Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ciddi bir iş

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    GT650R
    Arkadaşın birini motorla birine vurduğu için mahkemeye vermişler, ben Ankara Adliyesinde katip olarak çalışıyorum, bizzat duruşmayı hakim ile birlikte yapmaktayım, aramızda hakim varsa yada avukat varsa ona yakın bilgim vardır, arkadaş bu işin sonucu ne olur diyor, her kafadan bir ses çıkıyor, motor almıyor ki artıları eksileri ne olur diye sorsun, bilgisi olan varsa bilgi versin deniyor, yok benim başımdan böyle geçti böyle oldu, yok arkadaşımın başından böyle geçti böyle oldu, yok bişey olmaz, bende yardım etmek için kendimi paralıyorum ya, o kadar yazdık, hiçç tın, maşallah yurdum insanının her konuda bilgisi var, kimse demiyor ki bir avukata danış diye pess doğrusu.
    Akıllı adam aklını kullanan adamdır, Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanan adamdır.
    Emrolunduğun gibi dosdoğru davran. Ve azıtma (Hud 112)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja250r-600RR-gs650
    ya ben bişi anlamadım şımdi.. olay ne?

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı shule adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya ben bişi anlamadım şımdi.. olay ne?
    Aynen bende anlamadım birşey..
    Olayı yazsaydın yardımcı olacak birileri çıkardı yada anlaşılır olurdu en azından
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

headquarters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...................
    Kesin mevzu ile ilgili bi topic vardır.... VERYANSINNNNNNNN

He bu arada haklısın arkadaşım biz Türk milleti herşeyi biliriz...

Sen katipdin demi ?? (mesela)
    Hasan..

Memotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    heralde efendy_iso arkadasın kazasından bahsedıyorsun?

Motosikleti
    ...................
    Alıntı Memotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    heralde efendy_iso arkadasın kazasından bahsedıyorsun?
    O eski ya yıl oldu nerdeyse ??

Yoksa benım haberım mı yok yenımı oldu ??
    Hasan..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı urcolak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşın birini motorla birine vurduğu için mahkemeye vermişler, ben Ankara Adliyesinde katip olarak çalışıyorum, bizzat duruşmayı hakim ile birlikte yapmaktayım, aramızda hakim varsa yada avukat varsa ona yakın bilgim vardır, arkadaş bu işin sonucu ne olur diyor, her kafadan bir ses çıkıyor, motor almıyor ki artıları eksileri ne olur diye sorsun, bilgisi olan varsa bilgi versin deniyor, yok benim başımdan böyle geçti böyle oldu, yok arkadaşımın başından böyle geçti böyle oldu, yok bişey olmaz, bende yardım etmek için kendimi paralıyorum ya, o kadar yazdık, hiçç tın, maşallah yurdum insanının her konuda bilgisi var, kimse demiyor ki bir avukata danış diye pess doğrusu.
    hocam mevzuyu anlayamadım ben...ne nedir ne değildir...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    ...................
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam mevzuyu anlayamadım ben...ne nedir ne değildir...
    Hahaha biz anladık abide sen kaldın
    Hasan..

Memotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya eskı olayda bı amcaya carpmıstı kendısı..sonra amca buna dava açmış bugun gördüm topicini...ondan dedim...

Motosikleti
    Moto-Zeta Heran kanuni tiger olabilir
    ewet efendy_isoun olayı bi kazada kimse kimse avukata danış diye olanak söylemiyolar ona isyan edio
    [COLOR="Blue"][b]Biz Gökyüzüne İnanırız Sun-roof'a Değil[/B][/COLOR]::puro::

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    çok kızmışsınız. ama ben kendimce de söyledim.. iyi bir avukat bulmalı.

ama haklısınız. belki biraz geyiğe vuruyoruz. ama burada rahatlıyor çoğu insan.. yoksa kimsenin ciddiyetsiz oldğundan değil. en azından kendi fikrini söylüyor..

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Şimdi arkadaş diyoki

Bir probleminiz varsa çözümünü o işin doktorunda arayın diyo.

Amma unuttuğu şudur ki doktorlar pahalıya geliyor.

Biz neyapıyoruz hemşirelere eczacılara bel bagluyoruz ki ucuza gelsin

Sanırım anladı herkes ( Topici açan eczacı arkadaş umarım sende anlamışsındır )
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi arkadaş diyoki

İşte budur

Motosikleti
    GT650R
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi arkadaş diyoki

Eczacıya sorulmuyor işte, sanayi ustasına soruluyor bende onu anlatmaya çalışıyorum, adama çarpıyor, ezaneye gidip mahkeme sonucu ne olur diye soruyor, kendi bilir ya banane, yeterince canımı sıktım bi topic için tınn.
    Akıllı adam aklını kullanan adamdır, Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanan adamdır.

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    hayırdır patronnn ne oldu seni böyle sinirlendiren gurban olduğummmeğer bilmeden bi kusurumuz olduysa affola
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    isooo ilgilensene abicim adamla çırpınıyo senin için hem noldu iso sen dun gittim mahkeyeme sormak için ?
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    R1_8
    Öncelikle mahkeme hukuk mahkemesinde açılmış,orda görüştüğüm bi kaç kişi,anlaşma yoluna git,yoksa durduk yere çok başın ağrır,hatanın sende yada onda olması çok bişeyi değiştirmez,çünkü adamın açtığı dava manevi tazminat davası dedi ama ben bu işten gıcık aldımm,sürsün süreceği yere kadar diyorumm ,bi yandanda karşı dava açmakta aklımdan geçmiyo değill

urçolak fahri hemşerimm,öncelikle duyarlılığın için çok teşekkür ederim,yazdığın yazıya cvp vermediğimi düşünerekten kızgınlığın bana ise tekrar tekrar özür dilerimm,dün tutanağı karşımda görünce baya bi sinirlendimm,iiki varsınız dostlarımm

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle mahkeme hukuk mahkemesinde açılmış,orda görüştüğüm bi kaç kişi,anlaşma yoluna git,yoksa durduk yere çok başın ağrır,hatanın sende yada onda olması çok bişeyi değiştirmez,çünkü adamın açtığı dava manevi tazminat davası dedi ama ben bu işten gıcık aldımm,sürsün süreceği yere kadar diyorumm ,bi yandanda karşı dava açmakta aklımdan geçmiyo değill

urçolak fahri hemşerimm,öncelikle duyarlılığın için çok teşekkür ederim,yazdığın yazıya cvp vermediğimi düşünerekten kızgınlığın bana ise tekrar tekrar özür dilerimm,dün tutanağı karşımda görünce baya bi sinirlendimm,iiki varsınız dostlarımm
    şunu topicine yazda ana sayfaya gelsin sağlam bi avukat arkadaşımız çıkmadımı daha ?
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    GT650R
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kardeş sadece manevi tazminat davası mı açmış, maddi tazminat yokmu? eğer yoksa manevi tazminattan çok bişey çıkmaz, kendine tanıdık bir avukat bulmanı tavsiye ederim, duruşmalara girmese bile 500,00 YTL avukatlık ücreti takdir edilir onu sen alırsın, cüzzi bir manevi tazminat verileceğini düşünüyorum, eğer maddi tazminat varsa, karşıdaki kişinin sağlığında bişeyler varsa, kırık çıkık falan, raporlar alınır, o zaman biraz masraflı olabilir..

Motosikleti
    R1_8
    Sağlığı iyiydi adamın şu anda ayağa kalktı hatta geçen gün camiye giderken gördümm,manevi tazminat davası olduğunu söylediler,eski çalıştığım yerin avukatıyla ittifak halindeyimm,o yardımcı olacak bakalımm,bunun sonucunu bende merak eder oldum ,tekrardan teşekkür ederim

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)