Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sinsi tehlike (beyaz şahin)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O model arabalar fabrika cikisi 2 kro icinde hazir geliyor
    ehihie süper

Alıntı swalbard adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu apaçilere bir pist yaptırmak lazım. Bütün Türkiye trafiği rahatlar . Mümkünse sanayiye olsun şehir içinden geçmesinler .Sırf bu tipli adamlar yüzünden baba e30 325 cabriolet aracını sattı . E30 da cidden çakallara düştü.
    e30 a yazık olmuş süper kasa ama memleketimizdekıymeti bilinmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı B.m.O adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunlardan birtane de Kocamustafapaşada var..
    Dediğiniz gibi 17" jantlar, beyaz, kesik amortisörler, spoiler falan.

Ama makinede 2000 motor var. 186HP güç üretiyor. Nereden biliyorum? Bir ara oralarda oturdum. Sahibini tanırım, son derece efendi; terbiyeli bir abimizdir. Öyle hatunlara laf yapiim, kamikaze olayım durumları ASLA yoktur. Ama subarulara plaka okuttuğunu çok gördüm..!

Konunun geneline bakınca; dediğiniz gibi büyük bir oranı beyaz olan şahinleri kullanan arkadaşlardan bende pek bir tırsıyorum! Adamların hayattaki tek amacı 3 kuruşluk mallarıyla insan canına kast etmek uğrunada olsa hava atmak, şekil yapmak! Ya sorarım size, şahinden ferrari sesi çıksa nolur, çıkmasa nolur..?!
    Ama bu adamlara anlatamazsın işte!!
    2.0 186 hp -muhtemelen turbo- motoruyla Subaru'lara plaka okutamaz yanlışın var. (Subaru'dan kasıt İmpreza ise)
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Motosikleti
    azıcık kaldı:)
    geçen sene filmlerde görüpde drift yaparak kızlara hava atmaya çalışan birinin rezil oluşuna şahit olmustum alanya/kızlarpınarında wolswagen golf ile süratle gelip el freni çekme sonunda lisenin dış bahçe duvarına kafadan sert bi giriş:D:D:D amma gülmüştüm ona:D:D:D

Onur Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial rs 151 peugeot 307 premium
    Arkadaşlar şahin sahiplerine hakaret boyutunda göndermeler yapmışsınız.O arabaları ilk çıktıklarında rüyalarında gören ve alamayan binlerce insan vardı.Ayrıca bu kamikaze tipli insanlardan Ankarada bol miktarda x5 içinde her cins bmw ve mercedeste görmek mümkün ayrıca ben 1000cclik motorsikletli kroda çok gördüm bilginize

Motosikleti
    kawasaki er6f
    iki hafta önce eşimle beraber küçük skutırımızla boğaz a doğru giderken,balattan un kapanı köprüsüne yaklaşırken aynada farkettim şahin f550 maranello yu..arkadan plakaya dokundu dokunucak..hiç eşim e çaktırmadan sağa yanaşıp zor bela durdurdum motoru..hep beraber gülerek yanımızdan gazla geçtiler..ben hep motorun aslında tehlikesiz olduğunu,insan gibi kullanırsan korkmaya gerek olmadığını anlatırdım..bunu ispat etmek için arada eşimi gezdiririm..neyse durunca ve denyıl şumaher ler eğlenmiş bir şekilde yanımızdan gülerek ve bağırarak geçince benim baştan beri tesis ettiğim tezim yalan oldu..gelde can güvenliğim var de..korkma bişey olmaz de..bunlar beşi bi yerde paket şeklinde yollardayken değil motor yaya bile olsan güvende değilsin..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bu krolar illaki şahinde olmuyor arkadaşlar . porsche'li kırolar da var bizim muhitte. mersinli arkadaşlar milenyum sitesini bilirleradamı sollamak için selektör yapıyosun sağ şeride geçiyor. yol verdiğini sanıyosun ama tam yanından geçtiğin sırada gaza yüklenip tekrar önüne geçiyorlar. al birde burdan yak

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    gecmiş olsun dostum... ama ben de dikat ettim bu tür araçlarda hep modası gecmiş yabancı müzikler ve agır abilerin dinledigi arabesk parçaların sesi yükselir görünce çok gülüyorum yaw
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

Motosikleti
    Kymco Agility
    Alıntı asm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2.0 186 hp -muhtemelen turbo- motoruyla Subaru'lara plaka okutamaz yanlışın var. (Subaru'dan kasıt İmpreza ise)
    Adım gibi eminim. Hatta videoları var, bulursam paylaşırım.
    Unutmadan, Impreza'nın 3-4 farklı motor seçeneği mevcut.
    ::139:: [I][B][COLOR="DarkRed"]Burak Murat[/COLOR][/B][/I]

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    çok güzel açıklamısn arkadaısm walla münkünse 30 40 metre uzagundan gidin

gokhan_307 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Ybr 125 (Mavi)
    Alıntı Onur Levent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar şahin sahiplerine hakaret boyutunda göndermeler yapmışsınız.O arabaları ilk çıktıklarında rüyalarında gören ve alamayan binlerce insan vardı.Ayrıca bu kamikaze tipli insanlardan Ankarada bol miktarda x5 içinde her cins bmw ve mercedeste görmek mümkün ayrıca ben 1000cclik motorsikletli kroda çok gördüm bilginize
    Çok güzel söylemişsin abi.İşte bunu anlayın
    Her şahinli krodur.Şahin gördün mü kaç vsvs.. gibi saçma düşünmeyin.Bana sataşan Civic 'liydi mesela.
    Adam arabeskte dinleyebilir, sivri burun ayakkabı da giyebilir, modası geçmiş yabancı müzikte dinleyebilir.Yeterki sağa sola sataşmasın, tehlikeli kullanmasın.
    Bunları niye diyorum, bizimde bir zamanlar şahinimiz vardı.Ama babam hiç te öyle biri değil

aman arkadaşlar bu hıyar familyalarından kendinizi koruyun ...............

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu krolar illaki şahinde olmuyor arkadaşlar . porsche'li kırolar da var bizim muhitte. mersinli arkadaşlar milenyum sitesini bilirleradamı sollamak için selektör yapıyosun sağ şeride geçiyor. yol verdiğini sanıyosun ama tam yanından geçtiğin sırada gaza yüklenip tekrar önüne geçiyorlar. al birde burdan yak
    onlara görmemiş krolar diyoruz biz ,
    benimde bugün başımdan aynı olay geçti , şahinin biri ön tekerimi sıyararak önüme kırdı orta şeritte , aynı şey maalesef bu doblolar içinde geçerli adamlar karting pistindeymiş gibi araba kullanıyolar , yazık...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    as 150 t 'idi as 220 t oldu ahmet abim sağolsun :D:)
    polis iki tane şahit yada video istiyo işe bak ...

RoLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6N
    sende nie bu kadar büyütüyosunki adamlar biliolar da yapıolarmış
    Bi ülkede "KÖPEKLER" istedi diye atlar ölmez...!!!

Drift Religion

nahzuvay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc750 X DCT - Vespa Gts 250ie
    Bunlardan birtane de Kocamustafapaşada var..
    Dediğiniz gibi 17" jantlar, beyaz, kesik amortisörler, spoiler falan.

Ama makinede 2000 motor var. 186HP güç üretiyor. Nereden biliyorum? Bir ara oralarda oturdum. Sahibini tanırım, son derece efendi; terbiyeli bir abimizdir. Öyle hatunlara laf yapiim, kamikaze olayım durumları ASLA yoktur. Ama subarulara plaka okuttuğunu çok gördüm..!

Konunun geneline bakınca; dediğiniz gibi büyük bir oranı beyaz olan şahinleri kullanan arkadaşlardan bende pek bir tırsıyorum! Adamların hayattaki tek amacı 3 kuruşluk mallarıyla insan canına kast etmek uğrunada olsa hava atmak, şekil yapmak! Ya sorarım size, şahinden ferrari sesi çıksa nolur, çıkmasa nolur..?!
    Ama bu adamlara anlatamazsın işte!!

kardes aynı arabadan mı bahsedioruz ama paşada aynen snn tarif ettigin gibi arabayla gece 2 de sokaka arasında karsılastım adam müziğin sesini acmıs gece gece millete dinlete dinlete arkasından küfür yiye yiye gidiodu

Alıntı ender99108 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :D:D:D:D abi koptum ya kamikaze süper isim.cok dogru söylüyosunuz polisin olmazsa olmazlarıdır kamikazeler nerde bi kamikaze görsem anında durdururum hiç affetmem.donuna kadar ararım içindekileri,bişey çıkmazsa memurlarımla beraber agzımız açık kalır,nasıl olmaz sustalı da mı yok gibisinden olursa trafikte sıkıstıran kamikaze ö.m. dan plakayı yollayın bana bakarım icabına .aman çocuklar dikkat edin kendinize sizin canınız herşey den ve herkesten daha önemli kendiniz için..
    teşekkürler abicim. sizin gibi memurlar sayesinde daha güvendeyiz.

ender99108 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O model arabalar fabrika cikisi 2 kro icinde hazir geliyor
    10 numara yaa süper espri :D

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Adım gibi eminim. Hatta videoları var, bulursam paylaşırım.
    Unutmadan, Impreza'nın 3-4 farklı motor seçeneği mevcut.
    İmpreza WRX ve STI'ın standart halini bile geçeceğine pek ihtimal vermiyorum bu değerlerde bir makinanın ya buranın konusu değil bu neyse
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşin komik tarafı,şahin,doğan,serçe,kartal ve bilimum kuş tipi arabalara artık kızlarda binmiyolarr,o kadar aşağılamayın adamlarıı,bu devirde erkek erkeğe dolaşmak zor iş
    pejonun da bilimum 206 306 407 508 106 207 308 falan filann arabalarına da kız binmiyor degıstırmekkk lazımmm...

Motosikleti
    GT650R
    Hayvan bozması insan bunlar, gerçe hayvanlar bile onlar kadar aşağılık değil ama ne bozması diyek bilemedim.. Mikrop bozması,
    Akıllı adam aklını kullanan adamdır, Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanan adamdır.
    Emrolunduğun gibi dosdoğru davran. Ve azıtma (Hud 112)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)