Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Sizce bu kask alınır mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI

150 lik scooterım var 120 ytl ye aydın motorda bu kaskı buldum sizce alınır mı

AR02 Modeli
    http://www.airoh.it/ENGLISH/apribili...ar300/AR02.htm
    Marka: Airoh
    Tip:Yarı açılır (flip up)

Kendi sitesinden özellikleri:
    - Thermoplastic outer shell
    - Flip-up chin guard
    - Anatomically designed helmet inner
    - ECE 2205 approved visor, with antiscratch treatment both inside and outside
    - COOLMAX inner liner with hight transpiring netting inserts
    - Inner line not removable
    - Removable and washable cheek pads
    - SANITIZED inner fabrics
    - Helmet with quick release retention system and micrometric adjustment
    - Ring antitheft system
    - Painted and UV-coated outer shell
    - Front air intake
    - Visor air intake
    - Chin guard air intake
    - Rear air extractors

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alınır 120 iyi fiyat çeneden açılan kaskları hem yarım kask hemde full kask gibi kullanma imkanın var ayrıca yanılmıyosam bu kaskın birde güneş vizörü var yani güneş gözlüğüne gerek kalmadan kullanılabilir fiatta gayet uygun
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

muvattali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    Fiyat bana da iyi geldi ama üretim tarihini kontrol etmeden alma derim. Malum, raf ömrü olayı.. 1 seneden fazla geçtiyse iyi düşünmelisin.

Potomya krallığı nerede

ya valla kaskı şöle bir alıcı gözüyle inceledim vallahi fiyat çok ii bu verdiğin linkteki kaskla senin gördüğün kaskın aynı olduğuna eminmisin veya fiyattan eminmisin airoh marka kasktır hayret bu fiata hemde çeneden açılanki kask markalarında en pahalı sınıf çeneden açılanlarıdır

Malum, raf ömrü olayı.. 1 seneden fazla geçtiyse iyi düşünmelisin.
    şimdi korka korka soracam malum DD yle aran ii raf ömrü nedir ya yani bunların ilaç konserve gibi bir son kullanma tarihimi var lastiklerde olur çünki zamanla sertleşir çatlar ama kaskta raf ömrünü ilk defa duydum acaba motosiklet teorisi kitabında yazıyoda ben okumadığım içinmi bilmiyom
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Bu kaskı incelemiştim, ve fiyatı çok uygun (sirkecideki diğer satıcılarla arasında baya fark var) fiyat/performans olarak çok iyi. Bende en kısa zamanda alıcam 2 adet.

Ama güneş için bir aparat görememiştim
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

holy_diver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sv-55 daha güzel biraz daha paraya kıy onu al derim ben 30 yuro fark var bişey değil

federal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    üstad bu 120 euro olmasın ?
    Tribünlerde, Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde
    Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE !!!

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    aydın motorun sitesinde bu kaskın resmi falan var mı? ben bulamadım. 120 YTL çok iyi fiyat, ben de almayı düşünebilirim.

Motosikleti
    cbf 600sa
    raf ömrü nedir ya yani bunların ilaç konserve gibi bir son kullanma tarihimi var
    BBRR, şunun şurasında 2 aydır kask kullanan biriyim ama senin gibi deneyimli birinin bu sorusunu şaka olarak kabul ettim..

İlahi, çok şakacısın

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    maden bilmiyorsunuz neden saçma sapan tezler ortaya atıyorsunuz BBRR şaka yapmadı gerçekten sordu 5 sene garanti verilen kaskı nasıl 1 sende raf ömrü var anlamadım ayrıca dışarıda kask can mı buluyor cevap verirsen sevinirim

@potomya
    ayrıca arkadaşım bende airoh kullanıyorum çok memnunum Aydın motordan adlım bende çok ilgilendiler sağolsunlar bu modelde güneş vizörü yok herhalde diğerindeydi
    ERASER WİLL COME BACK

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Şimdi Aydın Motor yetkilisi ile telefonda görüştüm, kabataslak öyle bişey yok dedi. Forumdaki bu konuyu anlattım, "abi öyle bişey olmadığına eminim ama bakalım yinede" dediler ve kaskları incelediler. Sonuç olarak "üzerlerinde tarih filan yok" cevabını aldım, bilginize...

Edit = Bu arada kaskın fiyatı 120YTL 120 Euro değil, fiyatın cazip olmasının en büyük sebebi kaskda boya yok. Yani malzemenin orjinal siyah rengi. Boyalı olan (sanırım sadece gri vardı) kask ya 170 yada 180 YTL idi.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    ya bu kask hakikaten 120 YTL mi? aydın motorun internet adresinde bulamadım bu kaskı. peşin fiyatına taksit var mı?

Motosikleti
    cbf 600sa
    powerbyaydin, mesaj sana değildi, ama madem atladın cevap vereyim.

Kasklarda raf ömrünün 1 sene olduğunu kim yazıyor ki? Bu konuda genel kabul, kaskların raf ömrünün 3 sene civarında olduğudur. . Bun ben söylemiyorum, bu konunun uzmanları söylüyor. Ha, kaynak mı istiyorsun, gerekirse bulur onu da yazarım. Bu ömrün artısı veya eksisi ürünün kalitesine göre tabi ki değişebilir ama bunun 5 yıl olabileceğini hiç sanmıyorum

Yukarıda "... 1 seneden fazla geçtiyse ..." diye bir ifade var dikkat ettiysen. Yani demem o ki, yarı raf ömrünü doldurmuş bir ürün alıp hakkıyla kullanmadan ıskartaya çıkması ile ilgili bir uyarı söz konusu naçizane, hepsi bu! Sen niye celallendin anlamadım..

suckre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar ben motor aksesuarı alabileceğim bir kaç uygun fiyatlı altarnatif yer öğrenebilirmiyim.........acele....tşk....

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    sazan desende alınmam yada kimsenin avukatı değilim, BBRR abimiz madem bilgin var anlat diyor sende yok abi ne haddimize daha 2 aydır kask kullanıyorum yazıyorsun
    peki 2 aydır kask kullanıyorsun neden ortaya tez atıyorsun kulaktan dolma araştırmalarla
    firma yapmış harhalde tüm standart belgelerinden geçirerek ve mazeme kalitesini ona göre ayarlamış nasıl safebet 20 ytl, x firma orta sınıf bir kask 100 euro, yada arai shoei gibi kasklar 500 euro taban fiyatlardan başlıyor ise bir bildikleri var herhalde arkadaşım nolan kask aldı 5 sene garanti kapsamında yani bu kask raftada dursa yada kullanılsada aynı kapsamda benim gözümde firmalar bisküvi üretmiyor raf ömrü 1 sene olan bunu es geçemem
    mazeme kalitesi diye bir şey var safebet kask kullandım 2 tane kırdım kaza sonucu değil tamamen yere düşme ile şuan airoh kullanıyorum herhangi bir sorunum yok umarım ilerde bütçem olur arai alırım
    celallenmemim sebebi böyle saçma tezler sunmanız
    ERASER WİLL COME BACK

Arkadaşlar ben öğrendiğim fiyattan eminim 120 ytl .ayrıca 120 euro falan olması da imkansız sirkecide arkada dandik kasklarla beraber airoh marka bu kasktan satan yerde de sordum 98 euro dedi hiç pazarlıksız. Benim 120 YTL dediğim fiyat ufak bi pazarlıkla alınan fiyattır. Görüşleriniz için teşekkürler. Saygılar

ana bir ayrıldım ortalık karışmış muvattali arkadaşım kask için bir raf ömrü yok diye bildiğim için öyle dedim ama sen iddaa edince iki ayrı firmayı aradım ikiside aynı şeyi söyledi lastik için bir raf ömrü olsada kask düşüp darbe almadan bir ömrü yoktur dediler zaten arkadaşın verdiği linki zahmet edip açsan bu soruyu sormazdın çünki modeller airoh un yeni modelleri neyse konu nerden nereye geldi şimdi muvattali arkadaşı kaynak göstermeye vede iddasını ispata bekliyoruz

federal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    eyong, dostum bu aydın motor nerede, bilgi verebilirmisin ?
    Tribünlerde, Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde
    Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE !!!

Motosikleti
    Honda NC 750X
    federal, ben sadece Sirkeci'de ki yerini biliyorum. Ama birde Şirinevlerde var sanırım.

makarna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Liberty 200
    AYDIN MOTOR
    www.aydinmotor.com

Merkez: Eski Duyunu Umumiye Sok. No:1 Sirkeci
    Tel:0212 511 13 21

Showroom: Eski Londra Asfaltı Kocasinan İş Merk. BBlok Zemin Kat No:31 Şirinevler
    Tel: 0212 452 72 61

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler