Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Kaldırıma Motor Koymak ve Cezası

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    мση∂ιαℓ 151яѕ
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiş almazsan 55 ytl ye halolur herhalde bi arakdaşımız siteden yemısti gecenlerde topıc acmıstı kaç para yedıgını unuttum..

geçmiş olsun tubis üzüldüm..
    o şahıs bendim
    [B][COLOR="Red"]GAZLA UÇABİLİRSİN AMA FRENLE KONAMAZSIN[/COLOR][/B]::144::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SSTEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun öncelikle zabıtalarında ceza kesme yetkisi var.Yalnız polis olsun zabıta olsun öyle gelir gelmez cart diye yazamaz cezayı. yarımşar saat arayla 2 defa uyarı yapacak üçüncü de yine kaldırılmazsa ancak ceza yazabilir.Aklınızda bulunsun

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    bunu öğrendiğimiz iyi oldu bundan sonra daha dikkatli oluruz artık
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Bağdat caddesinde kaldırımlar oldukça geniştir. Yayayı engellemesi imkansız. Cafede otururken motorumu cafenin önündeki kaldırıma park ettim. Benim gibi yüzlerce insan vardır oraya bırakan geçen akşam ceza kesmişler park cezası yetmemiş bir de uyarıya uymama diye bir ceza kesmişler. Ulan oraya motor park edemez diye bir tabela mı astınız? kimi uyardınız da uymadı. Motosikletl polisler plakaların fotoğrafını çeke çeke gitmişler ve muhtemelen o gece millete ceza yağdırdılar ceza saati 23.00 ceza 291 TL.
    İnsaf diyorum başka birşey demiyorum nesine itiraz edeceim onuda bilmiyorum. Ödesen bir dert ödemesen ayrı. Biliyorumki ben cezayı öderim, sonra cezalara af geldi diye haberini okurum. İnsana zorla plakasını söktürtecekler. Plakam düştü desem daha az ceza yerim eminim.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    İs yerinin motorunu yola park ediyordum taki bunlar olana kadar
    1 okuzun biri park ederken motora vur motor arkadaki arabanin uztune dus ve kaportada ezik ve cizik olustur sonra got korkusundan kac is yerindeyim aracin sahibi geldi boyle boyle aracima vurmussunuz hep patrona dert anlat hemde adamin hasarini karsila
    2 gene motoru cekmisim asa indim motorla bi yere gidicem o da ne direksiyon kilitli oldugu halde adam motoru yolun ortasina koymus arabasini park etmis hemen atladim motora ama ne korna ne kufurler nevrim dondu kirdim aynasini bastim gittim
    3 motoru baglayamadigim icin yokuslu bolge oldugu icin direksiyon kilidini kirip yokustan asagi kaptirmislar asagidada polisi gorunce motoru atip kacmislar
    Simdi park edip itilip kakilip calinicagina cekerim kaldirima is yerinin orda bollasan bir alan var ve agaca guzelce kitliyorum ilk basta binadakiler laf ediyordu sonradan ses etmemeye basladilar dahada ceza yemedim simdiye kadar insanlarin gecisine engel degil cunku itiraz edin yer yapsinlar ozaman

berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    Alıntı ErdoganAktas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bağdat caddesinde kaldırımlar oldukça geniştir. Yayayı engellemesi imkansız. Cafede otururken motorumu cafenin önündeki kaldırıma park ettim. Benim gibi yüzlerce insan vardır oraya bırakan geçen akşam ceza kesmişler park cezası yetmemiş bir de uyarıya uymama diye bir ceza kesmişler. Ulan oraya motor park edemez diye bir tabela mı astınız? kimi uyardınız da uymadı. Motosikletl polisler plakaların fotoğrafını çeke çeke gitmişler ve muhtemelen o gece millete ceza yağdırdılar ceza saati 23.00 ceza 291 TL.
    İnsaf diyorum başka birşey demiyorum nesine itiraz edeceim onuda bilmiyorum. Ödesen bir dert ödemesen ayrı. Biliyorumki ben cezayı öderim, sonra cezalara af geldi diye haberini okurum. İnsana zorla plakasını söktürtecekler. Plakam düştü desem daha az ceza yerim eminim.
    Plakasız gezmeden ben yedim 92tl
    https://www.youtube.com/channel/UCG8V2OFsRDyxuCrAklq8aBg

burak5353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    falcon deserd 277
    bankadan para cekmek için park edecek yer bulamadım kaldırıma park ettim 1 hafta sonra 88tl ceza geldi

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)