Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Fuar gezintim ve yeni kaskla montum...

Motovento
    REKLAM ALANI
    nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Hayırlı olsun aynı kaskdan bende aldım 2 ay olucak sanırsam bıde ona sıyah vizor taktırdım toplam 245 ytl vermıstım. Hayırlı olsun korumaların yer yüzü görmesin...
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erman_erkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F
    arkadaslar moral bozmak gıbı olmasın ama ben aynı kaskı gecen hafta 200 ytl ye aldım fethıyede honda dan,, ama motor la aynı gun almıstım belkı ondan ındırım yapmıslardır
    carpe diem

kkorhann34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondıal 150 Mcx
    Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bahsettıgım yer kulak deıl yav tamm kulagın altında cıkıntı bı kemık var onla kulak arasında kalan bosluk acıo .ilk 3 gun bendede bı problem yoqtu sonra kulagımın ıcı agırmaya basladı sonra dıslerım. acaba ruzgardan dolayımı belkı ruzgar carpmıstır sonra kayıslar kulaga deydıkce acıtıodur bi maske alıp oyle denıycem kaskı

olmazsa bunu artcı kaskı yapcam kendıme yenı bı dene alcam ama kaskımıda degıstırmek ıstemıom desenı tıpı cok hosuma gıdıo
    ben bugün feyizoğlu ndan idarelik maske aldım 10 ytl ye kafamı çok iyi sardığı için ne kulağım nede suratımda bir acı hissetmiyorum....

Alıntı el_dios adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gule gule kullaaaaan

bende gecen hafta lazer vertigo kask aldım oda cok güzel
    teşekkür ederim...sende güle güle kullan

Alıntı cbr125faik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kenan abıyle goto ıı olmus hakkaten ankaradanda selmlar kndılerıne...bu arada gule gule kullan kardes aldıklarını ınsallah sadece ruzgardan eskırler....
    inşallah sadece rüzgarda eskirler....

Alıntı erman_erkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar moral bozmak gıbı olmasın ama ben aynı kaskı gecen hafta 200 ytl ye aldım fethıyede honda dan,, ama motor la aynı gun almıstım belkı ondan ındırım yapmıslardır
    ayda 22.50 ytl moralimi bozmaz....
    4 Teker Bedenimi 2 Teker Ruhumu Taşır...!

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler