Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Bu kadarda olmaz dedirten trafik magandaları!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Piaggio, (Beverly 300i.e alma aşamasında)
    Alıntı emin_arikoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bayanlarda nasıl olsa bana dokunamaz ben bayanım diye bir düşünce var, öncelikle bıraksınlar bu düşünceyi, malesef artık ortalık piskopat, hasta, ruh sağlığı bozuk kişilerle kaynıyor.
    + 10.000 olayin kanserlesen noktasi iste bu nokta ve kesinlikle dogru bir teshis
    Ayrica etrafin psikopat veya manyak dolu olmasi bir kenara sirf kadin olduklari icin kendilerine "bazi noktalarda veya hayatin her alaninda farkli davranilacagini dusunen kadinlarda buyuk hata yapiyorlar." Zira hayat herkese karsi esittir ve kadina-erkege bakmaz kimi konu ve noktalarda...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı pre_lude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    plakaları varsa işleri bitmiş onların... Allah icerden cıkmayı nasip etmez insala ömürleri gecer orda it soyluların..
    .
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:
    [B][COLOR="DarkRed"]Ben Derdimi Hangi Dağa
    Yüreğimi Hangi Suya Diyemiyorum[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Domalınan moturlardan.Rayzink
    kötüye verilicek en güzel cevap susmaktır... içindeki adamın veya adamların ruh halını bilemezsin kız basına neden tekme atarsın?sen sus gec elbet onlarda ceker gider...geçmiş olsun ama yanlış bi davranış...bu kadar bayan surucu var hepsı her laf atana tekme atsa.....

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı muratgergerli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben olayı net olarak bilmemekle beraber;

Öğretmen hanıma acil şifalar ve şoför arkadaşada teşekkür....

Dipnot: Lütfen kanunlar hakkında bilgimiz olmadan
    bilinçsiz ve seviyesiz kelimeler yazmayalım..
    Asıl kızdıgım nokta insiyatif konusu. İlk başta kişiyi nezarete alıyorsun kanun senden bunu ister yapacak birşey yok tmm ama kadının okadar ısrarı üzerine bırakmışlar yani insiyatifini kullanmışlar.Peki neden.Suçlu yakalanıp suçunu itiraf ettimi ? hayır .Yani bıraktıkları kişi onlara göre hala suçlu olabilir. İnsiyatifi ya hiç kullanmamak yada zamanında kullanmak tek kızdıgım nokta bu.O masum adamın bir gecelik nezaretide yanına kar kaldı başka birşey degil.

Umarım olayı kişisel algılamazsınız....

Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belki adam dövdü, nereden bileceksin. Kadını da tehdit etti söylemeyeceksin diye. Polisle ne alakası var, kanunları polisler mi koyuyor. Emniyet bu, her durumda, her koşulda, aynı şeyi yapmak zorunda. Herşeyi değerlendirmek zorunda. Bu gibi durumlar da herkesi karakolda tutarlar hiç mi duymadınız ?
    Evet tutarlar peki kadın ısrar edince neden bıraktılar bir gecede kanun mu degişti. Yukardada yazdım kızdıgım konu insiyatif konusu...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    oluyo bu memlekette böyle şeyler....Allah kimeyi bu duruma düşürmesin...Polisin eline gariban normal vatandaşsan vay haline...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Mct 250!! (satlık)
    maalesef işte ne yapalım buda böle

Motosikleti
    Domalınan moturlardan.Rayzink
    yanlız arkdaslar bayanı dovenlerden cok polıse tepkı neden?bu adamlar sonucda ısını yapıyolar.tutsa suc tutmasa suc.... yasaları kanunları polısler belırlemıyokı onlar sadece kendı üzerlerıne dusen gorevlerı yapıyolar...

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben olayı net olarak bilmemekle beraber;

Öğretmen hanıma acil şifalar ve şoför arkadaşada teşekkür....

Dipnot: Lütfen kanunlar hakkında bilgimiz olmadan
    bilinçsiz ve seviyesiz kelimeler yazmayalım..
    Konu üzerine yorum yapma gibi bir lüksüm yok.....
    Ayrıca konunun doğruluk derecesi nedir...Anlatımda- anlamada bir
    yanlışlık olabilir.( kimse bu cümleye yanıt vermesin)

İnsiyatif kullanma durumları bile kanunla belirlenmiştir...

Karakol gibi kolluk kuvvetlerine intikal eden her olaydan Savcılığın bilgisi
    olmak zorunda olup nezarette alıkoyma hallerinin dahi savcılık (nöbetçi savcılık)
    nezninde olduğunu unutmayın arkadaşlar...

Kişi zanlı veya mağdur olsa bile KH diye bir durum söz konusudur..

Yani olay intikal ettikten sonra siz isteseniz dahi kanunlar sizi bırakmaz..

Kısacası kendi kendinizi yaraladınız.Ya da motosikletinizi evinizin
    duvarına vurdunuz...Kimse de şikayetçi olmadı..Sizde olmadınız..
    Ama Kanun sizden şikayetçidir..

Mesaja Ek: Dipnot: Mesajım kişisel algılanmasın..Lütfen üye haklarınızı ve sorumluluklarınızı
    birdaha gözden geçiriniz..

FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA (Herkes Okusun)
    .
    MESAJLARIN İÇERİĞİ, KULLANILAN ÜSLUP VE KURALLAR
    .
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @pininfarina

Ya sen neyden bahsedıyorsun ya Sen bir bayan olsan bırı sana laf atsa aynı tepkıyı sende verırıdın ... Bos bos konusma lutfen , Veya bırı senın yakınlarına bı laf atsa arabanın plakasını alsan bıle polıslerden once sen bulurdun adamları ve lınc ederdın ...

Allah bayana yardım etsın , şöför abimizede tesekkurler ..

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oluyo bu memlekette böyle şeyler....Allah kimeyi bu duruma düşürmesin...Polisin eline gariban normal vatandaşsan vay haline...
    Gaz vermek babında;
    Bunu sosyal içerikli geyik mesajı olarak algılamak istiyorum..Tabi ciddi değilsen
    orası ayrı bir tartışma götürür..Ne dersin mete..

.
    Ayrıca bu başlığın enazından konu dışı bölümüne taşınmasını yönetimden istiyorum..
    Yazdığınız mesajların misafir üyeler tarafındanda okunduğunu unutmayın...
    Konu zaten amacı dışına çıkmış...En mantıklısıda kilitlenmesi....

Konuyu Toplam 6 üye okuyor. (5 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
    muratgergerli, atlantic, By Mükemmel, zafer80, unumoq
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Pınarın ilk mesajını okuyunca içim ürperdi resmen... Kendimi birden orada hissettim... Olayda suçsuz olanlara geçmiş olsun ...

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1) O magandalara....
    2) O magandalar yakalansa dahi onları 2 günde dışarıya bırakayacak adalet sistemine.....
    3) Bayanında masum oldugunu söylemesine ragmen o yardımsever insanı nezarette tutan polise.....

Bu cümlelerin devamını getirmeyim
    Rock tarzında o sözlerin devamını getiren bir parça var kardeşim.

KAnunların yetersiz olduğunu düşünüyorum.Olayın nasıl gerçekleştiğini bilmemekle beraber konusu geçen darp olayının belkide adam kaçırmanın karşılığı olan cezayla yargılansa iyi olur.Polis'in yaptığınada bişey diyemiyorum,çünkü uygulamanın mutlaka yasal dayanağı vardır.Ama kadıncağızın uyarılarını daha erken dikkate alabilirlerdi gibi gliyor.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    elini veren kolunu kaptırmış ... soför arkadaşa da bayan arkadaşa da geçmiş olsun
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    eğer arabaya bindirildiğini ispatlasa yandılar ozaman adam kaçırmaya girer büyük cezası var inş yakalınırlar
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Bi aralar bi konu vardı,önünüzdeki araba çarptı kaçtı siz ne yaparsınız gibisinden,ben bulaşmam giderim dedim kavga çıkmıştıı,ve halen aynısını söylüyorum bulaşmam giderimm,çünkü çarpılan kişi yaralı olursa başın dertte,ölürse yandın zaten,eee,gelelim bayana lafa atıp dövenlere,sallandıracaksın abii ,iran gibi arabsitan gibi sallandıracaksın

saçma salak bi örnek vermek istiyorum kızmayın

kurtlar vadisinin bu haftaki bölümünde,yaralı halde arabayı durduran adamın başına neler geldi gördünüz heralde
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

ozzy73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda deuville
    Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rock tarzında o sözlerin devamını getiren bir parça var kardeşim.

KAnunların yetersiz olduğunu düşünüyorum.Olayın nasıl gerçekleştiğini bilmemekle beraber konusu geçen darp olayının belkide adam kaçırmanın karşılığı olan cezayla yargılansa iyi olur.Polis'in yaptığınada bişey diyemiyorum,çünkü uygulamanın mutlaka yasal dayanağı vardır.Ama kadıncağızın uyarılarını daha erken dikkate alabilirlerdi gibi gliyor.
    o şarkıyı biliyor ve altına imzamı atıyorum...

erdincpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    amannnnnnnnnnn
    bu nedir yaaa bu nasıl insanlık bu nasıl erkeklik
    yani ben söleyecek bir şey bulamıyorum arkadaş
    çok geçmiş olsun bayan arkadaşa
    DRİFT RELİGİON
    4 teker benenimi, 2 teker ruhumu taşır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    sayın hocamıza acil şifalar dilerim..

pınar olayı sanki saniye saniye görmüş gibi anlatmışsın ..

o insan kılıklılar beter olur inşallah bi bayana laf atılıyosa o bayan agzına geleni saydıysa lafı yiyen kuyruğunu kıstırıp ordan uzaklaşmalıdır..

ya içimizden birinin anası bacısı olsaydı ALLAH korusun..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Gaz vermek babında;
    Bunu sosyal içerikli geyik mesajı olarak algılamak istiyorum..Tabi ciddi değilsen
    orası ayrı bir tartışma götürür..Ne dersin mete..

.
    Ayrıca bu başlığın enazından konu dışı bölümüne taşınmasını yönetimden istiyorum..
    Yazdığınız mesajların misafir üyeler tarafındanda okunduğunu unutmayın...
    Konu zaten amacı dışına çıkmış...En mantıklısıda kilitlenmesi....

Konuyu Toplam 6 üye okuyor. (5 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
    muratgergerli, atlantic, By Mükemmel, zafer80, unumoq

sevgili abicim Urfada işler nasıl yürür bilmiyorum ama buralarda Karakollarda sanık veya tanık her neysen bir kere saygı görmüyorsun...Polis vatandaşın üzerine çıkmış bir psiklojide...hakaret etmekten beter eder bazen...ilgilenmezler..ilgi derken 5 yıldızlı otel müşterisi alakasıda istenmez...sadece dinlenmek ve ifadesinin kayda alınmasıdır mevzu...aynı polis memuru arkadaş seni sallar...çayını içiyordur...505 le beleş görüşmesini kesmez o an...devresiyle el ense muhabbetini kesmez...yazacağı bir kıçıkırık tutanaktır halbuki...

bunları yapanlar birde eski polis arkadaşlardır abi...yenileride ezerler...devre koyarlar...biliriz bunları be abicim...halende polis çevresindeyiz...eğiitim desen zayıf...vatandaşla diyalog zayıf...profesyonellik yok...hep duygusal...

Sanayi Mahalesi Polis Karakoluna çağrılmışım...hakkımda şikayet var...çağrılmışım...gidiyorum...bana diyorki şurdan bi yazıcıya kartuş al...hadi ordan kardeşim...sen kimsin dedim...alıyosan al ifademi dedim tersledim...hemen işi yokuşa sürüyorlar...ulan adamın asabını niye boazarsın...işini yap ve çık hayatımdan...senin tribini çekmek zorundamıyım ben...

sonucta devletin 657 sayılı kanuna tabi memurusun...bana ahkem kesme...hakimlik yargıclık yapma...bilirlişide değilsin...o anki işin ifade alma...beni ne bekletiyorsun keyfi...mecburmuyum...

mala ızrar durumu vardı abi...vs vs...2005 te bi kadının aracının ön camını elimle patlattım...savcı takipsizlik verdi...

Buranın havasındanmı suyundanmı bilmiyorum..İstanbulun memurlarıda garip...hepsi bi tuhaf oluyorlar...

Köprüye giriyorum...emniyet şeridi bi noktada daralıyor...sivil bir arac üstünde siren var arkamda enim şeritten iyice sola kaymam için kornaya asılmış...sirende cabası...benim şalter attı...durdum yol vermedim...vermemekle birlikte durdum yanlarına gittim...hayrola beyler ne ayaksınız polismi askermi dedim...

görmüyomusun sireni...dediler...e bu yasak kardeşim dedim...sivil araclar siren takamaz...İçişlerinin genelgesi var dedim...sen polis memurumusun dediler...

yok dedim vatandaşım...ama size uyuz oldum...şimdi trafik ekibi çağırıcam bekleyin şikayetciyim sizden dedim...indiler arabadan ne yapak ne edek bu kim diye düşünüyorlarda...ekip geldi...şikayetciyim dedim memur bey...karakola gidelim...polislerde Kaçakcılık Organizedenmiş...

trafik ekibine dedilerki devre bizizim gitmemiz lazım...ben ısrar ettim...şikayetciyim kardeşim görevinizi yapın...ifade içi alıkoyun hepimizi dedim...işi biliyorum ya...sonra Kaçakcılıktaki memurlar...tamam arkadaşım biz hatalıyız şikayetci olma dediler...bende dedimki bende farkındayım arıza çıkardığımın ama vizim suçumuz ne dedim...bu sirende yasak hem diye ısrar ettim...şikayet nedenim ise trafikte taciz....pnelik bende değilmi kardeşim...

neyse tatlıya bağlamadan herkes yoluna gitti...bende şikayetci değilim tamam dedim...kendimce yola getirdim onları ya...Trafikteki memur ehliyet ruhsat dedi...verdim...bişeyde bulamadı...sonra kime güveniyosun sen bu hareketler için dedi...valla hocam birilerine güvenmesek böyle kıl bir adam olamazdım dedim...

hayırlı yolculuklar dedi ve saçma sapan bir 30 dakke yaşadık...elime ne geçti...tatmin olan ben ve plakama arkamdan muhtemelen 3 gün sonra ceza yazacak bir düşman kazandım...

yani abi son söz olarak memur memurluğunu bilecek...görevinin halka hizmet ettiğininin bilincinde olacak...vatandaşta bu hakları suistimal etmicek polisine saygı gösterecek...polis bu saygıyı bişey sanıp kendini peygamber sanmayacak...sen biraz mütevazıysan ne mutlu sana ve bize...

o misafir dediğin kişiler site üyesi olup onlıne olmayan kişilerdide olabilir...artı misafir veya değil bu hayatı hepimiz paylaşıyoruz...bu olaylar(eğer yaşandıysa tabi) hepimizin başına gelebilir...bu sitede misafir olan veya olmayan herkesin başına...ve neler oluyor bu hayatta be abi...bunlar neki...saygılarımla...

Abi hangi şubeye gidersen git durum vahim yani...Heleki Pasaport Şube ..Trafik Tescil ..Trafik Denetleme aboo...

tek saygı duyduğum şube Özel Harekatcılar...onlarıda harcamaya çalışıyorlar...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

istburak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yuh beeee bunlar maganda değil ayuuuuuuuuuu ayuuuuuuuuuuu yaaa bune çüş valla istanbulun ortasında
    Drift Religion
    fatih şubesi

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler