Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Lastik göbek yapmış geberiyordum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Cgnynuss 125rs
    Haftalardır forumda herkez kötü haberler veriyordu piskolojik olarak okumak istemiyordum az da batıl olarak fakat bugun bir üzücü haberde benden arka lastiğim cook fena 2 tane meme yapmış ve hiç farkında olmadan 2 gundur geziyordum hiç ama hiç hissetmedim 5 yıldır motorsiklet tecrubem var hatta gecen gun sağlam asıldım set sürelerindede fark yoktu ama sonra yıkarken lastiğin 2 yetinde meme yaptığını farkettim şok oldum neyse İNŞALLAH verdiğim ilk ve son kötü haberim olur
    Lütfen kask yazın bile eldiven ve gündüzleride farlarınız açınız ve sağlamayınız vede unutmayınız papaz pilavı 2 kere yemez Herkese saygılar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    sen motor üstündeyken bişey olmamış yaa gerisini boşver..cana gelceğine mala gelsin.gider yeni bir lastik alırsın sorun çözülür ama allah korusun sana bişey olsa o sorunu ne yapsak çözemeyiz.
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

Motosikleti
    HONDA CBR 125
    abi iyi yine giderken bisi olmamis

ıyıkı yolda bıse olmamaıs abı allah korumus senı

kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı onur1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haftalardır forumda herkez kötü haberler veriyordu piskolojik olarak okumak istemiyordum az da batıl olarak fakat bugun bir üzücü haberde benden arka lastiğim cook fena 2 tane meme yapmış ve hiç farkında olmadan 2 gundur geziyordum hiç ama hiç hissetmedim 5 yıldır motorsiklet tecrubem var hatta gecen gun sağlam asıldım set sürelerindede fark yoktu ama sonra yıkarken lastiğin 2 yetinde meme yaptığını farkettim şok oldum neyse İNŞALLAH verdiğim ilk ve son kötü haberim olur
    Geçmiş olsun...aynı model motoru kullanıyoruz ve benim de arka lastik sorunlu. Bir an önce yeni bir lastik alacam. Piyasayı araştıdın mı bilmiyorum ama lastik fiyatlarıda uçmuş durumda..ben Duro marka lastik almayı düşünüyorum fiyatı oldukça iyi; bu lastik hakkında bilgin var mı? sağlam mıdır, almaya değer mi?

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Set süresi ney? Yarışlaramı giriyon... Geçmiş olsun dikkatli ol ve motoruna iyi bak.
    Bu arada Duro lastik bence güzel. 6000-7000km civarı rahat kullanırsın.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    6-7 bin km hiç bişey bence en kötü lastik bile 10 bin götürmesi lazim benim tahminimce iyi bi lastikle 20 bin km benim motorum ybr 125 12.100 kmdeyim orjinal lastikleri üzerinde 20 binde degişmesi gerekiyomuş yani orjinal lastikleri kaliteli olmadigi halde 20 binde eskiyor

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Alıntı kalidor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun...aynı model motoru kullanıyoruz ve benim de arka lastik sorunlu. Bir an önce yeni bir lastik alacam. Piyasayı araştıdın mı bilmiyorum ama lastik fiyatlarıda uçmuş durumda..ben Duro marka lastik almayı düşünüyorum fiyatı oldukça iyi; bu lastik hakkında bilgin var mı? sağlam mıdır, almaya değer mi?
    dünyanın en kötü lastiği seçilen türk malı İRC bile durodan daha iyidir. pirelli den şaşma.. eğer bulabilirsen tabi. ama ben sana levorin marka lastik tavsiye ederim. sirkecideki motorcularca ve yamaha yıldız ticarette bulursun. dişli lastik sor.

Motosikleti
    Yamaha Cgnynuss 125rs
    dağa modele tam karar vermedim bakıcaz iyi görüşleriniz için coook teşekkür ederim
    Lütfen kask yazın bile eldiven ve gündüzleride farlarınız açınız ve sağlamayınız vede unutmayınız papaz pilavı 2 kere yemez Herkese saygılar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    onur geçmiş olsun kardes...

Motosikleti
    mondi 150MC
    geçmiş olsun cana gelcene mala gelsin yenisini alırsın..!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)