Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sürücü Kurslarının Denetimi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı serdar23_Bilgem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğitim için kursa ödediğin ücreti buraya yazıp, o parayla kaç saat eğitim alabileceğini de hesaplarsan sevinirim.

.
    Sadece egitim almak için 300 ytl verdim. Sürücü kursları bir ticaret haneden ötedir. Orda alacagımız egitim sonucu trafige çıkacagız ve birçok insanın hayatını riske atmamız söz konusudur. Aldıkları ücretten memnun degilseler bukadar paraya bukadar egitim diyorsalar adam gibi bir egitim verebilecekleri ücreti talep etsinler.

Bütün bunlar bir yana verdigim ücrete( 300 ytl) vitesli bir motorda 1 saat adam gibi bir egitimi hak ettigimi düşünüyorum. Birde işin sınav boyutu var. Yine scooter 'la bol çamurlu ve kumlu bir alanda bir tur atarak ehliyetimi aldım. Orda benden daha kötü durumda olanlar vardı. Ne yazıkki onlarda ehliyet aldı. İlerde o insanlar biri kaza yaptıgında direkt sürücü suçlanacak bu sürücüye kim egitim verdi( veya vermedi) diye soran olmayacak. Sizde bir ögretmensiniz(sanırım) okulunuza gelen ögrencilere egitim vermeden gönderiyormusuz. Ögrenci ister sizi dinler ister dinlemez o onun bilecegi birşey fakat sonuçta siz egitimi veriyorsunuz öyle degil mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gureli abi bizler dinazormu olduk ne yazılı sınavı 97 ile geçtim direksiyona geldim hiç unutmam eğridir trafik şubeden alacam ehliyeti. bu arada o gün direksiyona girecek diğer adaylarla muhabbet ediyoz .. ben kendi arabamız ile geldim sınava.. bi çocuk var 21 li yaşlarda babası amcası kamyoncu çocuk minibüs muavini yani her vasıtayı gözü kapalı kullnabilecek bi arkadaş tam 2 sınava girmiş direksiyondan bu 3. imiş ama hiç umudu yok 4 direksiyon sınavında geçemessen dosya yakıyosun sil baştan ..

benim moraller sıfırın altına indi tabi .. bu herif alamassa ben 5 dosya yakarım heralde dedim .. şansa bak 1. direksiyonda 82 alarak geçtim .. ve ehliyeti almaya hak kazandım.. o aralar pederin ısparta tümen kurmay başkanı olması acaba sonuca etki etmişmidir.. veya Isparta il emniyet müdürünün pederin biriç fiti olması sonucu ne derece değiştirmiştir.. bunları bilemem ... ama arabayı 12 yaşımdan beri kullnıyo olma gerçeğide vardı ..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepimiz öyle aldık.. Ama bizde scooterla yapmadılar sınavı.
    Sende A2 var mı

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepimiz öyle aldık.. Ama bizde scooterla yapmadılar sınavı.
    Goldwing"le yapıyolarmış Antalya"da
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı Sertouch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun scooter
    Alıntı gvnzglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar cumartesi sinava giricem internetten baktim okulum salonum belli kurstan giris belgesi almadan kimligimle gitsem sinava girebilirmiyim bilgisi olan varmi?
    kesinlikle olmaz mutlaka belgeni al aynı şay değil

Motosikleti
    yok ama ölümüne raceeeeee
    durun ya bende alayım şu ehliyetimi sonra ne yapıyorlarsa yapsınlar
    önemli olan ne yapacagım demek değil.yapmak istediğin şey için yola çıkmaktır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    honda kinetic 100cc 2t ile yaptık sınavı motorun gaz telini kısıtlamışlar zırt pırt stop ediyodu yerler mucur 6 tane huni etrafından dön gel bu kadar..

ehliyetler bakkaldan alınır gibi alınıyo sınavlar biraz zorlaştırılmalı ..

oktay33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1600 GTL
    Türkiye'nin gözünü seveyim...
    ben ehliyeti Fransa'dan aldım...anamı ağlattılar...16 yaşında A1,18 yaşında A2 ve 20 yaşında A3...ne zor eğitimler aldım...komandolar böyle eğitim görmemişlerdir...
    ...tabii şaka bir yana bizim gibi ülkelerde, yani gelişmekte olan ülkelerde her şey LAÇKA...Allah büyük ve bi'şey olmaz ile kör topal yollardayız..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)