Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

BakmakLa oLmaz Sende Anlat BakaLım :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    R' lı bişiler düşünüyom
    bundan 6 sene once daha 14 yasındayım arkadasım peugeot panter mobılet aldı.cok heyecanlıyım ılk defa motor kullanacam motora bınınce kendımı supermen zannettım bı anda gazı acınca kendımı onumde park halınde duran anadol kamyonetın kasasında buldum... sol kolum fena sıyrılmıstı o anı hıc uutamam
    ::winkwink[B]zeki çevik ve ahlaksızım beni böle seven manitanın hastasıyım::winkwink[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Walla arkadaşlar böyle şeylere denk gelmek için yıllara gerek yok sanırım. En yeniniz benim belki ama bu pazar günü caddede giderken yanıma bir motor yanaştı. Sesini o kadar uzaktan duymuştumki aynadan ne bu gelen diye baktığımda yarı otomatik ve en cimri motor olduğunu bildiği motorlardan biri geliyordu üzerinde de taş çatlasın 17 yaşında bir delikanlı. BEni caddenin girişinde görmüş motoru sormak için gelmiş. Ne kafada kask, ne eldiven nede mont çıplak gibi. Ama zigzaglar çizerek gidiyor yolda. Yanıma yaklaştı, abi bu motorlar kaça, ka. cc, gibi bir sürü sordu sordu mümkün olduğunca hem onun hemde kendi güvenliğim açısında konuşmadım pek cevap vermedim. En son dikkat et diye bağırdım çünkü üzerine doğru bir minibüs son hız geliyordu (çünkü Karşı şeritteydi). Sonrasında zaten uzadı gitti, muhtemelen su içmeye gitmiştir Komik değil ama ilginç olduğunu düşünüyorum.
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)