Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Aylık geliri 1000-1500 ytl olanlar racing motosiklet kullanabilir mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Alıntı Syriana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vah vaaah demek sonunda senide zehirlediler yazık sana. Naked sınıfından bir kişiyi daha kurban verdik SS tayfasına.

Birde orda yazmış ''vaRR'' diye. İnsan bir başlık açar olurmu öyle kuru kuruya var.
    Ben naked'a SS'e alışmak için biniyordum ki...

Yakında topic açılır...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    deli mavili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet
    Alıntı mysugar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak arkadaş benden bahsetmiş. medyum falammısın yoksa... kafada sac kalmadı kaldıda ağardı...
    UÇURUMUN KENARINDA OLSAN BİLE SIRF HAYATA GICIKLIK OLSUN DİYE GÜLÜMSE

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı ErTech adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben naked'a SS'e alışmak için biniyordum ki...

Yakında topic açılır...
    Yuhlar olsun be sattın iki dakkede güzelim Z750'yi iyimi. Zaten sana pek kanım ısınmamıştı başından beri demekki raceci kanı taşıdığındanmış.
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Alıntı Syriana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yuhlar olsun be sattın iki dakkede güzelim Z750'yi iyimi. Zaten sana pek kanım ısınmamıştı başından beri demekki raceci kanı taşıdığındanmış.
    Şaka bir yana, Z750 ile çok güzel günlerim oldu... naked sınıfında hala tek geçerim...

Şİmdi SS binmek istiyorum...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı ErTech adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şaka bir yana, Z750 ile çok güzel günlerim oldu... naked sınıfında hala tek geçerim...

Şİmdi SS binmek istiyorum...
    Hayırlısı olsun dostum herşeyin. Şaka bir yana önemli olan gönlünden geçene binmem. Geri kalanı zevk işi. Allah kaza bela vermesin, güle güle kullan.
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

biraz masrafları kıstınmı sorun yok demektir ben 1.000 ytl ye kask almam mesela

hızlıda sürmem o kadar can güvenliği babında sorun yok demektir.
    Büyük ALTAy 1914 İzmir / Bozyaka MEKAN

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    250 cc yada 125 cc bi racing motora bin hiçte bişe olmaz şahsen ben öyle yapacam hem tecrüba kazanmak için tabi bazılarına yetmez ama küçük cc motorlar

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    ben regresyon topragımı haklı buluyorum... Benzin Fiyatları ile doğru orantılı olarak racing motor kullanmanın giderek zorlaştıgı ve güç hale Geldiği Ülkemizde... Paran Varsa kullanacaksın... Eskidenmiş o ucuz benzinler!!!
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Aprilia Atlantic 500 Sprint Scooter'ların Atası
    Ulaşabildiğin motosiklete bineceksin ve onunla mutlu olacaksın bırakın herkesin aylık kazancını ayrıca şunuda unutmayalım zenginler daha pinti olurlar 30 bin lira verir race alır ama km de 30 kuruş yakıyo diye ağlar çok şahit oldum sizde olmuşsunuzdur o yüzden sahip olduğun motosiklete binecen dünyanın en mutlu insanı olacan

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    hyosungun nakedine grenaj giydirilmiş modelleri car racing diye satılıyor.
    Racing motor bencede ciddi bütçe isteyen bir tarz,
    hele birde çocuğu olan bir birey ara gaz yapma uğrana çocuğunun rıskını benzine verir.
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Dogan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crypton T115
    3000e bir yağ değişimi 200 kağıt.

ne yaptın sen bea 10000 km de bir değişiyor yağ 50 ytl filtreside 30 ytl oldu 80 20-30 ytlde servis alır 100 110 a işi bitirirsin ve 3000 de bi değil çin malımı bu 10 bin km de bir dğişiyor bildigim...

Apachee62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    okula kayıt 500 tl kalem defter kitap vb 100 tl aydatlar 150 tl kurs vb 200 tl 1 senelik harçlık 1825 okul için elbise vb 150 tl illerde zengin oluruz diye okula gidiyoruz bu paraları biliktirsek o kadar sene zaten zengin oluruz yalanmı

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı Apachee62 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okula kayıt 500 tl kalem defter kitap vb 100 tl aydatlar 150 tl kurs vb 200 tl 1 senelik harçlık 1825 okul için elbise vb 150 tl illerde zengin oluruz diye okula gidiyoruz bu paraları biliktirsek o kadar sene zaten zengin oluruz yalanmı
    Başka bir şehirde diyelim tıp okudun, geçinmek için baban ayda 750 yolladı, 6 senede 750 den 54.000 eee 50.000 de diğer okullar için harcadı hatta lisede özel okula yolladı 4 sene 100.000 ettim 204.000 TL O kadar okumaya ne gerek var, baba 200 daha koysun ömrünün sonuna kadar diyelim 70 ine kadar yaşadın 50 sene aylık 675 tl maaş ne güzel dimi...

İşin şakası bu her gün cebimizden o kadar gereksiz şeylere para çıkıyorki toplu hesabını yapınca dudaklarınız uçukluyor. Sadece ayda 360 tl sigaraya veriyorum 10 senedir içiyorum bugünün parası ile 43.000 TL içtiğim zıkkıma para ödemeşim, bu para ile motor haremi kurardım kendime
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Şeyh Şamil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 yıl öncesinin topiği hortlamış !. Fakat konu güncelliğini yitirmemiş..

Bildiğim kadarı ile ''racing'' kullananların çoğunun sponsorları var ve masrafları bu sponsorlar karşılıyor..
    Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..Ne elbiseler gördüm içinde insan yok..

Motosikleti
    transalp yavrusu
    kesinlikle güzel bi başlık her ne kadar eski bir konuda olsa, racing makinası olupta gezemeyen bikaç kişi ytanıyorum motorları garajda yatırmakla meşguller..
    sonuçte herkesin harcı değil, ayağını yorganına göre uzatmak lazım..
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Biraz abartmıyor musunuz ?
    3000e bir yağ değişimi 200 kağıt ne yağı koyuyorsun ortalama 25lira olsa litresi 600luk bir makina 4 litre yağ alsa 100 lira para yapar buda bu motorlada hergün gezmiycegine göre 3000kmyi öyle 2 günde yapmazsın.
    Zincir yağı 5000 de biter 40 lira zincir yağı dediğin 5000kmde bir yağlarsan zaten sen o zinciri bitirirsin yenisi alırsın zincir için 10 liraya bakım sipreyi var haftada bir sıksan sana bi sezon gider.
    yıllık kasko 2500-3000 lira motorlara kasko yapan Sigorta şirketleri pek yok yaptıranda yok merak etme
    Korumaları düşünürsek 1oocc Scooterde sürseniz korumalı binmeniz gerekir tabi bizim halkımız ne olcak bundan düşşen edasıyla gitti için
    30km hızla bile giderken kafanızı yere çarpsanız beyin tranvası geçirirsiniz.
    Motora binerken modeline göre koruma giyilmez !

Motosikleti
    APRİLİA RS 125 ..
    500tl maaş alıyorum motorumu 8,500 tl kredi ile aldım montum kaskım elbisem var hiç zorlanmadım yeterki zamanında yatırımın iyi olsun arkanda sağlam patronun olsun babam sağ olsun yeter

Apachee62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hortlattım topiği en son cevap 2 yıl önceymis :D

pulseria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F-16 HD
    Saglam makineye sağlam ekipmanlara sahip olmak isteyen adam nasıl daha çok çalısırım nasıl daha iyi para kazanırım en iyisine sahip olurum diye düşünmeli.Motor var benzin yok çok saçma.

mogli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Valla racing değil ama ER6-F e uzun süre bindim ve yakın zamanda bir tane daha alacağım galiba ve neredeyse 2.5 ayda 7000 km yaptım yani üzeirnden inmedim nerdeyse.
    Gelirim?
    700tl. Tamam çoluk çocuk yok ve korumalarım ıvır zıvırım her bir şeyim zaten vardı. Ayrıca o bakım değerleri ne yahu? Ama benzin parasını karşılayabilmek için epey şeyden fedakarlık etmedim değil.

Benim makina 650cc 2 litre yağ alıyordu, en kral Castrol 10-40 Power1 Racing koyuyorduk. İki arkadaş ER6'mız vardı topran aldık yağları kredi kartıyla bakım zamanıyla aynı zamanda ödüyorduk parayı ve yarı parasına geldi yağlar. Sadece filtrelere 20 tl veriyorduk her bakımda ( onlar da toptan). Yani bir bakım ortalama 35-40 tl gibi bir meblağ.

Ayrıca SS'e her gün binilmez diyenelri de anlayamadım. Ne alaka? Param harcayamayacak kadar olsun zevkine her gün lastik bile yakarım.

Neden SS'e her gün binilmezmiş? Tamam SS değil ama ben ER6'nın tepesinden inmiyordum.
    Motosiklet bir ULAŞIM aracı değil bir İSYAN aracıdır!
    Her şeyin Aslı Güzeldir!
    Ömürüm boyunca hatırlanacaksın aYe...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler