Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

pes dedim ilginç bir olay

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bandit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    atlar,motosikletler,oyuncaklar
    Valla cok gecmis olsun boyle hazmedemeyen bi iki tipe bende rastlamistim..Arabadakilerden gaz alıyodur o .Yanliz olsa yapamaz bisi. Ama tum arkadaslarıma oneriyorum siz gercek ten doru davranıp bulasmamissiniz hareketi gosterip calımı atmissiniz futbol gibi yani.Eline saglık
    bandit : ruhlarinda haydut tasiyanlari , ruhlarinda ozgur olanlari, ruzgara cikinca herseyi unutanlari anlatir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Dostum İST orası hiç sasırmadım bu yüzden... Ne çıkcak karsına hiç beLLi olmaz
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

namk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    harley davidson 2007-mobylette 1967-Honda NX400
    kkeşke plakasını alıp yayınlasaydın ayının herkese madara olsalardı.

Motosikleti
    motti 250cc chopper
    ya plaka olayı saskınlıgımdan aklıma sonradan geldi bide ewet burası ist nerde neolucagı belli deil saka bi yana böleleri urkutuyo yani hazmedemeyip ölümcül kazaya bile yol acabilirler Allah hepimizi korusun hep gorururum motorcu bu sefer denk gelmedi acıkcası o yanındakilerden cesaret aldı baska turlu yapamaz birisine gitsen oburu gelir ama saglık olsun belki daha sert bi motorcuya denk gelirde o verir cezasını ben yapamadım bide arkadaslar hangi biriyle ugrasıcaksınki yani sizinde basınıza eminim yolda neler geliyodur en ufak mesafede bile kelle koltukta allaha emanet gidiyoruz yazık yaaa bukadar duyarsız bi millet olamayız valla yazık insan uzuluyo

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı okan-gizem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya plaka olayı saskınlıgımdan aklıma sonradan geldi bide ewet burası ist nerde neolucagı belli deil saka bi yana böleleri urkutuyo yani hazmedemeyip ölümcül kazaya bile yol acabilirler Allah hepimizi korusun hep gorururum motorcu bu sefer denk gelmedi acıkcası o yanındakilerden cesaret aldı baska turlu yapamaz birisine gitsen oburu gelir ama saglık olsun belki daha sert bi motorcuya denk gelirde o verir cezasını ben yapamadım bide arkadaslar hangi biriyle ugrasıcaksınki yani sizinde basınıza eminim yolda neler geliyodur en ufak mesafede bile kelle koltukta allaha emanet gidiyoruz yazık yaaa bukadar duyarsız bi millet olamayız valla yazık insan uzuluyo
    Karşılaştığın davranışa ben de üzüldüm. Ama İstanbul şehrinde artık sıradan şeyler bunlar. Eskiden "Bundan başka İstanbul yok" denirdi. Şimdi bu sözü söyleyecek kişiler yok artık. İstanbul'un sahipleri değişti. "İstanbul başkent, Magandaya özgürlük" sloganı günümüzün İstanbulunu daha iyi anlatıyor.
    Kavga hiçbir zaman çözüm olamaz. "Yel eken fırtına biçer" ata sözünü iyi anlamak gerekir.
    En azından matematiğe güvenmek lazım. Senin olayında 1 < 5 ( bir küçüktür beş) denklemi geçerli. Ben trafikte 1 < 4 denklemini öğrenmiştim. Ama epeyce hırpalanmıştım. Matematik bilmek çok faydalı. Sonradan öğrenmek insanı bayağı hırpalıyo.

Motosikleti
    motti 250cc chopper
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karşılaştığın davranışa ben de üzüldüm. Ama İstanbul şehrinde artık sıradan şeyler bunlar. Eskiden "Bundan başka İstanbul yok" denirdi. Şimdi bu sözü söyleyecek kişiler yok artık. İstanbul'un sahipleri değişti. "İstanbul başkent, Magandaya özgürlük" sloganı günümüzün İstanbulunu daha iyi anlatıyor.
    Kavga hiçbir zaman çözüm olamaz. "Yel eken fırtına biçer" ata sözünü iyi anlamak gerekir.
    En azından matematiğe güvenmek lazım. Senin olayında 1 < 5 ( bir küçüktür beş) denklemi geçerli. Ben trafikte 1 < 4 denklemini öğrenmiştim. Ama epeyce hırpalanmıştım. Matematik bilmek çok faydalı. Sonradan öğrenmek insanı bayağı hırpalıyo.
    tebrikler valla olayın asıl ozeti işte bu

Motosikleti
    chopper
    slm kardesim senin yazdın olayi okudumda birsey aklıma geldı..ama arkadasımın basına gecen bir olay..
    Gecen sene gece barda arkadasım bi guzel bir kız tavlamıs eee tabi muhapet icki derken bardan ciktılar motora atlaip arkadasım evine tın tın gideyorlar..ara sokaktan gecerken, karsıdan park etmek isteyan araba carpyormus arkadasımın motora,oda EFE kız arkadas yanında varken ARTESTİK yapaim dedi..
    "hoooppp" diye bagardı "gormyormusun nereye gittini"
    neyse arabadan cikan 4 kisi evere cevere dovdular bunu...
    o gunden beri artist deyorum ona,heee bu arada o kızla hala beraber
    neyse anlatmak istedim su araba ici dolu saplarla fazla gelir duniada okuz adam cok..

notk:okuyanlar-yabanci oldugum icin bazen yanlıs yazabilyorum KUSURA KABMAİN

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    kavgayı boşver derim.. çok canını sıkarlarsa alttan al. plakayı yaz beynine hemen şikayette bulun. sonra karakolda iki tane çakarsın adama. polisler ayırdıktan sonra sunturlusundan da söversin adama güzelce. hıyar ağası yediği laf ve yumrukla başbaşa kalır. sonra emmiyette polisler ona ne yapar bilemem.

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi ne dingillere rastlayacağız daha.
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    puahahahahahahhahahahaahahaa yarıldım lan :D

gokhan150zat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fiddle
    bigün rami demirkapı yolunda gidiyorum minibüsün biri baglantı yolundan cıktı attı kendini en sol şeride bende kornayla karısık bastım küfürü adamın yanına yanastım aynı hızda gidiyoruz içimden geldi bi daha bastım küfürü sonra benle kapışmaya kalktı hayatının yanlışını yaptı..

70-80 km hızla giderken aniden freni bi koydum ilk önce afalladı attım tekrar kendimi sol şeride önü açıldı tam yanaşıyo önüne geçiyorum o sola ben sola o sağa ben sağa her neyse ben tekrar hızlandım oda bastı gaza gidiyoruz geldik edrnekapıya bi otobüs sağ şeritten gidiyo ben sol şeritteyim minibüscü zannettiki ben ilerliycem o arkama gecicek bastım gaza otobüsün tam yanında bi daha asıldım frene otobüsde bi anda yavaslayınca o salak minibüscü otobüse arkada giriyodu zor toparladı anladımıştır heralde önüne bi anda nasıl çıkılır ne kadar sinir bozulur benim ne hissettiğimive kendinin o an nasıl aynı şekilde madara oldugunu

erdincpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    okan kardeşim aman dikkat gerçekten adamlar yaparım diyolarsa yaparlar böle deliler var kendini tehlikeye atma boşver
    DRİFT RELİGİON
    4 teker benenimi, 2 teker ruhumu taşır

heLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    07' GSX-R 600
    okan qecmis olsun, bu olaya benzer bisey gecenlerde fenerbahceden sahil yoluna baglanan isiklarda geldi basima. Orda sag seride arabalar park ediyor, haliyle trafik tek seritten akiyor isiklara dogruda tekrar iki serit oluyor. Ben sagdan sagdan gidiyorum. Ama ileride de goruyorum 1 bucuk seride sigmaya calisan 2 arac var, biri hyundai digeri passat Adamlar arkadasmis muhabbet ediyolar, ben arkada az gurultu yapinca yolu actilar geciyorum hyundaideki velet saga kirdi direksiyonu bende reflexden on fren falan dusuyodum az daha elemana baktim el kol hareketi yapti. Sesimi cikarmadim eyvalla dedim. Yesil yandi passatli arkadas cevreyoluna dogru giderken bu hyundai sahil yoluna dondu Geldim yanina ufak ufak gidiyorum arkadasla yan yana (20-30 km hizla) ac camini diyorm, el isaretleri yapiyorum cocuk bana bakmiyor bile, iki eliyle sarilmis direksiyona..
    Burdan cikrilacak ders az oncede arkadasin dedigi gibi 1<2 delikanli,artis,sehir magandasi , ama 1=1 olunca yemiyo delikanlilik )
    Suzuki [B]GSX-R 600[/B] '07
    [B]2[/B] Fast [B]4[/B] You

Motosikleti
    Piaggio, (Beverly 300i.e alma aşamasında)
    Boyle bir durumda biber gazi alin bi tane polislerin siktigindan dogubankta 15Ytl'ye satiliyor alman mali. İki fis-fis yapin felegini sasirir amcam merak etme bu kadar basit. Yada kaskinizi boyle bir durumda asla cikarmayacaksiniz ve okkali bir kafa'da gomebilirsiniz! Ha yalniz spreyi sikarken dikkat edin kendinize sikmayin ve aninda terki diyar edin ortami zira 15mt kare icinde solursaniz o havayi gozunuzu hastanede acarsiniz benden soylemesi

cuneytovuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer (kırmızı)
    Buakşam benimde başıma benzer bi durum geldi,taksimden unkapanı köprüsüne doğru inerken gece 11 suları,kırmızı ışıktan hemen sonra arabanın birinin içinden bir hödük geçme deme gafletinde bulundu,ama lafı benim 12.000-13.000 devirlerin arasında kayboldu,GEÇMİİİİİEEEEEEEEEEÜÜÜÜÜÜ gibi bişey oldu.Egzoz komasına soktum el-kol işaretine bile lüzum kalmadı.Ancak uyarımızıda yapalım,siz siz olun cahile karşılık vermeyin,yüzgöz olmayın.Yolumuz açık olsun,ayrıca bu öküzler yerine bizim peşimizde dolaşan trafik polislerimize ve laubali motorlu polislerimize helal olsun !

jackaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    caponord etv1000-simson schwalbe-yamaha wr125r
    okan kardesım gecen sultanahmette solemıstın yenı motor kullanmaya basladım dıye bolelerıne alıs artık bu evrımını tamamlayamamıs yaratıklardan cok var guzel yurdumda
    bır kursun kaleme benzer hayat tek eksıgı sılgıdır

Motosikleti
    Piaggio, (Beverly 300i.e alma aşamasında)
    Alıntı cuneytovuc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buakşam benimde başıma benzer bi durum geldi,taksimden unkapanı köprüsüne doğru inerken gece 11 suları,kırmızı ışıktan hemen sonra arabanın birinin içinden bir hödük geçme deme gafletinde bulundu,ama lafı benim 12.000-13.000 devirlerin arasında kayboldu,GEÇMİİİİİEEEEEEEEEEÜÜÜÜÜÜ gibi bişey oldu.Egzoz komasına soktum el-kol işaretine bile lüzum kalmadı.Ancak uyarımızıda yapalım,siz siz olun cahile karşılık vermeyin,yüzgöz olmayın.Yolumuz açık olsun,ayrıca bu öküzler yerine bizim peşimizde dolaşan trafik polislerimize ve laubali motorlu polislerimize helal olsun !
    Evt kesinlikle katiliyorum aslinda
    Cahille cahil olursaniz durum iyice berbatlasir ve olay tam bir kenar mahalle, koca-kari kavgasina doner aniden. Kisaca, b.k'a cubuk batirirsaniz sizde batarsiniz" arkadaslar. Yapilacak sey cahil-cuhela bu tarz HAZIMSIZ tiplerin plakasini alip polise sikayet etmek olmali. Sayet ortada ciddi ve abartili bir durum yoksa...

Motosikleti
    motti 250cc chopper
    Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kavgayı boşver derim.. çok canını sıkarlarsa alttan al. plakayı yaz beynine hemen şikayette bulun. sonra karakolda iki tane çakarsın adama. polisler ayırdıktan sonra sunturlusundan da söversin adama güzelce. hıyar ağası yediği laf ve yumrukla başbaşa kalır. sonra emmiyette polisler ona ne yapar bilemem.
    boswer abi polislerde bizden yana degilki

Alıntı gokhan150zat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bigün rami demirkapı yolunda gidiyorum minibüsün biri baglantı yolundan cıktı attı kendini en sol şeride bende kornayla karısık bastım küfürü adamın yanına yanastım aynı hızda gidiyoruz içimden geldi bi daha bastım küfürü sonra benle kapışmaya kalktı hayatının yanlışını yaptı..

70-80 km hızla giderken aniden freni bi koydum ilk önce afalladı attım tekrar kendimi sol şeride önü açıldı tam yanaşıyo önüne geçiyorum o sola ben sola o sağa ben sağa her neyse ben tekrar hızlandım oda bastı gaza gidiyoruz geldik edrnekapıya bi otobüs sağ şeritten gidiyo ben sol şeritteyim minibüscü zannettiki ben ilerliycem o arkama gecicek bastım gaza otobüsün tam yanında bi daha asıldım frene otobüsde bi anda yavaslayınca o salak minibüscü otobüse arkada giriyodu zor toparladı anladımıştır heralde önüne bi anda nasıl çıkılır ne kadar sinir bozulur benim ne hissettiğimive kendinin o an nasıl aynı şekilde madara oldugunu
    ya viteslide acemiyim ah benim eski küheylan olsa keeway hehe ama bulasırım kalkarken elim agaıma karısır kaza yaparım dige korktum en iyisi aldırmamak

Alıntı erdincpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okan kardeşim aman dikkat gerçekten adamlar yaparım diyolarsa yaparlar böle deliler var kendini tehlikeye atma boşver
    ya erdinç abi bende ilk saka yapıyo dicektim adam sahici cıktı harbi harbi yakalasa atıcak asagı psikopat manyak

Alıntı heLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okan qecmis olsun, bu olaya benzer bisey gecenlerde fenerbahceden sahil yoluna baglanan isiklarda geldi basima. Orda sag seride arabalar park ediyor, haliyle trafik tek seritten akiyor isiklara dogruda tekrar iki serit oluyor. Ben sagdan sagdan gidiyorum. Ama ileride de goruyorum 1 bucuk seride sigmaya calisan 2 arac var, biri hyundai digeri passat Adamlar arkadasmis muhabbet ediyolar, ben arkada az gurultu yapinca yolu actilar geciyorum hyundaideki velet saga kirdi direksiyonu bende reflexden on fren falan dusuyodum az daha elemana baktim el kol hareketi yapti. Sesimi cikarmadim eyvalla dedim. Yesil yandi passatli arkadas cevreyoluna dogru giderken bu hyundai sahil yoluna dondu Geldim yanina ufak ufak gidiyorum arkadasla yan yana (20-30 km hizla) ac camini diyorm, el isaretleri yapiyorum cocuk bana bakmiyor bile, iki eliyle sarilmis direksiyona..
    Burdan cikrilacak ders az oncede arkadasin dedigi gibi 1<2 delikanli,artis,sehir magandasi , ama 1=1 olunca yemiyo delikanlilik )
    1=1 koparttın abi yemez tabi 5 kişiler ya bak butun mavi palioların içine bakarım simdi ben hehe

Alıntı jackaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okan kardesım gecen sultanahmette solemıstın yenı motor kullanmaya basladım dıye bolelerıne alıs artık bu evrımını tamamlayamamıs yaratıklardan cok var guzel yurdumda
    sorma kaan yaaa valla tamda konusmustuk basımıza geldi nese gecti gitti onumuzdeki maclara bakıcaz artık

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    soleceyecek bişey bulamıyorum geçmiş olsun bizim burda olsa yığarlardı çünkü küçük memleket olunca adam toplaması cok cabuk oluyor 1-4'sen anında 5'e-4 çne bile geçersin
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Motosikleti
    CBR 125,keeway arn125
    aslında aynısını biz yapıcaz onlara toplu takılcan linç edicen onları ya.boşa fotosentez yapıyolar...
    4teker kabiliyet işi olsaydı taksiler olmazdı...:cat::cat::cat:

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)