Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

PEUGEOT(MOPED) Motoru 0lanlar Bı Bakabilirmi Yardım !!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MOPED
    Simdiden S.a arkadaslar bugun yeni bir tane peugeot 105 aldım yanlız ı sorunum var motorla giderken motorda gaza yüklendıgım zaman motor kafa atmaya başyılor bunun sorunu nedır motora zararı varmıdır bana bi acıklarsanız sevınırım

birde hız olarak ne yapmam lazım ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    motorun arkasında motoru geri gelmesini sağlayan yay var... ucuz bişey ama motoru aşşağı indirip takmalısın.. o yay yıprandığı için sorun yaşıyorsun... öle binersen balata ve balata tası zara görür.. birde balatanın iç kısmında + şeklinde bir saç parçası var..ondan 2 tane kullan....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    kafa atıyo derken anlamadım ama ramço arkadaşın + şeklinde dediği ve 2 tane dediğinden anladığım kavramanın içindekii yapraktan bahsediyoo eğer motor inlemeden normal kalksın diosan 2 yaprak kullan fakat ben eski pejocu olarak 3 kullanıyodumm =) şimdii gelelim hızaa arka dişlin kaçlık bilmiyorum ama küçültt ön dişliyi de 2 dişli büyültt ve motoraaa 19-19 set at en aşağı 19-19 olsun yoksa ilerden rampa gördümüü o motor bayılır giderrr. tabii benzine o kadar para vermek istersenn.
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

Motosikleti
    MOPED
    ixeywent kardes motor giderken gaza yukledıgım zaman anıden kafa atmaya baslıor ama aragazla gidersem sorun ortdan kalkıyor

bide aradaslar bana maille msn adresinizi yollarsanız sevınırım sıze bı kac soru sormm lazm tabi uyqunn gorursenız

Motosikleti
    MOPED

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    arkadaşım sen balataya + işlemini uygula bir de kayışsının kenarlarına bak.. yenmiş olmasın...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    MOPED
    Saolun arkadaslar tekteker ramco sen ayrıetten saol cok ardım ettın bana

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)