Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

motosiklet hakkında sorulan en sinir oldum soru

Motovento
    REKLAM ALANI
    C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    traş olunca daha genç duruyorum naptın? biniyonmu hala motora? araba alsana akıllım bitane.
    aldım abi araba.. ama direksiyonun yerini bulamadım. Bi tane Allah'ın kulu da senin yaptığın nezaketi gösterip de direksiyonun yerini sölemedi. Bi ara yolun yurduma düşerse sana ZaHMeTT..gÖsteriversene Çaresizim..
    AsLaNLaR ve SıRTLaNLaR HiÇBiR ZaMaN DoST OLaMaZLaR..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    csem66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150
    Amcamda benim gibi motorcu.Ben 38. amcam 55 yaşıdayız.biraraya geldiğimizde genelde motor üzerine konuşuruz.Motorlarımıza yaptıklarımızdan, yolda başımıza gelenlerden. Asfalt ve toprak yoldan falan. Ama muabbete ikimizde hiç doymayız.Aynı konuları sürekli paylaşsakta yinelemek isteriz. Yanımızda o esnada bulananlar ya katacak birşeyleri olmadığı yada bu sevdayı anlayamadıkları için.Ya iki koskoca adam arabalarınız olmasına ramen bindiğiniz konuştuğunuz şeye bak. Ne Anlıyorsunuz gibi saçma sapan laflarla muhabbeti kesmek istiyorlar.Bizde gülüp geçiyoruz.Umurumuzda Bile olmuyor.Olsun Varsın Ne derlerse desinler bu sevdayı bilen anlar

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı C@LiMeRO adlı üyeden alıntı Mesajı göster

aldım abi araba.. ama direksiyonun yerini bulamadım. Bi tane Allah'ın kulu da senin yaptığın nezaketi gösterip de direksiyonun yerini sölemedi. Bi ara yolun yurduma düşerse sana ZaHMeTT..gÖsteriversene Çaresizim..
    hala çok kırıcısın. hiç değişmiyceksin. oysa bana hayranlık dolu heyecanlı gözlerle bakıp can kulağıyla dinlemeni beklemiştim. sonra yeşil yanınca bi kafa hareketiyle vizörümü indirip tektekere kalkıp gizemli bi şekilde kaybolacaktım uçsuz bucaksız yolda. sende ardımdan bakakalıp ne adam bee! diyecektin içinden. yazıklar olsun.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hala çok kırıcısın. hiç değişmiyceksin. oysa bana hayranlık dolu heyecanlı gözlerle bakıp can kulağıyla dinlemeni beklemiştim. sonra yeşil yanınca bi kafa hareketiyle vizörümü indirip tektekere kalkıp gizemli bi şekilde kaybolacaktım uçsuz bucaksız yolda. sende ardımdan bakakalıp ne adam bee! diyecektin içinden. yazıklar olsun.
    ah abi hislerime tercüman oldun. Tam da o şekil bekledim bi müddet yeşil yanınca. Ama sen hala ön frenin yerini arıyordun:D
    AsLaNLaR ve SıRTLaNLaR HiÇBiR ZaMaN DoST OLaMaZLaR..

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Yaşıtım olan arkadaşlar önce bir umut soruyorlar. ''motor duruyor mu hala?''
    cevap elbette duruyor olunca müstehzi bir dalga geçme ifadesiyle '' Yaa bırak allah aşkına böyle antika işleri, kaç yaşında admasın..'' Yaşla ne alakası var zati anlamam hiçbir zaman ya, ben de başlıyorum motoru savunmaya, ama en terbiyesizce karşımdakinin duygularını sömürerek: ''Park derdim yok, trafik derdim yok, spor yapıyorum hem, her yeri geziyorum, kızlarda motorluları beğeniyorlar vs..''. Bu sefer karşımdaki ezilip büzülerek ''Aslında ben de motor hastasıyım ama çok tehlikeli, hele istanbul trafiğinde daha da tehlikeli, o yüzdenn...''
    Kazasız belasız sürüşler
    Poturdak

Motosikleti
    xt 600
    Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaşıtım olan arkadaşlar önce bir umut soruyorlar. ''motor duruyor mu hala?''
    cevap elbette duruyor olunca müstehzi bir dalga geçme ifadesiyle '' Yaa bırak allah aşkına böyle antika işleri, kaç yaşında admasın..'' Yaşla ne alakası var zati anlamam hiçbir zaman ya, ben de başlıyorum motoru savunmaya, ama en terbiyesizce karşımdakinin duygularını sömürerek: ''Park derdim yok, trafik derdim yok, spor yapıyorum hem, her yeri geziyorum, kızlarda motorluları beğeniyorlar vs..''. Bu sefer karşımdaki ezilip büzülerek ''Aslında ben de motor hastasıyım ama çok tehlikeli, hele istanbul trafiğinde daha da tehlikeli, o yüzdenn...''
    Kazasız belasız sürüşler
    allah hepimize senin yaşındada motor kullanabilmeyi nasibetsin amca. ne cesaret sendekide bee, helal olsun

taglis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Simson + Boxer + CB250R
    işıklarda kamyonetin camından sarkan amca:
    -kaç basıyo bu ?
    gayet manalı bir şekilde ben:
    -sen kaç basmamı istersin amca?
    amca dumur... sessizce camdan içeri...

Motosikleti
    YBR 125
    Alıntı tic_ket adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bide şey var
    abi kavazaki mi bu?
    üstünde eşşek kadar markası yazıyo 7-70 herkezde aynı soru
    Kesinlikle katılıyorum! Bakiyor, yetmiyor gorup okuyor ama yi ne de soruyor!!!
    ::ressam::

bell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dünyadaki en pahalı benzinin satıldığı yer
    Beni az çok tanıyan herkes motor konusunda bana bir şey demeye cesaret edemiyorlar açıkcası..İlk zamanlar çok akrabamın kalbini kırdım..ki onlarda motora laf söyleyerek benim kalbimi kırıyorlardı...ödeşiyorduk.

Benim en çok sinir olduğum laf o paraya araba alırsın diyenler onu diyen oldu mu arabamda var sen merak etme diyip geçiştiriyorum hatta motorla ilgili motosiklet severlerin dışında kimseyle konuşmuyorum biliyorum ki motosiklet konusunda cahiller beni anlayacak kapasite yok niye boşuna uğraşıyım laf anlatmakla canımı sıkayım..

Motosikleti
    xt 600
    la şu harley gibi olanlardan niye almadın la? bu ne la. sülümanda motor var harley gibi, sen niye ondan almadın? pahalımı onlar? fakirmisin sen?

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    -kaç yapıo?
    -buna ehliyet istiyolarmı?
    -abooo olm baq la gawazaki...
    -o kaskı niye takıon ki?öleceğin varsa ölürsün...
    -kardeş baksana kaça aldın?
    -birader ne yakıo bu?
    -bunu alacağıma eski kasa şahin alırım değil mi ama?
    -delimisin koçum sen? vs vs vs vs
    Orgazma Dudak Büktürür

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    topik konusu sinir sorular ama benim için hepsi mizah dergisi replikleri gibi geliyo artık, bu hafta beni güldüren diyaloglar;

hikaye 1 -alt tarafları bi kaç damla çamur sıçramış ve kurumuş ve her tarafı da toz içinde çinli bir scooter parketmişti işyerimin bahçesine, bende 1 metre yanında sıgaramı içerken mesai arkadaşlarımdan bir bayan yanımdan geçerken söze girdi;
    o - seninki bundan daha büyük dimi ( sizin aklınıza gelen benimde aklıma geldi, kesinlikle motosikletimi kastediyodu )
    ben - biraz daha büyük evet
    o - seniki hızlı olanlardan ama bu arazi tipi oluyo dimi (tozlu topraklı ya ordan çağrışım yaptı ablaya)
    ben - evet arazi tipi ama düz arazi olması lazım buna

hikaye 2 -kırmızı ışıkta yanımda duran kamyonetin camından seslendi biri
    o - o senin kask hayabuşa kaskı dimi ? (kask marushin oluca kafiyeli söyledi galiba)
    ben - hangisine binersen onun kaskı oluyo bu
    ( ama bu arkadaş gayet donanımlı sormuştu bu soruyu, çünkü kaskımın üstünde de japon alfabesinden bi kaç harf var, hayabusanın üstünde de benzer harfler var takdir ettim bağdaştırmasını)
    May The Force Be With You

ufuch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçen gün babamla bi arkadaşı konuşuyo falan adamın alman 301 MZ i var
    babam dedi baq dedi buda motor hastası falan adamın cewap şu: çabuk ölmesini istiyosan al bitane dedi....... O an adamı öldüresim geldi ondan sona dio okusun üniversiteyi bitrsn ya dedim bi git yaaa

Motosikleti
    Honda XL 200
    - kaç lira abi bu motor?
    cvp: .... YTL
    - yaa o kadar paraya araba alınır, niye araba almadın
    cvp: araba sevmiyorum

Motosikleti
    seyhan 250cc
    -abla kaç vites bu?....
    -,,,,,,
    [COLOR="Red"][B],,,,,YiNe DeNeYeCeĞiM,,vE bU kEz DaHa İYi yEnİlEcEğİm......[/B][/COLOR]

yucika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26 "56 model
    Benim motoru görenler genellikle kaç model bu diye soruyorlar.
    Ardından şu sorular geliyor.
    1952 ha! Parçası bulunuyo mu?
    kaç yapıyo?
    yağlı benzinle mi çalışıyo?
    kaça aldın?
    O paraya yeni bişey alamazmıydın?
    BMW dimi bu?
    2. dünya savaşında kullanılan motorlardan mı? (2. dünya savaşı 1945 te sona ermişti)

Motosikleti
    125 cc MZ
    benimde en sinir oldugum şey şudur "aman binmeyin sakın şeytan işidir o şeytan" bende onyüzden seviyorum motosikletii

hee bide şey vardır "a oglum daha 15 yaşındasın kendinden büyük motosiklete biniyon"

msoysarac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    Öncelikle bizim motordan anlamayan insanımızda (özellikle cocuklar-Gençler) şu ön yargı var.

Racing motosikletlerin hemen hepsi yüksek desibelli egzozlara sahip oldugu için.onların hepsinin adı KAWASAKİ. Yamaha - Honda - Suzuki yoook.. Kawasaki.

Chooper tarzı motosikletlerin de yine hoş bir gürleme sesi olduğu için onlarında hepsi HARLEY DAWIDSON.
    Bende en cok buna gıcık oluyorum. ya kardeşim dünyada 2 firmamı var bu motosikletleri üreten.. cahil adamlar...
    [B][COLOR="DarkRed"]Tecrübeler en iyi öğretmenlerdir. Yalnız masrafları biraz çoktur.[/COLOR][/B] :) :)

Motosikleti
    avatarımdaki olsa güzel olurdu ama yok :)
    Alıntı moto-girl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosiklet hastasıyım çok seviyorum dedim mi hemen herkes
    -nerden bulastı bu sana
    -nasıl başladı
    -neyini seviyorsun
    sanane kardeşim seviyorum işte illahi bi sebebi mi olmalı.
    sizinde böyle sinir oldunuz şeyler var mı?
    kesinlikle katılıyorum sana çok saçma sorular insanı uyuz eder en iyisi mi boşver takma geçiştir gitsin
    [COLOR="RoyalBlue"]BuNDaN SoNra YaNıLmaM YALNIZ KaLmaKTaN KoRkMaM..!! SeVgiLiM,DoStuM HeRŞeYiM YiNe KeNDİmİm:wiinkk:[/COLOR]

keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadasşlar benım en uyuz oldugum soru ılk gorenler soruyor kaç yapıoo???

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)