Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

motosiklet tercihi yardım!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR 125
    Alıntı mosset adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 1.90 boyunda ve 100 kiloyum. Ve daha yeni motosiklete başlıyorum sayılır. Sayılmaz öyle benim aklımdaki modeller f650, xt 600, şimdi diyeceksinizki 600 cc yeni başlayan için çok fazla, bana ne önerebilirsiniz arkadaşlar, okumadığım forum kalmadı. yeni başlıyorum ve motorsiklet kelebek konmuş gibi olmasın istiyorum. Enduro ve touring tarzı motorsikletleri daha çok beğeniyorum. cbf 250 nasıldır bilmiyorum gidip denemedim. yani üzerinde nasıl bir görüntüm olur bilmiyorum, fakat o da ufak kalacakmış gibi geliyor. tavsiyelerinizi önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
    bnce cbf 250 guzel hem baslangiz icin hemde size gore ama cbf 500de tavsiye ederim boy kili filan derseniz tam size gore birde racing tarzi dunurseniz hysoung gt 250 derim ben...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha x-max ''06''
    Büyük ve ağır terciihlerden özellikle uzak durmanı tavsiye ediyorum,bence 110-130 kg aralığında ve sana uzun yıllar keyifle hizmet edecek ve her ihtiyacını görecek bir seçenek daha mantıklıdır,örnek dersen DRZ-400SM senin için
    biçilmiş kaftandır.
    binbasi nayman x-max ''06
    Yamaha Touching Your Heart.
    Safety First,then RIDE..!

carzywindy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni windy 125
    benim de boy 1,90 ama ben windy de gayet rahat duruyorum yani benim için rahat
    görüntünün nasıl olduğunu kafama takmıyorum

senin durumun var ise CBF 250 yada hyo GT 250 r
    ..::Bu Vatanın Gücü Ne Parasıdır Ne Tankları , Bu Vatanın Asıl Gücü İnanmış Evlatlarıdır::..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)