Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

mesaj eleştirisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KROSS 250
    haklısın gardasım biz bu sitede cc olarak kimseyi ayırmamalıyız sonucunda artak birseye gonulvermişiz ister cin ister ne olursa olsun ayrım yapmamak lazım ...
    sadece sür ...... www.eskisehirenduro.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fullthrottle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 650 Executive / Snow Owl
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ünideki hocamızın bi sözü var,ona benzemiş bu( tabi şaka ) : parasız adam şerefsiz adam. hahahahahahahaha
    çok tehlikeli yollara saptırır bu yazın...

ne demiş Mevlana ;
    ne elbiseler gordum içinde insan yok, ne insanlar gordum sırtında elbise yok..
    Wildgoose Rider - Transalp 650

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    ünideki hocamızın bi sözü var,ona benzemiş bu( tabi şaka ) : parasız adam şerefsiz adam. hahahahahahahaha
    Parayla mı oluyormuş şeref..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Terrorizer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 600f
    Motorda değil ki hayatın her alanında var böyle insanlar... Siz hala alışamadınız mı bunlara ?

Siz onları ne kadar kâle alırsanız onlar o kadar var olurlar. Boşverin herkes kendi küçük dünyasında at gözlükleriyle yaşasın. Onlar gözlükleri ile karşıya baksınlar siz yanınıza da bakın elbet yanınızda birileri olacaktır.
    ★★ ----- Decaying organic matter ----- ★★

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı fullthrottle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok tehlikeli yollara saptırır bu yazın...

ne demiş Mevlana ;
    ne elbiseler gordum içinde insan yok, ne insanlar gordum sırtında elbise yok..
    yok , zaten hocamız bu sözle ülkemizdeki durumun ne olduğunu belirtmek istiyor.

Motosikleti
    yok , zaten hocamız bu sözle ülkemizdeki durumun ne olduğunu belirtmek istiyor.
    şimdi anlaştık .. mumkun oldugunca az spekulatif yazarsan sevinirim..

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Alıntı Carpathia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi yakında bu forumda çinciler isyan edecek görünüş o
    senin motorun bile yok ne diyosunki ? senin çin almıycagın ne malum? hepsini okumadan yazdıgın çıkça ortada...

Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Parayla mı oluyormuş şeref..
    oraya çekmek istiyorlar günümzde artık zaman bu zaman. paran varsa goldwing alırsın benim gibi scootercinin üstüne sürersin. zaman buna gelmek üzere

Forumdan Uzaklaştırıldı
    şimdi anlaştık .. mumkun oldugunca az spekulatif yazarsan sevinirim..
    spekülatif düşlerin spazmı var. stagflasyon önlemliydi.sözümüzü kesme girişiminde bulunan herkese radikal argolar.

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    -pahalı motora binen ve düşük kalitedeki motora laf eden bu insanların bazıları daha madeni yağ kokusunu bile bilmezken gunun birinde yolda kaldıklarında motorcu bir şahsın duşuk kalitedeki bir motorla yanlarında durup gerçektende çok gulunç ve ufak bi arızalarını giderebileceği gunu pek hesaba katmazlar ama defalarca yaşanmıştır..
    Bu cok dogru hakkikaten

Motosikleti
    spekülatif düşlerin spazmı var. stagflasyon önlemliydi.sözümüzü kesme girişiminde bulunan herkese radikal argolar.
    hiç rahat durmazsın dimi...

Motosikleti
    HONDA CBR 125
    ohh bee...başlığı görünce yine bi kaza haberi var diye çok korktum,
    kaza kadar kötü olmasada üzücü bi olay...

aynı sorun bizim ( bisiklet görünümlü akülü motorlar ) cbr larda da oluyor ya gül geç
    2 gözüm 2 tekerim var , 4 aç gözünü 4 tekerin var !!! :bounce:

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Birazda hayattaki darbeleri karşılama sayısıyla ilgili bi durum.Tabiki bu başlıkta açılması gereken bi başlık.Söylenmesi gerekenlerde var ama hayat insanı öyle şeylere alıştırıyorki Senin tarif ettiğin arkadaşları ben görmüyorum bile.Zamanla genç arkadaşlarımızın orta yolda birleşip birbirlerini kırmayacağı bir noktada birleşeceğine inanıyorum.Bazı istisnaların kişilik yapısı gereği değişmeyeceğinide bilmemiz gerekir.Onlarda kendilerini doğal eleminasyondan kurtaramayacaktır.Fazla canımızı sıkmayalım ve rüzgarımızı bolca hissedelim
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

okan0055 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRİLİA CAPONORD ETV1000-APRİLİA PEGASO 650 İE
    din .. dil .. ırk .. ve motsikletlerde cc ayrımı yapanları şiddetle kınıyorum...olay iki tekerdir ... iki teker kardeşliğidir....
    yolda birçok mobiletin veya scooterin yardımına koşmuşumdur.. öyle arkadaşlıklar kazandımki hepside düşük cc lerden çıktı....parayla veya motorla adam olunmuyo maalesef...

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    vallahi ben şuana kadar öyle bi durum ve kişiyle karşılaşmadım sitede ve normal hayatta.öyle biriylede muhattap olmam,anında korum lafı.unutmayınki o kişilerde zamanında motora çinliyle yada mobiletle başlamıştır
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

jackaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    caponord etv1000-simson schwalbe-yamaha wr125r
    ne demiş Mevlana ;
    ne elbiseler gordum içinde insan yok, ne insanlar gordum sırtında elbise yok

sozu herseyı cevaplıyo zaten
    bır kursun kaleme benzer hayat tek eksıgı sılgıdır

cok guzel bı yazı olmus +1

yalniz_prens_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR-125
    işte gerçek motorcu arkadaş bu diye düşünüyorum. birde trafikte saygıyı eklemek isterim.

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    arkadaşım bu çiğlik hepimizin içinde var. insanoğluyuz. ha kimimizde az, kimimizde yok denilecek kadar az, kimimizde biraz fazla, kimimizde oldukça fazla..
    ama hayat bu.. sokaktan bir avuç insan toplayın bakalım neler göreceksiniz.. bizde burada sokaktan alınmış bir avuç insan değilmiyiz sonuçta..
    kimimiz kız kimimiz para düşkünü, kimimiz gösteriş kimimiz hız meraklısı, kimimiz yetenekli kimimiz değil, kimimiz paralı, kimimiz parasız.. kimimiz eğitimli kimimiz eğitimsiz, kimimiz insancıl kimimiz daha az insancıl, kimimiz dürüst kimimiz daha az dürüst, kimimiz az kimimiz çok bencil.. listeyi uzatmak mümkün böyle..

bence kendini bilen kişilerin bunları duymayada çok ihtiyacı yok. ama bazen kendini üzgün hissedip etrafında kendi gibi düşünen insanların desteğini de arıyor insanoğlu zaman zaman. ama cidden hayatta öyle şeylerle karşılaşıyorsun, öyle şeyler ile mücadele ediyor, öyle şeyleri göğüslüyorsun ki.. hayatta neler var arkadaşım.. adı üstünde hayat.. takma böyle şeyleri allahaşkına.. Allah yüzünü yere baktıracak şeyler yaşatmasın sana, çok acizlik yaşatmasın (ki aciz kalmanın verdiği tecrübeyi verecek başka bir hayat dersi de yok),gerisi boş..

ben dostlarıma hep derim, para ile alabileceğin bir şey için asla üzülme, gün gelir alıyorsun. İnsancıkların yaptığı şeyler için üzülme, adı üstünde insancık..

tabi içimden: insancıklar ile sürekli içiçe olduğumuzu belki onlardan biri olduğumuzu; yada istediğin zaman alamadıktan sonra 10 yıl sonra sahip olsan çok da anlamı olmadığını da düşünmüyor değilim ama içimden düşünüyorum.

yani benim üzüldüğüm bu kadar dertlenmen.. kardeş altında hayabusa varsa biri, inan senin motosiklete bindiğinden daha az binebiliyordur. inan her istediği yere motosikletini bırakamıyordur.. onun altındakinden sanane, senin altındakinden onane.. laflayabiliyorsan güle eğlene gerisi boş..

yine de kendimce diğer insanları pek de sallamadığımı (ailem de buna dahil)itiraf ediyorum. çok da önemli değil benim için insanın altındaki araba kolundaki hatun.. doğruları söylüyor mu? doğruyu güzel, güzeli doğru şekilde söylüyor mu ona bakarım.

Motosikleti
    kawasaki er-5
    Alıntı axoyum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arızalanmış bir mobiletli yardım için elini kaldırırıyor yoldan bir kawasakici geçiyor. o da ne duruyor amaaaaaaaa bir güzel fırçalayıp gidiyor. yakında böylede olur belkide olmuştur.
    yalannnnnnnn fırcalamadım yeminlen

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    sanada katılıyorum,fullthrottle de katılıyorum,benim makina çin işi diye gezi ye bile çağırmadılar,ha bu mu senin motor dediğin gibi sözlerde söylediler ama o kişinin karakteri okadarmış ben onun seviyesine inmedim modelle markayla adam olunmuyor.
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)