız kowalayan( iş olmazda olursa nereye bindirecekler hep bunu merak etmişimdir) insanlardan ...

TİKSİNİORUM!!!!

gokhan_307 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Ybr 125 (Mavi)
    Birde babasının aldığı arabayla üniversiteye gelip, yine en az 5 kişiyi doldurup, ybr gibi ufacık bi motorla yarışmaya kalkanlar, sıkıştıranlar, sonrada önüne baksana diye laf atan okumuş! hayvanlar var. Bunlardanda uzak durun arkadaşlar

Motosikleti
    Cf Moto CLX-700 sport
    yazık o tip insanlara gerçekten yazık !!!

özellikle taksiciler de war bu sorun hemen hemen her ışıkta karşılaşıorum sabahları işe giderken we her seferinde geçiorum sonraki ışıkta sinirli bi şekilde bakıo anlıorum sıkıştırıcağını bu seferde ben kalkmıorum deli oluolar :D

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı over_dose adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    (alıntı)
    TANIM : 92-97 model arası- beyaz renk- CMS 40 jantlı - geniş taban ince yanak lastikli- apış arasında bira şişesi ile kaynaşmış sürücüsü olan- camları siyah filmli-arka camında " Derbeder " " Özenme Harcanırsın " "Hırçın" vebunun gibi yazılar yazan-- sürekli içinde 5 genç! taşıyan -- öten eksozlu-- olmazsa olmazları Sallama (döner bıçağına benzer bişey) Çakal kasa BMW ler zaten bu arkadaşların akarabaları... KAMİKAZE bunlar..

GÖRÜLDÜĞÜ YERLER: Kız meslek liseleri- Kız öğrenci Yurdu önleri-- Üniversite önleri... vb..

Arkadaşlar yukarıda belirttiğim özellikteki arkadaşlardan sağınızda- solunuzda- arkanızda- önünüzde- gördüğünüz zaman sakın yavaşlamayın! HEMEN DURUN.. onlar bayağı bi uzaklaşsın ondan sonra yolunuza devam edin... bu dediğimi kesinlikle yapın gideceğiniz yere daha çabuk gideceğinizi garanti ederim...

Gazi üniversitesinin önünden bahçelievlere gidecem... Sabacı yurdunun önünde karşı yönümde..bi tane KAMİKAZE.. hemen yavaşladım sağa şeride yanaştım... eksoz sesinin ardından bi cayırtı Şahinini kıçı bana doğru geliyor... dondum kaldımmm.. kalbim nasıl atıyor söyleyemem... sıyırdı geçti beni ..OHHH... adamlarla yüzyüze geldim özür dileyecekler sandım... adamlar ne dedi ya!! "KORKMA (ARKADAŞ ) BİLİYOZ DA YAPIYOZ" ..
    usta adamım bir plakayı vermedin ver onuda polise herkes kurtulsun

ender99108 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    :D:D:D:D abi koptum ya kamikaze süper isim.cok dogru söylüyosunuz polisin olmazsa olmazlarıdır kamikazeler nerde bi kamikaze görsem anında durdururum hiç affetmem.donuna kadar ararım içindekileri,bişey çıkmazsa memurlarımla beraber agzımız açık kalır,nasıl olmaz sustalı da mı yok gibisinden olursa trafikte sıkıstıran kamikaze ö.m. dan plakayı yollayın bana bakarım icabına .aman çocuklar dikkat edin kendinize sizin canınız herşey den ve herkesten daha önemli kendiniz için..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    süper anlatmışsın ya , o kamikazeler bizim okulun önünde de bekliyor bazen. araba sağda duruyo , kaldırımdan taraftaki kapılar açık arka koltukta biri ayakları dışarda oturuyor. ön koltuktaki eleman elinde cep telefonu kaldırımda bi ileri bi geri yürüyor. tam olarak görünmeyen diğer arkadaşlardan hayvani kahkaha sesleri falan geliyor.bugün yine böyle bir araç okulun önündeki göbekte arabanın arkasını sağa sola atarak geçiyordu.

Motosikleti
    Cf Moto CLX-700 sport
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süper anlatmışsın ya , o kamikazeler bizim okulun önünde de bekliyor bazen. araba sağda duruyo , kaldırımdan taraftaki kapılar açık arka koltukta biri ayakları dışarda oturuyor. ön koltuktaki eleman elinde cep telefonu kaldırımda bi ileri bi geri yürüyor. tam olarak görünmeyen diğer arkadaşlardan hayvani kahkaha sesleri falan geliyor.bugün yine böyle bir araç okulun önündeki göbekte arabanın arkasını sağa sola atarak geçiyordu.
    ya şahinin her tarafını attırsa ne olur :D zaten bişe yapmasına gerek yok onları kullananları arabada ne balans ne de başka bişe kendiliğinden oynıo :D

%100 KRO lar ya sırf onlar için runner aldım ışıkta kalkıp geçince deli oluolar hele E5 de yanyana gidince isyan ediolar :D

caner22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    heryer var bunlardanbizim burda çook var

Eger HErsey HaLa KOntroLündeYse YAVAS GidYoRRsUn

M.D den alıntı bir yazı...bu tip apachilere bulaşmican en iyisi kaybedicek bişeyleri yok

Motosikleti
    yamaha x-max ''06''
    Ülkemiz amele zihniyeti ve davranışlarının her gün rastlayacağımız türden örneklerini burada saymışşsınız,ama sanmayın ki sadece bunlardan sakın-
    manız yeterli maalesef 2 tekerli 140 yaptırılan komik motosiklet taklidi ma
    kinalar ve ruhsatında yazılan tonajın 2.5 katı yük atılmış ve bakımları asla yapılmayan sadece ön camında '' star Yarab'' yazan kamyoncuklar hiç
    bir ışığı ve uyarı işareti yanmayan tarım makinaları ve burada saymakla
    bitmeyecek daha bir sürü TUZAK ve KARA nokta ülkemiz yollarında iken
    bizlerin maksimum görünürlük için azami renkte ve korumalı giysilerimiz
    nbaşta olmak üzere ,psikolojik savaşa girmeden ve kimseciklerle dalaşma
    dan bu işi alnımızın akıyla götürmek zorundayız.

Aksimi herrgün omuzlarda taşınan ve peşinden sevenlerine göz yaşından
    ve acıdan başka bişeye bırakmayan meftalar kalıyor ve başkalarının hata
    larını ne kadar tolere edebildiğimiz sürece hayatta kalma şansımız artıyor
    gerisi boşşşş......
    binbasi nayman x-max ''06
    Yamaha Touching Your Heart.
    Safety First,then RIDE..!

Motosikleti
    azıcık kaldı:)
    North_;1047708]ya şahinin her tarafını attırsa ne olur :D zaten bişe yapmasına gerek yok onları kullananları arabada ne balans ne de başka bişe kendiliğinden oynıo :D

%100 KRO lar ya sırf onlar için runner aldım ışıkta kalkıp geçince deli oluolar hele E5 de yanyana gidince isyan ediolar :D

+100000 ;)

megadeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bir motorum bile yohhh
    bu tarif edilenlere benzer bi araçta ben gördüm içindekiler rezalet ötesi
    beyaz çoraplar gri çizgili siyah pantolonlar ayakabılar yumurta topuk arkasına basılmış şekilde bindiler araçlarına 88 model şahin arabayı çalıştırdılar ses araba sesi değil sanki egzosu patlamış dozer sesi gibi
    çektiler aynalı gözlükleri gözlere bide son ses müslüm patlattılar camlar açık
    pati çektirmeler gazlamalar
    çok güldüm hallerien yav yarıldım

Motosikleti
    HONDA TİTAN CG ES 125 - YAMAHA BWS 100

şahin Yanlasa Ne Olur

Arkadaşım şimdi Reklam Yapmış Olucam Ama Dayımın Arabasıyla Havaalanına Gidiyorduk ( Atatürk H.l. ) 3.23 D 2006 Bmw Kullanıyordum ışıklarda Siyah Bir şahinle Yan Yana Geldik. Bizim Araçta Sadece Babam Ve Ben Varım. Neyse şahin Bizle Kapışmaya Kalkıyor. Derken Bi R Müddet Sonra Yolun Sağ Tarafı Park Eden Araçlar Yüzünden Dolu. Dolayısıyla şahin Düştü Peşime. Ama Abart Eksoz Var Teneke şahinde Aragazı Veriyor Ikide Bir. Derken Kırmızı ışıkta şahin Duramadı Bizim Arabaya çarptı. Sonuç Aynen şöyle: Bizim Sadece Arabanın Tamponlarında çizikten Başka Bişi Yok. Ama şahin Motoru Katladı Resmen. Yani Dediğim Gibi En Kolay Yanlayan Araba şahin Ister Istemez.

alper_satriani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nokia 6300 Gri
    şahin sürücüleri hemen heryerdee rastlanan kişilikler,apache modundakileri kastediyorum, kullanan herifler mübarek DRIFT KING zannediyorlar kendilerini.
    bu herifler zihniyetlerii değiştirmedikleri sürece motosiklet sürücülerinin çekeceği var geçmişte, şimdi ve gelecekte
    BAŞKALARINI SIK SIK AFFEDİN, AMA KENDİNİZİ ASLA

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    İşin komik tarafı,şahin,doğan,serçe,kartal ve bilimum kuş tipi arabalara artık kızlarda binmiyolarr,o kadar aşağılamayın adamlarıı,bu devirde erkek erkeğe dolaşmak zor iş
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    bende gazi de okuyorum bu herıflerı bende gordum bıdaha gorursem hemen kendımı guvenlı bı yere almam gerekecek bende cok korkmustum...

gokhan_307 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Ybr 125 (Mavi)
    Bir de arkadaşlar sadece şahinler böyle diye düşünmeyin.Yeni arabalarda ucuzlayınca her türlü bulmak mümkün.Bugün bana sataşan ... nin altında Honda Civic vardı mesela.Arabalar değişebilir ama zihniyetleri aynı.Hatta zihin diye birşeye sahip değiller bile

evet heryerde olduğu gibi ankarada da bu tipleren oldukça çok var.Ben görünce acıyorum beş para etmez işsiz güçsüz öyle dolaşıyolar bide böyle hareketler yapınca hoşlarına gidiyo ilgi çektiklerini zannedip kendi çaplarında eğleniyolar işte.arkadaşımızın dediği gibi görünce kenerda durup mümkün olduğunca uzaklaşmalırı beklemekte fayda var
    :bestmt:

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Yamaha ybr 125 => Aprilla Pegaso 650 => ?
    Biz bunlara 'Hamşo, Barzo, Enkaz' gibi terimler kullanıyorduk ama bundan sonra kamikaze diyecez. Hiç bir kızın pas vermesini bırak suratına bile tükürmek istemeyeceği tipler. Böle tiplerle bikeresinde gece karşılaşmıktık İST. yolunda Allahtan artçım silahlıydı ben 90 la sabit gidiyordum hiç suratlarına bakmadım. Ama ne olduysa ben değilde onlar yavaşladı ve aynada kayboldu . Eve varınca öğrendim. Bana hareket falan yapıyorlarmış laf atıyorlarmış tabi ben farketmedim. Artçım ev arkadaşımda olur. Sağ elle silahını çıkartıp sol elle de sol yan cebinden çıkarttığı sarjörü göstererek silaha takınca adamlar acayip tırsmış . Güler misin ağlarmısın bu zavallı tiplere.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)