Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sinsi tehlike (beyaz şahin)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Lanet olsun böyle insanlara....Bir de caddelerde zampara vitesiyle gidiyorlar ya insanı sinir ediyorlar.Bu arada bu tehlikeyi atlatan abimize de geçmiş olsun diyorum.İnşallah bir daha böyle birşey yaşamaz...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    R' lı bişiler düşünüyom
    Alıntı yunusxy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    M.D den alıntı bir yazı...bu tip apachilere bulaşmican en iyisi kaybedicek bişeyleri yok
    DOGRU dedın kardesım bu gıbı ınsan musvettelerıne bulasmıcaksın cunku kaybedecek hıc bıseylerı yok
    ::winkwink[B]zeki çevik ve ahlaksızım beni böle seven manitanın hastasıyım::winkwink[/B]

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    krolar sarmış dört bir yanımızı nereye kaçsak ya aragazı ya eksoz gazı

Motosikleti
    yamaha jc100
    Bu tür şeyleri yapınca neden zevk alıyolar hiç düşündünüzmü?
    Bişeyi yapmak kazanmak çok zordur ama kaybetmek ve bozmak çok kolaydır. Bu heriflerde ne yapsınlar ne kendi güvenlerini kazanabilmişler nede bi baltaya sap olabilmişler birilerinin düzenini bozup birilerine zarar verip (özellikle bizim gibi trafikte hayatta kalmaya uğraşan motorcularla uğraşarak)eğleniyolar işte. Sonra birilerine zarar verdiklerinde de bişey yapmış gibi seviniyolar.
    Aşşalık olmak böyle bi duygu sanırım.

Alıntı over_dose adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    (alıntı)
    TANIM : 92-97 model arası- beyaz renk- CMS 40 jantlı - geniş taban ince yanak lastikli- apış arasında bira şişesi ile kaynaşmış sürücüsü olan- camları siyah filmli-arka camında " Derbeder " " Özenme Harcanırsın " "Hırçın" vebunun gibi yazılar yazan-- sürekli içinde 5 genç! taşıyan -- öten eksozlu-- olmazsa olmazları Sallama (döner bıçağına benzer bişey) Çakal kasa BMW ler zaten bu arkadaşların akarabaları... KAMİKAZE bunlar..

GÖRÜLDÜĞÜ YERLER: Kız meslek liseleri- Kız öğrenci Yurdu önleri-- Üniversite önleri... vb..

Arkadaşlar yukarıda belirttiğim özellikteki arkadaşlardan sağınızda- solunuzda- arkanızda- önünüzde- gördüğünüz zaman sakın yavaşlamayın! HEMEN DURUN.. onlar bayağı bi uzaklaşsın ondan sonra yolunuza devam edin... bu dediğimi kesinlikle yapın gideceğiniz yere daha çabuk gideceğinizi garanti ederim...

Gazi üniversitesinin önünden bahçelievlere gidecem... Sabacı yurdunun önünde karşı yönümde..bi tane KAMİKAZE.. hemen yavaşladım sağa şeride yanaştım... eksoz sesinin ardından bi cayırtı Şahinini kıçı bana doğru geliyor... dondum kaldımmm.. kalbim nasıl atıyor söyleyemem... sıyırdı geçti beni ..OHHH... adamlarla yüzyüze geldim özür dileyecekler sandım... adamlar ne dedi ya!! "KORKMA (ARKADAŞ ) BİLİYOZ DA YAPIYOZ" ..
    bilgin için tşk. arkadaslar bu tip azmanları hemen polise sikayet edin bu tip azmanlar yuzunden huzurumuzun bozulmasını istemiyorum

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Geneli zan altında bırakmak istemem ama böyle bir talbo var malesef.

İşin garip bir yanı,bu araçların bazıları turbolu oluyor.

Rezil bir fren tertibatına sahipken birde turbolanıyorlar!

Ramazan'da iftar vakti elemanın biri -aynen konu açan arkadaşın tarif ettiği gibi -kaya kaya geliyordu üstüme.

Oruç oruç arabanın kestanesini çizdiriyorduk ya zor kurtulduk.

Drift denen olay yaygınlaştı ya halihazırda arkadan itiş bu Doğan,Şahin'lerin sürücüleri çoştu malesef. (kimseyi zan altında bırakmayalım,o tarz araçları edebiyle kullananlarda var tabi)
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

selcuk543 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA KS150-23 GREEN DRAGON
    valla öyle krolar çok amaben şunu anlamadım siz neden içindekine değilde arabaya göre kro olarak kyaslıyosunuz adamın gücü yetmiş şahin almış ne var bunda kullan kullanabildiğin kadar yerli mercedes o şahinler doğanlar
    No Manita No DIRDIR ONLY MAKARA ONLY GIRGIR

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    krolar sarmış dört bir yanımızı nereye kaçsak ya aragazı ya eksoz gazı
    bide lpg kokusuu
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı ender99108 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :D:D:D:D abi koptum ya kamikaze süper isim.cok dogru söylüyosunuz polisin olmazsa olmazlarıdır kamikazeler nerde bi kamikaze görsem anında durdururum hiç affetmem.donuna kadar ararım içindekileri,bişey çıkmazsa memurlarımla beraber agzımız açık kalır,nasıl olmaz sustalı da mı yok gibisinden olursa trafikte sıkıstıran kamikaze ö.m. dan plakayı yollayın bana bakarım icabına .aman çocuklar dikkat edin kendinize sizin canınız herşey den ve herkesten daha önemli kendiniz için..
    size ve sizin gibi mesleğini kişilik edinmiş memurlara, arkadaşlara her zaman ihtiyacımız var... hayırlı görevler
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    valla arkadaslar sis boşuna yırtınıyonuz geçen aksam sheraton otel önündeki variantta motorcular şahinciler vs vs cirit atıyodu 5 dk sonra orayı polis bastı yunus dan tut trafiğe asayişe kadar hepsi geldi ama nafile bizim kamikazeler polisi tınlamadan yanlayarak aragazı çekerek basıp gittiler polis dur demesine rağmen camdan kafayı çıkarıp bitanesi bağırdı yaa dayı ne durcam yaa polis de bu duruma gülerek cvp verdi bizde çok geçmeden dağıldık evimize gittik..

yani memlekette sahin doğandan baska arkadan çekişli ucuz araba kalmadı millette bu arabalara rağbet ediyo..

biri bu kazmalara pist yapsın daha çoook uğraşırız..

Motosikleti
    Kymco Agility
    Bunlardan birtane de Kocamustafapaşada var..
    Dediğiniz gibi 17" jantlar, beyaz, kesik amortisörler, spoiler falan.

Ama makinede 2000 motor var. 186HP güç üretiyor. Nereden biliyorum? Bir ara oralarda oturdum. Sahibini tanırım, son derece efendi; terbiyeli bir abimizdir. Öyle hatunlara laf yapiim, kamikaze olayım durumları ASLA yoktur. Ama subarulara plaka okuttuğunu çok gördüm..!

Konunun geneline bakınca; dediğiniz gibi büyük bir oranı beyaz olan şahinleri kullanan arkadaşlardan bende pek bir tırsıyorum! Adamların hayattaki tek amacı 3 kuruşluk mallarıyla insan canına kast etmek uğrunada olsa hava atmak, şekil yapmak! Ya sorarım size, şahinden ferrari sesi çıksa nolur, çıkmasa nolur..?!
    Ama bu adamlara anlatamazsın işte!!
    ::139:: [I][B][COLOR="DarkRed"]Burak Murat[/COLOR][/B][/I]

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    O model arabalar fabrika cikisi 2 kro icinde hazir geliyor
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

stunt_rider_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K 1200 R
    Adamlar sonses müzik de geziyorlar bide birinin baktıgını görmesin anıda gaza geliyorlar altlarında muhtesem bi araba var gibi bide köklüyo gazı hiç düşünmüyor acaba bu sokaktan aniden bi çocuk bi araba çıkarmı diye

Motosikleti
    azıcık kaldı:)
    Alıntı selcuk543 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla öyle krolar çok amaben şunu anlamadım siz neden içindekine değilde arabaya göre kro olarak kyaslıyosunuz adamın gücü yetmiş şahin almış ne var bunda kullan kullanabildiğin kadar yerli mercedes o şahinler doğanlar
    oranlara bakarsan ağırlık bu araçlarda ha efendisi yok mu var örneğin Şanlıurfa mt üyelerinin dahası tüm şanlıurfalıların bildiği 63 KAA 7.. plakalı beyaz şahin sahibi rektefeci celal abimiz durduğu yerde işi yoksa bezini çıkarır arabasını siler ona çocuğu gibi bakar şehir dışında hız yapar şehir içinde asla ve kesinlikle tehlikeli hareket yok işte bu şahin sürücüsüne urfa'da en lüksünden tut en kötüsüne kadar herkes durup yol verir! böyleleri de var tabi ama çok az...

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Aynı Olay Her Motosiklet şöförü Gibi Benim Başımada Geldi... Ben Suan Istanbul Içi Dağıtım Yapıyorum ... Dört Teker Kullanıyorum ... Durup Bir Kuryeye Falan Yol Verince Sasırıp Bana Hayırdır Siz Bize Niye Yol Verdiniz Diyorlar.... çünkü Hergün Bu Ve Bunlar Gibi Araç şöförleri Binlerce Motorcuyu Sıkıstırıp Kaza Yapmalarına Sebeb Oluyor....

swalbard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu apaçilere bir pist yaptırmak lazım. Bütün Türkiye trafiği rahatlar . Mümkünse sanayiye olsun şehir içinden geçmesinler .Sırf bu tipli adamlar yüzünden baba e30 325 cabriolet aracını sattı . E30 da cidden çakallara düştü.

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    benım mesajıma ne oldu yaww sılınmıs
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

lord61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Transalp
    ALLAH bunlara boy vermiş gerisini .......
    Ölümüm vatanım için olacaksa,Topragimda BORDO-MAVI güller acacaksa,
    Fatiha'dan sonra Trabzonspor Marşı okunacaksa,Mezar taşımda TRABZONLU dogdu TRABZONLU öldü yazacaksa,Varsin böyle ölüm hoşgelsin....

North_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cf Moto CLX-700 sport
    ya gerçekten çok komik oluolar ya :D

ama onlara sorsan herbiri bi brad pit ...

ulkumuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS 151
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O model arabalar fabrika cikisi 2 kro icinde hazir geliyor
    Sabah sabah hiç güleceğim yoktu

egsoz takan rallici kesiliyor başımıza
    Dalından Kopan Yaprağın Akibetini Rüzgar Tayin Eder

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)