Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Benzin Zammı İle İlgili Tüm Başlıklar

Motovento
    REKLAM ALANI
    Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı bart1969 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesin çözüm
    benzisiz enduro çıkmış.yedek parça dışında benzin masrafı sıfır.
    hani neredeymiş o ? .
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    bu mevzular bitmez konuştukça bişey değişmez
    ben kendi çözümümü buldum benim motor belki içinizde en çok yakandır DR 800 enjeksiyon yok kaburatörlü
    ön dişli 15 idi şimdi 16 oldu
    arka dişli 47, 45 e düşüreceğiz
    çift karburatör idi tek karburatöre düşüreceğiz ustam beyinide değiştirecek baya farkedeceğini söyledi hepsini yapınca sizlerle paylaşacağım 1 lt ile kaç km gitiğini hesaplayıp aradaki farkı sizlere bildireceğim kalın sağlıcakla
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    yani daha az yakmak için beynimizi mi değiştirelim

ulkumuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS 151
    Ya harbiden bizim milletimiz biraz kaşınıyor gibime geldii hala benzinin fiyatının normal olduğunu savunan zihniyetler var onlara kocaman bir YUH
    Dalından Kopan Yaprağın Akibetini Rüzgar Tayin Eder

swalbard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benzinin varil fiyatları genelde dolar arttıgında YTL olarak bize yansıyor.Global kurlara göre. Ama Türkiye'deki Zihniyetler dolar global kurda düşse bile geri çekmiyorlar fiyatları.üstüne zam yapıyorlar.Arada insanları rahatlatmak için %1 zamdan (dolar artışına göre) %0.005 indirime gidiyorlar. Tabi bu rahatlama 6 ayda bir psikolojik olarak yapılmakta. Aslına bakılırsa tamamen kandırılıyoruz .

Motosikleti
    YZF-M1(el emegi maketi)
    lpg taktır tek onerim bu
    Söz Konusu [B][COLOR="Red"]GALATASARAY[/COLOR][/B]'sa Gerisi Teferruattır...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    tokat istanbul bingöl denizli mardin ordu van
    Motosikleti
    regalraptor 250e-9
    arkadaşlar ben vanda oturuyorum.daha bu yaz geldim buraya.burda heryer iran benzini yani kaçak benzin.ilk heldiğimde hep benzinlikten alıyodum benzini.ama duydumki benzinlikler bile iran benzini kullanıyomuş.bi baktım bizim evin karşısına sürekli lüx araçlar geliyo.abartısız x5 bile geliyo.hatta polisler bile arabalarına ordan olıyo.neyin nesi diye gittim adama sordum abi benzin varmı diye.var dedi.ne kadar dedim 2000ytl.hemen çektim motoru fulledim depoyu.artık haftada bi fullüyom valla.yakında 1500-1000 olur diyolar.

North_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cf Moto CLX-700 sport
    yapacak fazla bişey yok başımızdakileri başa getirip bide bunları sawunan zihniyetler düşünecek...

amaçları belli ama umursayan yok bence müstahak bizim insanımıza

swalbard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı X__utku__X adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben vanda oturuyorum.daha bu yaz geldim buraya.burda heryer iran benzini yani kaçak benzin.ilk heldiğimde hep benzinlikten alıyodum benzini.ama duydumki benzinlikler bile iran benzini kullanıyomuş.bi baktım bizim evin karşısına sürekli lüx araçlar geliyo.abartısız x5 bile geliyo.hatta polisler bile arabalarına ordan olıyo.neyin nesi diye gittim adama sordum abi benzin varmı diye.var dedi.ne kadar dedim 2000ytl.hemen çektim motoru fulledim depoyu.artık haftada bi fullüyom valla.yakında 1500-1000 olur diyolar.
    umarım okuduklarım bir rüya olsa.yada kabus mu demeliyim. devletin memuru bile yaparsa bunu . yazıklar olsun .

Motosikleti
    Cf Moto CLX-700 sport
    Alıntı swalbard adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    umarım okuduklarım bir rüya olsa.yada kabus mu demeliyim. devletin memuru bile yaparsa bunu . yazıklar olsun .
    keşke dewletin memuru sadece kaçak benzin alsa :D

ahh ahh
    !!!!!!!!!1

Forumdan Uzaklaştırıldı
    tokat istanbul bingöl denizli mardin ordu van
    Motosikleti
    regalraptor 250e-9
    Alıntı swalbard adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş neden almasınlar.benzinlikte alıyodum ben sürekli buraya gelmedikten öncede hep aynı şirketten alıyodum.buraya gelince motor tekleye tekleye bi hal olmuştu.heryer kaçak.şuan aldığım benzin çok daha temiz.neden benzinlikten benzin alcam diye o kadar para versinler oda kaçak buda.he söle bakayım sen olsan alırmısın.

Motosikleti
    Kymco Agility
    Bu halk hatalarını sürdürmekte inat ediyor.. Bundan yaklaşık 9 ay önce yine bir hata yaptı. Ama bu kez kendi sonunu hazırladı!

Bana felaket tellalı diyebilirsiniz, yada paranoyak.. Ama bu ülke çöküşüne adım adım gidiyor! 1-2 yıl içinde bu günlerimizi mumla arayacağız!
    ::139:: [I][B][COLOR="DarkRed"]Burak Murat[/COLOR][/B][/I]

Motosikleti
    Cf Moto CLX-700 sport
    Alıntı B.m.O adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu halk hatalarını sürdürmekte inat ediyor.. Bundan yaklaşık 9 ay önce yine bir hata yaptı. Ama bu kez kendi sonunu hazırladı!

Bana felaket tellalı diyebilirsiniz, yada paranoyak.. Ama bu ülke çöküşüne adım adım gidiyor! 1-2 yıl içinde bu günlerimizi mumla arayacağız!
    kesinliklle katılıorum dostum sana konu benzinden çıkıp politikaya gidio ama bir simidin 75 YKR olduu bi memlekette emeklinin aç meclisde hiçbişe yapmadan krallık sürenlerin olduuu bi memlekette yaşıoruz!!!

sandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Er 5,00
    Alında Aziz Nesin haklıymış demek mi lazım yoksa bizi yöneten zihniyetin acaba ATATÜRK ün çizdiği yolda ne kadar gidiyor mu demek lazım diye düşünüp buraya yazmak istemiyorum. Sonra siyasi miyasi zart zurt diyeceklero yüzden siz de bi yorum yapmayın ama arkadaşlar yapılanlar revamıdır, hak mıdır. Aşırı pahalılaşan bir yaşam içerisindeyiz ve çoğunuzun istediği şeylere alım gücü bu yüzden yetersiz kalıyor. İsyan edincede olmuyor işte. Haksızmıyım ...

Motosikleti
    Cf Moto CLX-700 sport
    bu memleket bunları çekmeye MAHKUM!!!

sandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Er 5,00
    Alıntı North_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu memleket bunları çekmeye MAHKUM!!!
    O kadar da kötümser olma ama. Tarihimizi iyi bilen bi insan bunlardan bahsetmez ..

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    söylediklerinize katılıyorum arkadaşlar resmen göz göre göre gidiyoruz derinlere...
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Yakıt fiyatlarındaki vergiyi azaltsak bu sefer de tüketim artacagı için yine fiyatlar yükselir.Ama şu anki fiyat kadar yüksek seviyeye çıkmaz.Yani dengelenir.

Motosikleti
    Cf Moto CLX-700 sport
    Alıntı bservet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakıt fiyatlarındaki vergiyi azaltsak bu sefer de tüketim artacagı için yine fiyatlar yükselir.Ama şu anki fiyat kadar yüksek seviyeye çıkmaz.Yani dengelenir.
    arkadaşım daha nerelere çıkacak 10 YTL mi olacak 1 litre benzin
    !!!!

bi keresinde ewe giderken sayın ve çok sayın(ben adamdan saymıorum) bi dewlet bakanı mı kimse artık 25 arabayla birlikte ilerliodu !!!!

ee bunların olduu bi memlekette bu fiyatlar normal aslında!!!

alayının altında mercedesler we koruma araçları (hepsi min.2.0 )

gerisini siz düşünün!!!

kasabalı_45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yeniden Yamaha Crypton-R
    Arkadaşlar biraz alakasız olacak ama yerinde olduğunu düşünerek yazmak istedim.Arkadaşlar elinizden geldiğince yerli malı almaya çalışın.Ama lafta kalmasın,gerçekten yapın. örneğin ...ilka marka çikolata alacağınıza gidin yerli malı başka bi çikolata alın.Ne bileyim işte en azından yiyecek-giyecek vs. bunları olsun yerli malı almaya çalışalım.Çalışalım üretelim,üreticiyi destekleyelim vesselam...

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)