Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Hyosung Gt 250 R Fiyatları Düşer Mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı ALİ DEMİR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YA HYO NU 2, EL PIYASASI BIRAZ DURGUN DIE DUYDUM BILEN VARMI

HYO GT 250 R verdıgın paranın tam karsılıgını alabılıyomusun yoksa çürükmü çıkıyo bilen varmı
    Bilen var.

Forumda "ARAMA" kısmına "Hyosung" yazıp aramaya başlayınca o bilenlerle karşılaşılıyor.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    Alıntı zafer80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bahsettiğin bayinin ünvanını ve telini bana pm den yazarmısın?
    şimdi menfaat gibi olucak fakat fuarda ben o bayi ile görüşmeyi düşünüyorum.eğer bir aksilik olur yada anlaşamazsak gerekli olan tüm bilgileri verebilirim.ellerinde 1 adet olduğu için şuanlık gizli tutmalıyım gerçekten çok özür diliyorum
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Kardeşim mantıklı düşünürsek ; Hyosung 8750 YTL Ninja 250 R 9500 YTL den satılcak... aradaki 750 YTL yi kimse düşünmez Benden söylemesi
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

zafer80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı playboy_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi menfaat gibi olucak fakat fuarda ben o bayi ile görüşmeyi düşünüyorum.eğer bir aksilik olur yada anlaşamazsak gerekli olan tüm bilgileri verebilirim.ellerinde 1 adet olduğu için şuanlık gizli tutmalıyım gerçekten çok özür diliyorum
    ok
    umarım senin adına hayırlısı olur

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Her zamanki gibi Hyosung kullanıcıları motorlarını savunmuşlar,hayatında hyo selesine oturmamışlarda karınlarından sallamışlar ,bu tartışma halini alır biliyorum,öncelikle hyo'mu sattım şu anda honda'ya biniyorumm,ve hiç bi karın ağrım yok bilginiz olsun,Hyosung o parayı değer abicim,netteki o kazalı hasarlı,yada bilinçli bi şekilde verilen o ilanları sakın göz önüne alma,yada alıyosan ara,alıcı ol,bak sana ne diyecekler,ya satıldı,ya şaka yapmıştık,yada eften püften yalanlar,yada kazalı makina,ben o dediğin geçen seneki 4500 olan makinaların hepsini incelemiştimm,hepside kazalıydı,bi tanesine ya biz gırgırına açtık bakalım kaç kişi arayacak demişş,bende sövmüştümm,öncelikle 4500'e kimse motorunu satmazz,kava ile hyo'yu karşılaştıranlara gülüyorum zaten,cbr125 bozması bi makinayla tam bi 600 görünümlü bi makinayı nasıl karşılaştırırlar zamanım yok hyo ile ilgili neler yazardım ama sen laflara kulak asma al bi hyo rahatına bak
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her zamanki gibi Hyosung kullanıcıları motorlarını savunmuşlar,hayatında hyo selesine oturmamışlarda karınlarından sallamışlar ,bu tartışma halini alır biliyorum,öncelikle hyo'mu sattım şu anda honda'ya biniyorumm,ve hiç bi karın ağrım yok bilginiz olsun,Hyosung o parayı değer abicim,netteki o kazalı hasarlı,yada bilinçli bi şekilde verilen o ilanları sakın göz önüne alma,yada alıyosan ara,alıcı ol,bak sana ne diyecekler,ya satıldı,ya şaka yapmıştık,yada eften püften yalanlar,yada kazalı makina,ben o dediğin geçen seneki 4500 olan makinaların hepsini incelemiştimm,hepside kazalıydı,bi tanesine ya biz gırgırına açtık bakalım kaç kişi arayacak demişş,bende sövmüştümm,öncelikle 4500'e kimse motorunu satmazz,kava ile hyo'yu karşılaştıranlara gülüyorum zaten,cbr125 bozması bi makinayla tam bi 600 görünümlü bi makinayı nasıl karşılaştırırlar zamanım yok hyo ile ilgili neler yazardım ama sen laflara kulak asma al bi hyo rahatına bak
    tavsiyelerin için çok teşekkür ederim.hyosung bir kullanıcı ile hiç yüz yüz oturup konuşmadım.+ ve - leri en mantıklı böle öğrenebilirim diye düşünüyordum.hyosung hakkında beni oldukça rahatlattın teşekkür ederim.fakat bu piyasa konusunda hiçbirşey yazmamışsın.senin düşüncen nedir bu konuda.düşme yada artma olur mu?çoğu olduğu yerde sayar demiş ama bazılarıda azda olsa mantıklı olarak düşer demişler.benim iyice kafam karıştı şimdi.sen yada başkaları bu konuda yorum yapacak yok mu
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)