Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yaşlı kadın sonum oluyordu

Motovento
    REKLAM ALANI
    ohyeah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 GS DAKAR
    Arkadaşlar bu salak yayalar yuzunden bi gün başıma bi iş gelecek sonunda.
    dun aksam iş cıkısı ewe gittim montumu kaskımı aldım , soyle bi şehir dışına dogru cıkayım dedim. ana yolda 100 - 110 arası gidiyordum. yol 2 şeritli ve 2 şeritte bos. yolun en sagında yaslı bi kadın duruyodu ve kadının suratı bana dönüktü. ben kendi halimde giderken kadın birden hareketlendi ve ortadaki refuja dogru ilerlemeye başladı. bu arada kadına iyice yaklaşmıştım ben. gazı kestim, kornaya abandım arka frene yavas yavas basıyorum sola yaklaştım iyice o gelmeden gecebilmek için. kadın hiç istifini bozmadı hala refuja dogru yuruyo, ben panikten ölücem nerdeyse. on frenede yavas yavas basmaya basladım fakat artık duramayacagımı anladım. son şans olarak kadının arkasından gecmeyi denedim. saniye farkı ile kadının arkasından 5-10 cm farkla gectim. ilerde durdum arkama baktım kadının ruhu bile duymamış dewam ediyo yoluna. zehir oldu eglencem tekrar ewe döndüm.
    bu yayalar arabalardan bile daha tehlikeli. hata onlarda bile olsa kazada adam yerine koyarlar bunları...
    Bizim devlet idaresinde takip ettiğimiz prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların dogmalarıyla asla bir tutulmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz
    M.Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    salihgureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeş ben artık korna çala çala geziyorum deli gibi
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Hele bağzıları var ki düşman başına , adam dümdüz karşıya yürüse yine iyi seni görüyor, korkuyor bir ileri gidiyor bir geri sende o anda kararsız kalıyorsun. Sağıdan geçeyim diyorsun sağa gidiyor solundan geçeyim diyorsun sola kaçıyor , be adam görüyorsun madem g... yemiyor neden yola atlarsın ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Demir73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun 150 Red
    Allah korumuş arkadaşım geçmiş olsun. Demekki daha dikkatli olmak lazım. Bazen bizde dikkatsiz olabiliyoruz bu tarz durumlar hepimizin başına gelebilir. Sen yinede serin kanlılığını koru

red-lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 150 cc
    ohyeah geçmiş olsun arkadaşım, yayalar dışında birde tali yoldan ana yola çıkan araçlar var. seni görüyor ama sanki inadına çıkıyor yola korna selektör artık artık ne varsa kullanıyorum
    Yine Düştük Yollara

İstediğini kullan adamlar öküüüz ben dibine girip dalıyorum kornaya ÖKÜZ GENE ÖKÜZ
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Salih olm sende motor aldın başına der oldu yayalar ve 4 tekerler , bak eskiden ne kadar rahattın motorunda yoktu sorununda ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Motosikleti
    Skyjet 150 F5
    geçen günde biraraba bana çarptı düz yolda gidiyom adam karşıdan geliyor üstüme bir U dönüşü yawastım allahtan ama 2 metreden üstüme doğru kırınca direksiyonu durmadı iste ben ona o bana bir vurdu sobnra dalmışım dedi hızlı gidiyor olsam hastaneden yazardım arık bu mesajı

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    geçmiş olsun iyi atlatmışsın gene
    hele bazıları varki arabadan beter karşıya geçme yarışı yapıyor sanki önüne zıplıyor
    ERASER WİLL COME BACK

MeTaL, Ben asabi adamım hiç gelemem böyle şeylere,zaten kavgasız tartışmasız günüm yoktu ama buraya mevzu olucak şeyler değildi yok banka memurunun yavaş çalışıp insanları bekletmesi ,halk otobüsünün duraklarda beklemesi bi gün katil olucam valla....
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    Aynen bende kornaya basa basa gidiyorum.Ama babam sinir oluyo...

federal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    DOSTLAR KAZASIZ BELASIZ GÜNLER DİLERİM, EN KÖTÜSÜ DE BİR YAYA YA ÇARPMAKTIR SANIRIM, DAHA DİKKATLİ OLALIM, LÜTFEN...

- Bu Uyarı Mesajı Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    - Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için yazılarınızı kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız.
    - Kullanıcılar forum sayfalarına yazmış oldukları mesajlarını düzenleme yetkisine sahiptir. Lütfen yazmış olduğunuz mesajın sağ üst köşesinde göreceğiniz değiştir ikonuna tıklayarak mesajınızı düzenleyin...
    - Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    - Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    - Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    *******************I***********************
    Tribünlerde, Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde
    Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE !!!

red-lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 150 cc
    cuma günü skooterlı iki kişi epey süratli gidiyorlardı ikisinde de kask yok. Bayan bir şoför de U dönüşündeydi. Dönemedi motorun yolunu kapattı çocuk fren yaptı ama nafile duramadı arabayla köprü demirleri arasında sıkıştılar. Neredeyse ölümden döndüler. İzmit'i bilenler için söylüyorum hadise carrefour köprüsünden adliye ye giderken oldu.
    Yine Düştük Yollara

attractive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    deer 152
    yahu bizi adamdan saymıyolarmı yoksa araba yaya taxı dolmuş otobüs kimse iplemiyo beee azcık sürat yaptımmı ana yolda beni geçmek için yarış yapıyo millet yaw kardeşim ben kendi halimde gidiyorum gidin işinize yaaa

muvattali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    ohyeah, geçmiş olsun.

tontonteyzeler.com'a baktın mı?

Birisi "Motosikletli ohyeah Sonum Oluyordu" yazmış

attractive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    deer 152
    ya aklıma geldi bazı arkadaşlar kendini matah bir m..k sanıyo altındaki motordan daha kasıntılı duruyo selam veriyoruz selamı bile almıyolar bu arkideşle motorsikler tutkunu değil gösteriş meraklısı sanırım

cihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yav ben üçbuçuk aydır motor kullanıyorum şunu gördüm(çanakkale için konuşuyorum) yayalar arabalardan daha fazla tehlike oluşturuyorlar motosikletleri dikkate bile almıyolar atlıyolar yolun ortasına.
    şehir içinde bende sıksık korna çalarak ilerliyorum geceleride uzunları yakıp geziyom
    beni öldürmeyen herşey beni güçlendirir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler