Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

En Uygun Fiyata Caberg Rhyno kask Bulabileceğim Yerler?

Motovento
    REKLAM ALANI
    schumacher__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık 4 teker..
    Merhaba

Uzun düşüncelerin ardından,kendime kask olarak caberg rhyno almaya karar verdim.Bu kaskı en ucuza nereden bulabileceğimi bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.Şimdiye kadar Türkiyeden 139€ ya bulabildim,yurtdışındaki fiyatları da hemen hemen aynı.
    Şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Intruder M800
    Selam arkadaşım ucuzunu tam bilemiyorum ama bu kaskı 3ay kadar önce 200-250ytl civarında bişiye kadıkoyden almıstım. bu kaskı almadan önce bir uyarı yapmak isterim default unda bugu vizoru mevcut değil yani dusuk hızda vizor kapalı gezersen bişi goremezsin. bana sonradan degistirebilirsin dediler ama 80€ oldugunu sonradan öğrendim kask güzel ama kararını vermeden bunlarıda gös önünde bulundur.
    [B][COLOR="Red"]"agresifiiiim... kompleksiliiiiiyim... ümüğünü sıkarııım... burdan anlının çatına kafayı koyarııım...."[/COLOR][/B] ::zencii::

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    aynı kaskı fuardan samura motordan 250 ytl ye aldım.

cox trips ile birebir aynı, güneş vizörü çalışma sistemi güzel tamamen kapatınca kitleniyor gibi,şuana kadar pek bir problemini görmedim.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bi uyarıda benden;Eğer burnun benimki kadar büyükse güneş vizörü tam burun kemerine denk geliyor.En ufak darbede beklenmeyen hasarlar verebilir.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Motosikleti
    Artık 4 teker..
    öncelikle, yorumlar için teşekkürler. Soğuk havalarda motor kullanmadığım için buğu sorunum olacağını sanmıyorum.Burnum da kocaman değil,o da sorun olmaz sanırım O yüzden şimdilik sorun yok

Tek sorun ucuza bulabileceğim bir yer,o konuda da yardımlarınızı bekliyorum

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    kask hakkında bilginiz var sanırım. kaskın problemlerinden ziyade nereden ucuza bulacağınızı sormuşsunuz. ama hazır yeri gelmişken ben de bir ekleme yapayım
    Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi uyarıda benden;Eğer burnun benimki kadar büyükse güneş vizörü tam burun kemerine denk geliyor.En ufak darbede beklenmeyen hasarlar verebilir.
    bu yoruma katılıyorum artı bir de ses problemi var. ses yalıtımı çok az. 150-160km hızdan sonra rüzgar korkunç bir gümbürtü yapıyor. ses o kadar yüksek oluyor ki insanın midesi bulanıyor gürültüden.

fiyat için bildiğim en ekonomik yer olan feyizoğlu'na baktım ama orada caberg yok aynısı olan cox da 322 ytl..

Motosikleti
    Artık 4 teker..
    evet,kask hakkında bilgim var,ayrıca fuarda da birçok kaskı deneme fırsatım oldu(Orada henüz karar verememiş olduğumdan almamıştım,keşke alsaymışım)

aslında almak istediğim kask nolan n103,fakat ne yazık ki fiyatından dolayı yanına yaklaşamıyorum.2 kaskı da taktıktan sonra aradaki kalite ve rahatlık farkı bariz bir şekilde ortaya çıkıyor.Ama dediğim gibi,henüz kaska o kadar para verebilecek durumda değilim.

150-160 km gibi hızlara zaten çıkamayacağım için(motorum dorado corvus) ses problemi de yaşayacağımı sanmıyorum.O nedenle şimdilik en uygun model bu gibi gözüküyor.

Fiyata gelince,320ytl çok pahalı,zaten 140€ ya satılıyor piyasada,o nedenle daha ucuza bulabilmem için piyasayı bilmeyen biri olarak sizlerin yardımına ihtiyacım var. Yorumlar için tekrar teşekkürler

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı schumacher__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet,kask hakkında bilgim var,ayrıca fuarda da birçok kaskı deneme fırsatım oldu(Orada henüz karar verememiş olduğumdan almamıştım,keşke alsaymışım)

aslında almak istediğim kask nolan n103,fakat ne yazık ki fiyatından dolayı yanına yaklaşamıyorum.2 kaskı da taktıktan sonra aradaki kalite ve rahatlık farkı bariz bir şekilde ortaya çıkıyor.Ama dediğim gibi,henüz kaska o kadar para verebilecek durumda değilim.

150-160 km gibi hızlara zaten çıkamayacağım için(motorum dorado corvus) ses problemi de yaşayacağımı sanmıyorum.O nedenle şimdilik en uygun model bu gibi gözüküyor.

Fiyata gelince,320ytl çok pahalı,zaten 140€ ya satılıyor piyasada,o nedenle daha ucuza bulabilmem için piyasayı bilmeyen biri olarak sizlerin yardımına ihtiyacım var. Yorumlar için tekrar teşekkürler
    250 ytl ye fuardan samura motordan aldığımı belirtmiştim yukarıdada.
    belki yine aynı fiyattan verebilirler arayıp sormak lazım
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Daelim s2 250,125 lik scooter
    aynı kask tan bendede var sakına alma dememin tekbir sebebi var rüzgar gürültüsü onun haricinde fena deyil,senin için bu sorun önemli deyilse bilmem,ancak benim deneme fırsatım olmadı deneseydim almazdım
    ben 265 e almıştım

Motosikleti
    Artık 4 teker..
    Alıntı Trnitron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı kask tan bendede var sakına alma dememin tekbir sebebi var rüzgar gürültüsü onun haricinde fena deyil,senin için bu sorun önemli deyilse bilmem,ancak benim deneme fırsatım olmadı deneseydim almazdım
    ben 265 e almıştım

hmm,peki bu gürültü kaç km hızlarda oluşuyor,o konuda da daha detaylı bir açıklama yaparsanız sevinirim,çünkü yüksek hızlardaysa zaten sorun yok,o hızlara çıkmayacağım fakat düşük hızda da çok ses yapıyorsa o tabii ki problem olur

Motosikleti
    Intruder M800
    flip-up tum kasklar yuksek hızlarda ruzgardan ses yapar derler henuz bende görmedim ama 80-90 gayet sorunsuz ve ruzgar rahatsız edici uguldama yapmıyor ama dedigim gibi daha ustunu bilmiorum.
    [B][COLOR="Red"]"agresifiiiim... kompleksiliiiiiyim... ümüğünü sıkarııım... burdan anlının çatına kafayı koyarııım...."[/COLOR][/B] ::zencii::

Motosikleti
    Daelim s2 250,125 lik scooter
    Alıntı schumacher__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hmm,peki bu gürültü kaç km hızlarda oluşuyor,o konuda da daha detaylı bir açıklama yaparsanız sevinirim,çünkü yüksek hızlardaysa zaten sorun yok,o hızlara çıkmayacağım fakat düşük hızda da çok ses yapıyorsa o tabii ki problem olur
    kardeşim rüzgar gürültüsü bu kaskın çok büyük bi eksisi kullananlarn ortak fikride bu zaten onun için aşırı sürate hiç gerek yok yani hava rüzgarlıysa 60 da 80 de veya herhangi hızdada olabiliyor yani yavaş giderek rüzgar gürültüsünden kaçamazsın bence biraz daha araştır başka kask kullananlardan fikir edin derim sonuçta kaska ayırdığın parada az sayılmaz

Motosikleti
    CBF250
    Aynı kaskın COX modelini 2 senedir kullanmaktayım, şileye gidip gelirken buğu çok yapıyordu, özellikle kışın, ama onun dışında çok kullanışlı, ancak cam kısmı açıp kapanmaktan bozuldu, yeni cam almak gerekiyor. Onun dışınca çok sağlam ve çok rahat bir kask.
    Tvs Apache '09 , Piaggio X9 250 '05 , Yamaha XT600 '94 , Honda CBF150 '11

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler