Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

gtr 250 deki pass düğmesi ne işe yarıyor

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mz 251
    arkadaşlar arkadaşım gtr 250 aldı direksiyonun sol tarafındaki sarı renkli pass diye bir düğme var ne işe yarıyor acaba cevaplarsanız sevinirim birde motor için tıger ekzos lazım ikinci el de olabilir yardımcı olursanız sevinirim
    müzisyen agırsiklet şampiyon

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    sellektör yapıyo ....................
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Kullanma Klavuzu yok mu bu motorun ? Her parça için başlık açarsan yandık...
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    Kymco Agility
    arkadaşlar benim motorunda gidonun üstünde 1 adet sol-1 adet sağda olmak üzere 2 ayna var. Bunlar ne işe yarıyor acaba?.. Kullanma klavuzunada baktım, göremedim. Üzerinde de gavurca "Images can be closer than they appear" yazıyor.

Acaba saçları falan yapmak için mi?..
    ::139:: [I][B][COLOR="DarkRed"]Burak Murat[/COLOR][/B][/I]

Motosikleti
    mz 251
    arkadaşım bilmemek ayıp değil insanca bir şey soruyoruz cevaplara bakın sellektör yapmıyor ayrıca denedik
    müzisyen agırsiklet şampiyon

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı mzcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bilmemek ayıp değil insanca bir şey soruyoruz cevaplara bakın sellektör yapmıyor ayrıca denedik
    koçum ozaman bozulmuş o düğmen bak kızlar bile biliyor ne işe yaradığını mz de yokmu o düğmeden
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    bu forumda bazı arkadaşlar kendilerini gerçekten çok zeki zannediyorlar.bi alaycı tavırlar bi bilmişlik ben olmuşumculuk filan.adam insan gibi sormuş
    olamazmı yani bilmiyor olabilir çok normal.yok Images can be closer than they appear yok bilmem ne vs.sen acaba orda yazanın türkçe tam anlamını biliyormusun derler adama?yapmayın böyle ya!!
    arkadaşım o düğme uzunları devreye sokar bırakır.hızlı selöktör yani.mz lerde yok bilmemen normal.

arakdaş gayet normal bi soru sormuş etrafında sorup öğrenebileceği kimse de olmayabilir.. burda size sormuycaz da kime sorucaz yani.. illa uzmanlık gerektiren mi sorular sorulmalı.. arkadaş sordu öğrendi veya öğrenemedi.. biliyosanız cevap verirsiniz bilmiyosanız okur (basit gördüyseniz güler) geçersiniz.. dalga geçmenin gereği yok bence
    Akıllı Adam Aklını Kullanır. Daha Akıllı Adam Başkalarının da Aklını Kullanır..! ;)

slayer2694 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 zx636r
    yahu ne kadar ayıp ne biçim cevaplar vermişsiniz.herhalde adamda elindeki imkanları kullandıktan sonra buraya topic açmıştır sormak için.hem öyle olmasa bile ne fark ederki burası paylaşım sitesi değil mi?pass'e basarken sesini dinle çıt çıt diye ses geliyosa ampulün patlamıştır eğer ses gelmiyosa röleye elektrik gelmiyodur oraya kadar olan tesisatı gözden geçir.ilk önce fişleri kontrol et çıkmış olabilir.bir de uzun düğmesine basığında uzun yanıyor sadece sellektör mü yapmıyor yoksa her ikisinde de uzun yanmıyo mu?

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Herkes ne kadarda yardımsever kesildi birden ya. Kimseye bişey diyen olmadı, hemen kaplan kesilmeden önce sakin olmayı deneyin biraz.. Kimseye ukalalık falan da yapılmadı ayrıca, şaka yapalım dedik de anlayana işte....
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    Daelim s2 250,125 lik scooter
    soru işine gelmeyen cevap yazmaz ,aşşalamak niye ,adam soru sormuş ,sorular sizin istediğiniz gibi olmak zorundamı.saygılar herkeze.
    ben sorunun cevabını bilmiyorum ancak bu konuya bi temas etmek istedim.

slayer2694 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 zx636r
    herkes herşeyi bilmek zorunda değil.terbiyesizliğin luzumu yok.

Motosikleti
    R' lı bişiler düşünüyom
    Alıntı srhtsglm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu forumda bazı arkadaşlar kendilerini gerçekten çok zeki zannediyorlar.bi alaycı tavırlar bi bilmişlik ben olmuşumculuk filan.adam insan gibi sormuş
    olamazmı yani bilmiyor olabilir çok normal.yok Images can be closer than they appear yok bilmem ne vs.sen acaba orda yazanın türkçe tam anlamını biliyormusun derler adama?yapmayın böyle ya!!
    arkadaşım o düğme uzunları devreye sokar bırakır.hızlı selöktör yani.mz lerde yok bilmemen normal.
    HAKLISIN KARDESIM sozum meclısten dısarı ama bazı arkadaslar cok kustahca cevaplar verebılıyor . buna maruz kalanlarda emınım topıc acmaya korkuyolardır.motoru herkes anasının karnında tanımadı herkes deneme yanılma vs. yontemlere tanıdı o yuzden burada bırbırımızı alaycı bı tavırla elestırmek bole sevıyelı bı sıtede bızlere hıc ama hıc yakısmıyo
    ::winkwink[B]zeki çevik ve ahlaksızım beni böle seven manitanın hastasıyım::winkwink[/B]

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkes ne kadarda yardımsever kesildi birden ya. Kimseye bişey diyen olmadı, hemen kaplan kesilmeden önce sakin olmayı deneyin biraz.. Kimseye ukalalık falan da yapılmadı ayrıca, şaka yapalım dedik de anlayana işte....
    bunun yardımseverlik yada kaplan kesilmeyle alakası yok.ayrıca şaka
    yapmakla ukalalık yapmak arasında ince bir çizgi var dikkatli olmak lazım ama
    anlayana işte

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    bunun yardımseverlik yada kaplan kesilmeyle alakası yok.ayrıca şaka
    yapmakla ukalalık yapmak arasında ince bir çizgi var dikkatli olmak lazım ama
    anlayana işte
    boşver usta =)) anlamak istemeyenler doluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tubis aşşağıdaki alıntıları okumak istersin belki, olayın yardım severlikten çok bazı kişilerin uslup ve tavırlarıyla saygı sanırlarını aşmasıyla alakası var.

Alıntı B.m.O adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim motorunda gidonun üstünde 1 adet sol-1 adet sağda olmak üzere 2 ayna var. Bunlar ne işe yarıyor acaba?.. Kullanma klavuzunada baktım, göremedim. Üzerinde de gavurca "Images can be closer than they appear" yazıyor.

Acaba saçları falan yapmak için mi?..
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koçum ozaman bozulmuş o düğmen bak kızlar bile biliyor ne işe yaradığını mz de yokmu o düğmeden
    Burası motosiklet severlerin bilgi ve paylaşım forumu değilmi.
    Bilmiyorum,bu arkadaşların sadece stressli bir gün geçirdikten sonra bilinçsizce bu cevapları yazdığını düşünüyorum.
    Yani foruma attıkları 100 lerce mesaj da böyleyse, gerçekten düşündürücü.

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    Alıntı ALİ DEMİR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HAKLISIN KARDESIM sozum meclısten dısarı ama bazı arkadaslar cok kustahca cevaplar verebılıyor . buna maruz kalanlarda emınım topıc acmaya korkuyolardır.motoru herkes anasının karnında tanımadı herkes deneme yanılma vs. yontemlere tanıdı o yuzden burada bırbırımızı alaycı bı tavırla elestırmek bole sevıyelı bı sıtede bızlere hıc ama hıc yakısmıyo
    evet kesinlikle.dikkat ediyorum bazen adam topic açıyor hasbel kader o konu yada ona benzer bir başka konu günler yada haftalar önce açılmış hemen ''yok bu konu daha önce açıldı sen nerdeydin,yok takip etsene,yok gereksiz,yok kıl yok tüy vs vs''.sanane kardeşim?adam günler önce yoktur,görmemiştir yada
    ne biliyim belki kapasitesi o topiğin açılıp açılmadığını kontrol etmeye yeterli değildir filan.bu en basit örnek. hele bu topicteki zaten tam Allahlık Ali bey.Burası halka açık bir form.Herkes girer üye olur topiğinide açar kafasına takılan herşeyide sorar sorabilir hakkıdır.İsteyen yardımcı olur bilgilerini paylaşır isteyen kaale almaz başlığa bakar komiğine geliyorsa güler geçer.Egosunu,kompleksini tatmin edemez.Forumun Moderatörü var yetkilisi var onlar luzum görürse zaten açmaz,açtırmaz.Herkes işine baksın.Ben kişinin samimiyetine inanayım adam hevesli olsun gaz kolu debriyaj kolu nerde diye sorsun üşenmem cvplarım.Ben bu işe merak saldığımda bundan 15 yıl önce marş koluna basmayı bilmiyordum.Vites hangisi,debriyaj hangisi hele onları hiç bilmiyordum!Neyse amacım kimseyle ters düşmek yada birilerine had bildirme meselesi değil.Belki bir nebzede olsa dikkat çekmek.Saygılar

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    benimkinde var ama? acaba daha farklı bişi mi?

Motosikleti
    GT650R
    Sellektör yapıyorum kardeşim bende de hyosung var yapmıyorsa arızası olabilir..
    Akıllı adam aklını kullanan adamdır, Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanan adamdır.
    Emrolunduğun gibi dosdoğru davran. Ve azıtma (Hud 112)

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimkinde var ama? acaba daha farklı bişi mi?
    modelden modele farklılık gösterebilir.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)