Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

100 ukh kh hakkında herşey video foto

Motovento
    REKLAM ALANI

bunların çekişleri nasıl yani yokuşlarda tıkanma olurmu ben işe gidip gelmek için alıcam yollar biraaz yokuşlu ankarada olupta satılık 100 ukh varsa arkadaşlar bana özel msj atarmısınız şimdiden saolun iyi formlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

100 kh al fiyatı da düşmüştür zaten
    tıkanma diye bir şey kesinlikle olmaz
    2 kişi her yeri çıkar ama dediğim gibi ukh tan daha memnun kalırsın kh alırsan
    yakıt tüketimi ve günlük kullanım için çok memnun kalırsın satmam diyosan
    bisan bms90 al daha iyi olur alırken de eğer nakit paran varsa yüzde 10 iskonto yapıyorlar haberin olsun pazarlık yap ötv indirimini de unutma
    kazasız belasız güle güle kullan alırsan

100 kh otomatik vites oldugundan sorun çıkarıyormuş o yüzden ukh tercih ettim tek farkları buymuş zaten başka farkları varmı sizce ben işe gidip gelicem gidiş geliş 20 km yol

ya kusura bakma ben 2 senedir mondiallerinisimlerine bakmıyordum
    100kh la kh 100 aynı zaten km modeli otomatikmiş
    ukh kh ın yerine gelen model aynıymış yani ikisi de
    ben 20000 km kullandım hemen hemen hiç problem çıkarmadı çok ekonomik bir motor tavsiye ederim

Motosikleti
    Mondial 110 KF
    benimkide 100 kh ilk çıkım her zaman iyidir bunlar ilk seri sonradan ukh geldi işler cıvıttı.benim arkimde ukh var dikiş tutmuyo

valla ben kararsız kaldım şimdi ukh mi kh mi ?

aklımda + olarak 125 kt var oda biraz pahalı kaçıyo hem vergiside var bu modeli gayet iyi ama kh mi ukh mi ?

Alıntı OZKYMEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ben kararsız kaldım şimdi ukh mi kh mi ?

aklımda + olarak 125 kt var oda biraz pahalı kaçıyo hem vergiside var bu modeli gayet iyi ama kh mi ukh mi ?
    kh şu anda yok ukh var bi de km var km otomatik vites olanı

sen ukh ı al pişman olmazsın

eğer genç isen bana kalırsa bmp 90 al tip yok ama cub motorların plastik sesi olmaz bu motoda

yaş 19 gençmiyim ?

86 cc imiş pekibunun fiyatı ne kadardır ?

yaş 19 gençmiyim ?

86 cc imiş pekibunun fiyatı ne kadardır ?
    tam yaşı
    ben yazın 1300 diye gördüm hatta param olursa kardeşime alacağım diye planlıyorum hala

ötv indiriminden sonra 1200 dür şu an fakat telefonla sorsan daha iyi olur
    çok az yakıt yakar ve şehir içi çok rahat olur ve bu motorlar gerçekten diğerlerine oranla uzun ömürlü

büyük hacimli motor alsan zaten 1 senede 10.000km gitsen inan bu motorun parası kadar benzin yakarsın bu motorun vergisi de yok

satarken de 900-1000 liraya satsan yine 300-400 lira değer kaybetmesi pek sorun olmaz gibi

Km hem görünü hem de otomatik kullanımla scooter avantajına sahip,kayış kaydırma problemi yoksa Ukh'den daha iyi.

çok teşekkür ederim herkese ben birazda satış noktalarında araştırıyım benim aklımdada 100km var ama otomatik oldugu için sorun çıkartırmı korkusu içindeyim ama oda olmassa bisan 90 ceylan alırım oda fena degil onu bana tercih eden osmaniyeli arkadaşıma da çok çok teşekkürler

çok teşekkür ederim herkese ben birazda satış noktalarında araştırıyım benim aklımdada 100km var ama otomatik oldugu için sorun çıkartırmı korkusu içindeyim ama oda olmassa bisan 90 ceylan alırım oda fena degil onu bana tercih eden osmaniyeli arkadaşıma da çok çok teşekkürler
    biz teşekkür ederiz
    yardımcı olabildiysek ne mutlu
    kazasız belasız güle güle kullanman dileğiyle

Arkadaşlar aranıza yeni katılan UKH cılardanım. Müsadenizle yorumumu yapacağım...

Ben Nazilliden oturuyorum.Mondial fabrikasıda Nazillide.ilk olarak bu UKH mı KH mı sorusuna cevap vereyim.
    Mondial 3 sene öncesine kadar Çin den ithal ettiği malları direk olarak satıyordu..Buraya MONDİAL fabrikası açıldıktan snra 4 model'in parçaları getirilip burada motorlar toplanmaya başlandı.YANİ ÜRETİMDEN ÖNCE kh olarak direkt çinden gelen motor burada toplanınca başına UĞUR'un "U" su getirilip UKH olarak satışa sunuluyor...Bu modellerde:(125 UAG)-(100 UKH)-(125 UKT)-(125 URT)...
    .................................................. .................................................
    Gelelim "KM mi UKH mı?" sorusuna...
    Benim UKH dan önceki motorum KM idi. Tek kişi olunca kalkışlar, sorunsuz hızlanma UKH dan daha mükemmel.Ama motora 2 kişi bindiğin zaman kalkarken aşırı şekilde zorlanıyor ve zorlanan motorda oldukça fazla bağırıyor.Aynı peugeot 103 ler gibi...Bu kalkışlardaki zorlanma beni KM den soğuttu ve 1500 km de satmak zorunda kaldım.1 ay önce ukh aldım.Kalkışlar falan mükemmel.
    Şuanda ukh çok memnunum.Ve KM mi UKH mı diyenlere ısrarla ve hararetle UKH ı tavsiye ediyorum...

Şimdiden TEŞEKKÜRLER...

Motosikleti
    vw transporter 2,5 tdı,citreon nemo :D:D
    mictonorm teşekkür ederiz kardeşim
    eğer kaderinde varsa tecavüze uğramak bırakta keyfine bakk:queen::queen::queen::queen:

Arkadaşlar Daha 17me girmedım nisan 93 doğumluyum ... Ehliyet alcam , temız bi ukh istiyorum bıraz makyaj yapıcam abartmadan :D ruhsat falan hepsi ne kdr tutar sizce... (ehliyet ,ukh,ruhsat , Ufak bı modifiye) xD

Motosikleti
    drift
    slm arkadaşlar yaklaşık olark 2 ay oldu motoru alalı...biraz modifiye düşünüyorum güzel bişey sizce bu motora ne gider ne yaparsam vay motora bak denilir hesabı :D biraz fikir sunabilirmisniz...işte benim siyah inci

sadece ön de yanak var diger herşey orjinal hali

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler